TZ: Slavnostní otevření parkoviště před plaveckým stadionem v Podolí

24. 2. 2014

24. února 2014 se slavnostně otevřelo nově zrekonstruované parkoviště před Plaveckým stadionem Podolí.  Práce na komunikaci, chodnících a parkovacích místech se protáhli na více než 17 měsíců. Komplikace způsobily především chybějící rozvody pod komunikací a také neidentifikovatelné kabely, ke kterým chyběla dokumentace. Občané pražského Podolí tak mají po více než roce konečně odpověď na to, proč se celá rekonstrukce před velmi oblíbeným a hojně využívaným plaveckým stadionem tak protáhla.

Celá stavba vyšla investora, tedy Hlavní město Prahu, na 20 milionů korun českých. Více náklady byly způsobené právě nestrovnalostmi v zastaralé technické dokumentaci a řešení problémů s vedením kabelů pod komunikací. Vše se ale nakonec povedlo zdárně dokončit a to i především díky novému vedení pražského magistrátu, pod vedením TOP 09.

Obyvatelé pražského Podolí a návštěvníci plaveckého stadionu tak ocení především více parkovacích míst. Ta uleví především lidem žijícím v okolí plaveckého stadionu. „Rádi bychom obyvatelům pražského Podolí ale nejen jim vyšli vstříc a v exponovaných místech rozšířili parkovací místa. Nemělo by se stávat, aby kvůli využívání sportovišť návštěvníky Prahy 4 nemohli její obyvatelé zaparkovat před svými domovy,“ zakončuje vše Jan Petr, předseda místní organizace TOP 09 Praha 4, který se zúčastnil slavnostního otevření.

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme