× Pojďte do toho s námi.

Místní organizace TOP 09 Ostrov

I.Adamovič - Ostrovská Demonstrace

23. 12. 2019
Ostrovská Demonstrace V Ostrově, dne 16.12.2016 jsme se v 18:00 sešli u Stromu svobody, na místě budoucího pomníku obětí totalitních režimů, abychom se připojili k vlně celostátních protestů proti vládě Andreje Babiše, proti trestně stíhanému premiérovi, proti předsedovi vlády ve střetu zájmů, který zneužívá dotace EU pro svůj osobní prospěch.
Číst více

TOP 09 v Karlovarském regionu omladila vedení

7. 2. 2017
Regionální sněm TOP 09 Karlovy Vary si na svém zasedání zvolil nové vedení. Prioritou tříčlenného výboru v čele s mladým předsedou Imrichem Maslišem z jáchymovské místní organizace budou blížící se parlamentní volby a s tím spojená podpora budoucímu kandidátovi za TOP 09.
Číst více

Rozšíření stacionáře pro seniory je naší prioritou

22. 9. 2014
Ostrovská TOP 09 před čtyřmi lety přišla s programem, který mnohé kritiky, označující pravicovou politiku za asociální, překvapil. Jeho centrem se totiž stala oblast kultury, sportu a neziskových organizací působících v sociálních službách. Důvod byl přitom..
Číst více

Ostrovská TOPka nabídne restaurátora i velitele hasičů

18. 7. 2014
K hlavním cílům politiky ostrovské místní organizace TOP 09 vždy patřil zájem o ty oblasti městského života, které byly doposud spíše přehlíženy. Kromě šetrného hospodaření a odpovědného nakládání s městskými prostředky či postupné revitalizace obytných vnitrobloků se náš zájem klonil rovněž ke...
Číst více

Nová pracovní místa pro Ostrov − průmyslová zóna se zaplňuje

10. 3. 2014
Karlovarský kraj se již dlouhou dobu potýká s nezaměstnaností, která v některých oblastech převyšuje celostátní průměr. Jak se však nyní zdá, Ostrovu se blýská na lepší časy. Ve středu dne 5. března 2014 schválilo zastupitelstvo města Ostrova prodej...
Číst více

Do mrtvol se nekope, prohlásil Zeman na Schwarzenbergovu adresu

14. 1. 2014
Prezident Miloš Zeman na třídenní návštěvě Karlovarského kraje prohlásil, že kraj by si zasloužil vládního zmocněnce, podobně jako ho má Ostravsko. Rozruch pak vyvolal svým rýpnutím do bývalého ministra zahraničí Karla Schwarzenberga, jehož označil za politickou mrtvolu.
Číst více

Schwarzenberg: Dokud do mě Zeman kope, ví, že nejsem mrtvola

14. 1. 2014
"Zemana baví kopat," glosuje Karel Schwarzenberg nejnovější jízlivý výpad hlavy státu. Prezident Miloš Zeman se vypravil do Karlovarského kraje, kde šéfa opoziční TOP 09 přirovnal k politické mrtvole. "Už pana prezidenta neberu vážně," říká Schwarzenberg v rozhovoru pro Lidovky.cz
Číst více

Tříkrálová promluva Karla Schwarzenberga

6. 1. 2014
Tříkrálový proslov předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, 5. ledna 2014
Číst více

PF 2014

23. 12. 2013
Vážení Přátelé,Děkujeme Vám za zachovanou důvěru a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně zdraví, štěstí, mnoho osobních i pracovních úspěchů.
Číst více

Karlovarský kraj má konečně jednu komoru

17. 12. 2013
Po dvaceti letech schizofrenní situace, kdy v Karlovarském kraji (KK) fungovaly dvě hospodářské komory, byla ustanovena jedna jediná společná Krajská hospodářská komora KK.
Číst více
1 2 3 4 5   > Články 1 - 10 z 41

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme