× Pojďte do toho s námi.

Místní organizace TOP 09 Jáchymov

1.

Imrich Masliš

předseda místní organizace
2.

Petra Červenková

místopředsedkyně místní organizace

Grulich: Jáchymov má problém s vandaly. Lidé pomáhají

19. 5. 2017
Škody se začaly objevovat už na jaře. Dělají je hlavně výrostci a je jich celá řada. Nejraději chodí na hřiště na Slovanech.
Číst více

TOP 09 v Karlovarském regionu omladila vedení

7. 2. 2017
Regionální sněm TOP 09 Karlovy Vary si na svém zasedání zvolil nové vedení. Prioritou tříčlenného výboru v čele s mladým předsedou Imrichem Maslišem z jáchymovské místní organizace budou blížící se parlamentní volby a s tím spojená podpora budoucímu kandidátovi za TOP 09.
Číst více

Grulich: Jáchymov oslavil půl milénium existence

22. 8. 2016
„Rád bych zde přivítal také návštěvníky ze Schönbergu, našeho nového budoucího partnerského města,“ zahájil v proslovu starosta města Bronislav Grulich (nestr. za TOP 09) a pozval všechny do víru dění.
Číst více

Grulich: Do Jáchymova se sjedou odborníci z celého světa

15. 1. 2016
Jáchymov byl založen v roce 1516, a proto je letošní rok časem, kdy vypuknou ve městě velké oslavy. „V souvislosti s konferencí proběhne série přednášek pro veřejnost. Letošní rok je navíc i stodesátým výročím založení jáchymovských lázní," dodal starosta Bronislav Grulich.
Číst více

Grulich: Největší starosti nám dělá stavba opěrné zdi v Mincovní ulici

11. 11. 2015
Před zimou se ve všech městech a obcích uklízí listí, debatuje o rozpočtech na další rok a také se rychle finišuje se stavebními pracemi. Nejinak je tomu i v Jáchymově. Zde bylo na podzim rozjeto hned několik revitalizačních a stavebních akcí a většina z nich do zimy stihla vyvrcholit či dospět do zdárného konce.
Číst více

Grulich: Jáchymov se mění k lepšímu. Za přeměny zaplatil už 60 milionů

22. 10. 2015
Průjezd Jáchymovem nebyl pěkná podívaná. I dnes je hlavní silnice lemována domy, které jsou v dezolátním stavu, ale i s tím radnice už začala bojovat.
Číst více

Jáchymov na Karlovarsku má stále problém s prázdnými domy

1. 12. 2014
Jáchymov na Karlovarsku má stále problém s prázdnými domy. Ty jsou mnohdy ve špatném stavu a doslova město hyzdí. Hlavně jeho vrchní část. Jak potvrdil starosta Jáchymova Bronislav Grulich objekty patří...
Číst více

Město přeměňuje centrum Jáchymova

14. 8. 2014
Stavební práce v centru Jáchymova byly zahájeny. V dolní části náměstí Republiky vzniká nové parkoviště s téměř šedesáti místy.  „Nyní se čeká, až začnou práce i na částech projektu, které má realizovat ŘSD,“ dodal jáchymovský starosta Bronislav Grulich (TOP 09). „ŘSD nyní hledá ve výběrovém řízení dodavatele...
Číst více

Do mrtvol se nekope, prohlásil Zeman na Schwarzenbergovu adresu

14. 1. 2014
Prezident Miloš Zeman na třídenní návštěvě Karlovarského kraje prohlásil, že kraj by si zasloužil vládního zmocněnce, podobně jako ho má Ostravsko. Rozruch pak vyvolal svým rýpnutím do bývalého ministra zahraničí Karla Schwarzenberga, jehož označil za politickou mrtvolu.
Číst více

Schwarzenberg: Dokud do mě Zeman kope, ví, že nejsem mrtvola

14. 1. 2014
"Zemana baví kopat," glosuje Karel Schwarzenberg nejnovější jízlivý výpad hlavy státu. Prezident Miloš Zeman se vypravil do Karlovarského kraje, kde šéfa opoziční TOP 09 přirovnal k politické mrtvole. "Už pana prezidenta neberu vážně," říká Schwarzenberg v rozhovoru pro Lidovky.cz
Číst více
1 2 3 4   > Články 1 - 10 z 33

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme