Senátní volby 2016

Kandidáti TOP 09 do Senátu

V letošním roce proběhnou ve Středočeském kraji také senátní volby ve čtyřech volebních obvodech.

Obvod číslo 37 - Jičín zahrnuje celý okres Jičín, severní část okresu Nymburk, ohraničený na jihu obcemi Lysá nad Labem, Stratov, Kostomlaty nad Labem, Kostomlátky, Písty, Nymburk, Budiměřice, Křečkov, Choťánky, Libice nad Cidlinou, Oseček. V tomto obvodě se o hlasy bude ucházet Tomáš Czernin, lesník, zemědělec a místostarosta obce Dymokury. Tomáš Czernin je od roku 2009 členem TOP 09. Jako člen Suverénního řádu Maltézských rytířů a předseda nadačního fondu "Lourdes" se podílí na charitativních akcích řádu.

Obvod číslo 16 - Beroun zahrnuje část okresu Beroun, ohraničenou na západě obcemi Hudlice, Svatá, Hředle, Točník, Žebrák, Tlustice, Hořovice, Podluhy, částí okresu Praha-západ, ohraničenou na severu obcemi Číčovice, Tuchoměřice, na jihu obcemi Řevnice, Dobřichovice, Černolice, Jíloviště, Klínec, Měchenice, Březová-Oleško, Okrouhlo, a na východě obcemi Zvole, Ohrobec, Dolní Břežany, ZlatníkyHodkovice, Vestec. V tomto obvodě se o hlasy bude ucházet společný kandidát TOP 09 a STAN Tomáš Trč, přednosta kliniky dětské a dospělé ortopedie a traumatologie v pražské nemocnici v Motole. Tomáš Trč působil také jako předseda České společnosti pro ortopedii a traumatologii a v roce 2012 byl jmenován profesorem medicíny. Publikuje řadu odborných vědeckých článků a pracuje jako konzultant na lékařských pracovištích po celé České republice.

Trč: Každý doping je pro sportovce nebezpečný
26. 7. 2016

Trč: Každý doping je pro sportovce nebezpečný

Všechny formy dopingu jsou nebezpečné. Podle mého názoru ortopeda a traumatologa jsou nejnebezpečnější asi steroidy, glukokortikoidy, které mění organismus a mění kvalitu pohybového aparátu.

Celý článek
Czernin: Pokračovat v budování naší vlasti by mělo být naší povinností
18. 7. 2016

Czernin: Pokračovat v budování naší vlasti by mělo být naší povinností

 „Cítím určitý závazek, že se generace před námi podílely na budování naší vlasti, a myslím, že máme povinnost v tom pokračovat,“ říká Tomáš Czernin, kandidát TOP 09 do Senátu.

Celý článek
TOP 09 představila další kandidáty do Senátu
28. 4. 2016

TOP 09 představila další kandidáty do Senátu

Výkonný výbor TOP 09 dnes schválil další kandidáty do senátu. O hlasy voličů se budou v senátních volbách ucházet dva špičkoví čeští lékaři i ředitel hasičského záchranného sboru.

Celý článek
TOP 09: Šetřit na zalesňování jde proti zákonům přírody i lidskému rozumu
26. 4. 2016

TOP 09: Šetřit na zalesňování jde proti zákonům přírody i lidskému rozumu

Právě před rokem kritizovali krajští zastupitelé za TOP 09 a STAN maximální příspěvek na zalesňování ve výši 220 tisíc korun. Středočeský hejtman Miloš Petera poté přislíbil navýšení této kapitoly v dalších letech. Po roce je všechno jinak.

Celý článek
TOP 09 představila devět kandidátů do Senátu
18. 2. 2016

TOP 09 představila devět kandidátů do Senátu

Prvních devět kandidátů, kteří se budou ucházet o senátorský post v letošních volbách do horní komory parlamentu, schválil dnes Výkonný výbor TOP 09. Bezmála polovinu z vybraných osobností tvoří členové TOP 09. 

Celý článek
1 2
Články 11 - 15 z 15
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme