× Pohněme s tím. Společně!

Mediální výstupy

Zdravá Praha 11 má svůj web a Facebook

12. 10. 2020
V září jsme spustili již dříve avizovanou webovou sekci Zdravé Prahy 11 na radničních stránkách zdrava.praha11.cz a facebookové stránky www.facebook.com/ZdravaPraha11.
Číst více

Navýšili jsme četnost vývozu odpadkových košů na Praze 11

5. 10. 2020
Počínaje začátkem října jsme navýšili frekvenci vývozu všech odpadkových košů, o které se na Praze 11 staráme. Cílem je samozřejmě stav, aby nikdy žádný koš „nepřetékal“ odpadky, které pak hyzdí naše okolí.
Číst více

Středisko sportu Jihoměstské majetkové v časech koronakrize

5. 10. 2020
Správní společnost Jihoměstská majetková se mimo jiné stará také o sportovní haly ve vlastnictví Městské části Praha 11. Konkrétně jde o starší sportovní halu Jižní Město u ZŠ Květnového vítězství, multifunkční halu Jedenáctka VS v ulici Mírového hnutí situovanou vedle plaveckého bazénu a novou halu při ZŠ Campanus, kterou však provozuje přímo škola. Zároveň zodpovídá také za venkovní sportovní areál Hrabákova.
Číst více

Nová sezóna začne na Hájích po 6 letech opět i na trávě

7. 9. 2020
Složitá problematika fotbalového travnatého hřiště Háje u Výstavní ulice, o které jsem informoval naposledy v Klíči č. 6, bývá často označována za „největší sportovní vřed Jižního Města“. I proto jsem se po nástupu do funkce radního pro sport, kulturu a volný čas rozhodl otevřít na toto téma debatu se všemi dotčenými aktéry s cílem nalézt řešení.
Číst více

Ohlédnutí za letošními Tóny Chodovské tvrze

3. 9. 2020
Letošní, již sedmnáctý ročník festivalu Tóny Chodovské tvrze nakonec v červenci proběhl, i když jsme se dlouho obávali, zda se vzhledem k přerušení veškerého kulturního dění a rozsáhlým opatřením proti šíření koronavirové nákazy vůbec uskuteční.
Číst více

ANO PRAHA 11 BOJUJE ZA NEPLATIČE

21. 8. 2020
V posledních dnech ANO Praha 11 veřejně bojuje za zachování současného provozovatele restaurace v Chodovské tvrzi, který je přitom dlouhodobým neplatičem nájemného. Nabízí se otázka, proč? Místo věcného jednání totiž kolem restaurace v Chodovské tvrzi vytváří rozjitřenou atmosféru. Abychom vše uvedli na pravou míru, předkládáme následující fakta.
Číst více

Podpora kultury je pro letošní rok ze strany Prahy 11 zajištěna

6. 7. 2020
Kultura jako taková patří obecně mezi obory nejvíce zasažené tzv. koronavirovou krizí. Ze dne na den byly všechny kulturní provozy uzavřeny, veškeré plánované akce zrušeny a umělci přišli o svou možnost obživy. Proto mám velkou radost, že se nám podařila vyřešit podpora kultury ze strany městské části pro rok 2020. 
Číst více

Zastupitelé TOP 09 a STAN podpořili pana Markoviče

26. 5. 2020
Mediálně nejsledovanějším pacientem s covid-19  se stal řidič taxi Robert Markovič z Prahy 11, který jako první osoba v ČR dostal experimentální lék Remdesivir. Muž, který prodělal nejtěžší formu onemocnění, je už zpět doma a jeho rodina se už naštěstí nemusí bát o jeho život. 
Číst více

Topáci v Praze 11 pomáhají i v době nouzového stavu

30. 4. 2020
Nouzový stav a další opatření vlády zasáhl i život politických stran.  Naši organizaci TOP 09 například připravil o pravidelnou akci čištění Košíkovského potoka a neuskuteční se ani každoroční Ukliďme Česko, jehož jsme rovněž vždy součástí. Těší nás, že mimořádná situace naopak inspirovala naše členy k pomoci ostatním.
Číst více

Sport a kulturu i v době nouzového stavu podpoříme

21. 4. 2020
Bez nadsázky lze říct, že sport a kulturu v půli března postihla katastrofa, která v historii naší městské části nemá obdoby. Téměř ze dne na den došlo k zastavení provozu všech kulturních zařízení a přerušení všech sportovních činností a akcí. Dosud stále není jasné, kdy se vrátíme do běžného režimu, protože vládní plán na obnovení hromadných akcí začátkem června se může ještě změnit.
Číst více
1 2 3 ... 10 ... 17 18   > Články 1 - 10 z 173

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme