Regionální organizace TOP 09 Ústecko

Haasová:  Paní hejtmanko, změňte podmínky výběrových řízení!
30. 1. 2012

Haasová: Paní hejtmanko, změňte podmínky výběrových řízení!

Členka ústeckého krajského výboru TOP 09 a předsedkyně Klubu ústeckých zastupitelů TOP 09 Karola Haasová vyzvala dopisem hejtmanku Ústeckého kraje Janu Vaňhovou ke změně podmínek při výběrových řízeních

Celý článek
Uctění památky Holocaustu v Ústí nad Labem
30. 1. 2012

Uctění památky Holocaustu v Ústí nad Labem

Dne 26.1. se účastnili za ústeckou TOP09 vzpomínkového setkání ke Dnu památky obětí holocaustu na místě bývalého židovského hřbitova v Městských sadech v Ústí nad Labem MUDr. K.Haasová, Ing. J. Zavoral a p.F. Vaneček.

Celý článek
Zastupitelé  za TOP 09 se zúčastnili jednání  k novele zákona o obcích
25. 1. 2012

Zastupitelé za TOP 09 se zúčastnili jednání k novele zákona o obcích

Zastupitelé TOP 09 z Bíliny, Teplic, Lovosic a Tisé se zúčastnili 25. 1. 2012 jednání k novele zákona o obcích. Jednání se konalo v poslanecké sněmovně a jeho konání zajišťovali partneři ze sdružení Starostů a nezávislých.

Celý článek
Martin Hausenblas útočí na TOP09
24. 1. 2012

Martin Hausenblas útočí na TOP09

Komentář Karoly Haasové k mediálním útokům Martina Hausenblase

Není pravda, že zastupitelé TOP09 nesplnili dohody o územním plánu. Před jednáním zastupitelstva, kde se schvaloval územní plán, zastupitelé za TOP09 žádali vyjmutí tohoto bodu z programu, neboť si byli vědomi nejen bezprecedentní otázky tunelů, ale též změny 4 milionů m2 pastvin a zemědělské půdy na stavební parcely bez jakékoli regulace. Náš návrh neprošel, odešli jsme tedy na protest z jednacího sálu.

Celý článek
TOP 09 je proti losovačkám
24. 1. 2012

TOP 09 je proti losovačkám

Závazný externí metodický pokyn č. 48 a jeho dodatek  vydaný Úřadem regionální rady Severozápad přímo zakazuje tento typ realizace výběru firem a doslova nedoporučuje dokončit  výběrová řízení  která byla zahájena před datem platnosti výše zmíněného metodického pokynu.

Celý článek
Hrozí další vracení dotací???
20. 1. 2012

Hrozí další vracení dotací???

Ústeckému kraji nestačí, že bude muset vrátit dotaci 417 miliónů Kč, a už riskuje další vracení dotací, tentokrát za stavby "Nová komunikace u města Roudnice nad Labem" za 432 miliónů Kč, "Strategická průmyslová zóna Triangle - Likvidace splaškových vod a zpřístupnění Staňkovického rozptylu" za 261,4 miliónů Kč a "Nová komunikace u města Chomutov" za 192 miliónů Kč. Celkem tedy 885 miliónů Kč.

Celý článek
Krátké uctění památky Václava Havla v Ústí nad Labem
19. 12. 2011

Krátké uctění památky Václava Havla v Ústí nad Labem

Dnes 19.12. jsme se sešli v úzkém kruhu u sochy Olbrama Zoubka v Ústí nad Labem ke krátkému uctění památky občana spisovatele a významného světového státníka pana Václava Havla. Liběna Dobrovolná se podělila s ostatními o své osobní zážitky ze svého setkání s panem Havlem. Krátkou glosu pronesl i Jakub Zavoral. Vzpomínka na významnou osobnost a hlavně člověka zůstane v každém z nás navždy. Pevně věříme že hodnoty které Václav Havel hájil celý svůj život trvale zakotví v české společnosti.

Celý článek
Zamyšlení k úmrtí Václava Havla
18. 12. 2011

Zamyšlení k úmrtí Václava Havla

Poslední adventní neděli zazněla velmi smutná zpráva. Zemřel prezident Václav Havel. Člověk, kterého si zamiloval každý, kdo toužil po demokracii a svobodě. Na Václavu Havlovi jsem vždy obdivovala schopnost vyjádřit v pravý okamžik krátce a výstižně hlubokou myšlenku a jasný názor bez zbytečných slov.

Celý článek
Krajské město bez nádraží
17. 12. 2011

Krajské město bez nádraží

Trochu historie. Autobusové nádraží vzniklo v Ústí nad Labem před  65 lety. Zprvu na Lidickém náměstí, později  na místě zbořené Nové tržnice, v devadesátých letech na stávajícím místě . Tedy vždy v centru města s perfektní dostupností.

Celý článek
TOP 09 přistupuje odpovědně k sestavování rozpočtů
8. 12. 2011

TOP 09 přistupuje odpovědně k sestavování rozpočtů

TOP 09 je stranou Transparentní a Odpovědnou s cílem zajistit Prosperitu i pro budoucí generace. I proto regionální výbor TOP 09 v Ústí nad Labem zajistil školení pod záštitou Ing. Jiřího Brodského člena finančního výboru Magistrátu města Ústí nad Labem a pedagoga na FSE UJEP  pro zastupitele a další zájemce.

Celý článek
1 2 ... 20 ... 28 29 30 31 32 33
Články 291 - 300 z 328
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme