Volby Bílina

Informace k opakujícím se komunálním volbám v Bílině 2015

Volby v obci Bílina se konají 31. 1. 2015 od 7 do 22 hod

Víte, že se budou v Bílině opakovat volby do obecního zastupitelstva kvůli kupčení s hlasy? Přečtěte si více o volbách v Bílině.

Kandidáti MOJE BÍLINA – TOP 09

Kandidátku vede manažer a ekonom Pavel Pastyřík, který se dlouhodobě staví za transparentní a účelné hospodaření. Všechny kandidáty naleznete v kompletní kandidátce MOJE BÍLINA – TOP 09.

Volební program MOJE BÍLINA – TOP 09

Prioritou kandidátů MOJE BÍLINA – TOP 09 je v Bílině prosazení svozu a likvidace komunálního odpadu pro občany Bíliny zdarma a otevření radnice občanům. Jako nedílnou součást rozvoje bezpečnější a lepší Bíliny kandidáti MOJE BÍLINA – TOP 09 prosazují  změny v Městské policii. Přečtěte si také volební program sdružení MOJE BÍLINA – TOP 09 pro obecní volby 2015 v Bílině.

1. Zamezili jsme zvýšení daně z nemovitosti a nikdy nedopustíme její zvýšení

Nechceme občany zatěžovat zbytečnými daněmi a poplatky.

2. Prosadíme svoz a likvidaci komunálního odpadu pro občany Bílina zdarma

Nechceme zatěžovat občany další daní. Navíc není správné, když spořádaní občané, doplácí na neplatiče, jejichž dluhy jsou nevymahatelné. Buď ať platí všichni, nebo nikdo.

3. Prosadíme městskou hromadnou dopravu pro děti základních škol a seniory nad 65 let zdarma

Chceme pomoci rodinám s dětmi a seniorům a ulevit tímto způsobem jejich rodinným rozpočtům.

4. Radnici otevřeme lidem

Prosadíme zveřejňování zakázek na internetu, zveřejnění plných audio (video) záznamů z jednání zastupitelstva města. Prosadíme veřejné projednávání věcí ovlivňujících život lidí ve městě. Občan má právo spolurozhodovat. 

5. Zavedeme protikorupční opatření

Provedeme protikorupční audit na městském úřadě, odhalíme tak korupční rizika a odstraníme je. Prosadíme transparentní zadávání zakázek. Občan má právo na kontrolu.

6. Prosadíme změny v Městské policii. Strážníci budou občany chránit, ne obtěžovat.

Kontrola heren, kontrola sběren a zastaváren, preventivní činnost v lokalitách se zvýšeným rizikem kriminality. Vyšleme strážníky do terénu, chránit naši bezpečnost. Ukončíme měření rychlosti ve městě strážníky městské policie.

7. Budeme podporovat projekt Nová Kyselka pro Bílinu 21. století

Podporou tohoto ambiciózního projektu Bílinské Kyselky by bylo možné vyřešit kritickou situaci našich lázní. Chceme tak zabránit dalšímu chátrání a případné demolici hlavní lázeňské budovy.

 

Kučera: Jsme zásadně proti jakémukoliv drancování Ústeckého kraje
24. 1. 2015

Kučera: Jsme zásadně proti jakémukoliv drancování Ústeckého kraje

„Ústecký kraj skutečně těžbou. Odcházejí nám  mladí lidé. Odcházejí rodiny s dětmi. Odcházejí kvalifikování lidé. A to řešení není v pokračování těžby.“

Celý článek
Já bych jim to hodil ...
23. 1. 2015

Já bych jim to hodil ...

Ten kluk to má v hlavě srovnaný, tak mu zkuste věřit a přijďte 31.1.2015 k volbám.

Celý článek
Radnici prolomení limitů těžby nezajímá
23. 1. 2015

Radnici prolomení limitů těžby nezajímá

Každý den je možné se ve sdělovacích prostředcích dočíst zpráv o tom, že v brzké době dojde s vysokou pravděpodobností k prolomení ekologických limitů těžby stanovených v devadesátých letech na dole Bílina a těžba tak bude pokračovat i po roce 2030. Dobrou zprávou je, že tato informace není pro naše město ani překvapivá, ani katastrofální. Špatnou zprávou ovšem je to, že naše vedení k ní přistupuje s bohorovným klidem, jako by se týkalaněkoho naprosto jiného. Se stejným klidem a s téměř nulovým výsledkem pro město a jeho občany bylo přistupováno v minulých letech k výstavbě nového zdroje v elektrárně Ledvice.

Celý článek
V Bílině o hlasy bude žádat poslanec Kučera (TOP 09)
18. 1. 2015 | 18:00

V Bílině o hlasy bude žádat poslanec Kučera (TOP 09)

V Pondělí MOJE Bílina – TOP 09 zahájila horkou fázi předvolební kampaně. A pomoc ji přislíbil i poslanec TOP 09 Michal Kučera, který se osobně zapojí do kontantní kampaně. 

Celý článek
TOP 09 Bílina: Mimořádné volby jsou výzvou pro nás všechny
3. 1. 2015

TOP 09 Bílina: Mimořádné volby jsou výzvou pro nás všechny

TOP 09 Bílina a její zastupitelé se postavili proti kupčení hlasů v Bílině a vítají rozhodnutí ústeckého soudu, který vyslyšel jejich návrh na opakování obecních voleb.

Celý článek
Odmítáme kupčení s hlasy v Ústeckém kraji!
24. 9. 2014

Odmítáme kupčení s hlasy v Ústeckém kraji!

My, kandidáti TOP 09 do komunálních voleb v Ústeckém kraji, jsme znepokojeni zprávami o nákup hlasů v Bílině. Obáváme se, že podobné praktiky mohou zablokovat správu měst na poměrně dlouhou dobu, jako se to stalo v městě Krupka.

Celý článek
Bílina představila volební program
16. 9. 2014

Bílina představila volební program

TOP 09 v Bílině představila volební program. 

Celý článek
V Bílině budeme kandidovat pod názvem MOJE BÍLINA – TOP 09
1. 9. 2014

V Bílině budeme kandidovat pod názvem MOJE BÍLINA – TOP 09

TOP 09 bude v Bílině ve volbách do zastupitelstev měst a obcí kandidovat pod názvem MOJE BÍLINA – TOP 09. V současné době má bílinská TOP 09 v zastupitelstvu tři členy, kteří jsou v opozici současnému vedení města.

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme