× Pojďte do toho s námi.

Události

Švácha: Zásadní nebezpečí vidím v součtu nenápadných útoků na svobodu

20. 10. 2017
"Změnilo se množství svobody ve společnosti. Zákony, které víc a víc omezují naše rozhodnutí v dílčích aspektech, pomalu ale jistě vracejí občany do doby, kdy nemuseli přemýšlet. V roce 2013 jsme byli od snahy zastrčit svobodu do kouta mnohem dál než dnes," říká Jan Švácha, kandidát do Poslanecké sněmovny.
Číst více

TOP 09 podporuje protest studentů v Rakovníku

15. 6. 2017
„Prestiž Masarykovy obchodní akademie během velmi krátké doby rapidně poklesla. Jde o jeden z důsledků politického vlivu ČSSD na chod příspěvkových organizací Středočeského kraje,“ říká Jan Švácha, zastupitel Rakovníka za TOP 09.
Číst více

Švácha: Orbis ludus, Schola pictus

28. 3. 2016
Právě učitelé jsou ti, kteří vás budou provázet v osobnosti vašich dětí celý život. Věnujte jim respekt, podpořte jejich autoritu, neshazujte je v očích vašich dětí a podpořte je v nesnadné roli tvůrce časů budoucích.
Číst více

Švácha: Nejkrásnější sny těm spravedlivým

21. 3. 2016
„Co je na světě nejsladší?“ ptá se český klasik ústy Krále chytré Zdeničky v pohádce Královna Koloběžka. Dostává se mu odpovědi, že „spravedlivý spánek.“ Vždyť: „…ať je člověk jak chce zarmoucen a utrmácen, když spí, neví o ničem a někdy se i ve snu potěší…“
Číst více

Švácha: Tibetskou vlajku Rakovník vyměnil za maso pošlých býků

10. 3. 2016
Současná vládní garnitura České republiky upřednostňuje mlhavé ekonomické výhody před lidskými právy. Mimo jiné se to ukazuje na vztazích s Čínou a opatrném přešlapování okolo Tibetského problému.
Číst více

Švácha: Zkouška z demokracie - neprospěli!

2. 3. 2016
Rakovnické zastupitelstvo projednávalo několik zásadních milníků. V poměrně snadné zkoušce z demokracie však neuspělo.
Číst více

Tiso: Při přípravě středočeského krajského volební programu chci dát prostor i mladým lidem

17. 2. 2016
Středočeský kraj by měl společně s Prahou tvořit vysoce prosperující region, který je dobrým místem pro kvalitní život a zároveň bude atraktivní pro návštěvníky.
Číst více

Kvůli opravě mostu se strhla mezi zastupiteli roztržka

3. 12. 2015
Do konce týdne by měl být provoz u mostu v Nádražní ulici v Rakovníku obnoven. Opozice požaduje pokárání investora, který hrubě zanedbal zajištění bezpečnosti v okolí stavby. „Šetřilo se na bezpečnosti lidí. Jedná se o velmi nebezpečný precedens. Situace je tam tristní, je zde špatné dopravní značení,“ dodává opoziční zastupitel a předseda regionu Rakovník TOP 09 Jan Švácha.
Číst více

Švácha: TOP 09 by měl vést Miroslav Kalousek

19. 10. 2015
Nedokážu si představit nikoho jiného. V současné době není v opozici jiný viditelný politik, který by dokázal vést se zástupci vládnoucích stran smysluplný dialog.
Číst více
1 2 3   > Články 1 - 10 z 22

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme