× Pojďte do toho s námi.

Mediální výstupy

Opravili jsme dětské hřiště Rašova

22. 12. 2020
V září jsme na setkání s obyvateli v okolí hřiště Rašova slíbili, že nutnou výměnu všech herních sestav zvládneme do konce roku. Mám velkou radost, že se nám slíbený termín podařilo dodržet - dnes jsme hřiště převzali a znovuotevřeli pro veřejnost.
Číst více

Distanční jednání zastupitelů v karanténě na Praze 11 problém, aneb Přednost má slovíčkaření?

4. 12. 2020
Nejsilnější opoziční subjekt na Praze 11 - Hnutí pro Prahu 11 (HPP11) - odmítá vstoupit do 21. století. Anebo chce za jakoukoliv cenu sabotovat úplně vše, co naše radnice dělá. Jinak včerejší hysterické jednání Ladislava Kose, Šárky Zdeňkové a dalších zastupitelů z HPP11 nelze vysvětlit. Jejich urputný boj proti možnosti distanční účasti kolegů zastupitelů, kteří se kvůli pandemii COVID 19 nemohli zasedání zastupitelstva účastnit, je typickou ukázkou jejich cynického přístupu k politice v duchu „čím hůř na radnici a městské části, tím lépe pro nás“.
Číst více

Názory: J. Pilař k daňovému balíčku

2. 12. 2020
V Poslanecké sněmovně jsme mohli nedávno vidět virus rozhodně nebezpečnější než celý slavný Covid-19. Virus, který zadluží stát a naše děti do budoucnosti a žádná jiná vakcína než zdravý rozum proti němu nepomůže.
Číst více

Územní studie pro lokalitu okolí stanice metra Roztyly – krok vpřed nebo zklamání?

2. 12. 2020
V posledních letech se pozornost obyvatel Roztyl soustředila k územní studii, pořizované Magistrátem hlavního města Prahy. Splnila její finální podoba očekávání? Společenský konsenzus je jedním z cílů územního plánování. Podle nás územní studie tento cíl ani svůj úkol nesplnila.
Číst více

Záměr adrenalin parku na Jižním Městě – aktuální stav

2. 11. 2020
Protože stále častěji čelíme dotazům občanů, zejména vyznavačů řady volnočasových sportů „nového“ typu ohledně záměru výstavby adrenalin parku v Praze 11, a dokonce už vznikla i petice na podporu jeho realizace, dovolte mi, abych vás informoval o aktuálním stavu.
Číst více

Další kolo výsadby nových stromů

30. 10. 2020
Naše přípravy na podzimní výsadbu nových stromů na Jižním Městě jsou v plném proudu, což mi samozřejmě dělá radost. V této fázi přibude v různých koutech naší městské části přibližně 90 nových stromů, a to převážně listnáčů.
Číst více

Zdravá Praha 11 má svůj web a Facebook

12. 10. 2020
V září jsme spustili již dříve avizovanou webovou sekci Zdravé Prahy 11 na radničních stránkách zdrava.praha11.cz a facebookové stránky www.facebook.com/ZdravaPraha11.
Číst více

Navýšili jsme četnost vývozu odpadkových košů na Praze 11

5. 10. 2020
Počínaje začátkem října jsme navýšili frekvenci vývozu všech odpadkových košů, o které se na Praze 11 staráme. Cílem je samozřejmě stav, aby nikdy žádný koš „nepřetékal“ odpadky, které pak hyzdí naše okolí.
Číst více

Středisko sportu Jihoměstské majetkové v časech koronakrize

5. 10. 2020
Správní společnost Jihoměstská majetková se mimo jiné stará také o sportovní haly ve vlastnictví Městské části Praha 11. Konkrétně jde o starší sportovní halu Jižní Město u ZŠ Květnového vítězství, multifunkční halu Jedenáctka VS v ulici Mírového hnutí situovanou vedle plaveckého bazénu a novou halu při ZŠ Campanus, kterou však provozuje přímo škola. Zároveň zodpovídá také za venkovní sportovní areál Hrabákova.
Číst více

Nová sezóna začne na Hájích po 6 letech opět i na trávě

7. 9. 2020
Složitá problematika fotbalového travnatého hřiště Háje u Výstavní ulice, o které jsem informoval naposledy v Klíči č. 6, bývá často označována za „největší sportovní vřed Jižního Města“. I proto jsem se po nástupu do funkce radního pro sport, kulturu a volný čas rozhodl otevřít na toto téma debatu se všemi dotčenými aktéry s cílem nalézt řešení.
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 17 18   > Články 1 - 10 z 179

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme