Členové TOP 09 v Zastupitelstvu Prahy 13

Ing. Václav Novotný

Jsem pražák. Narodil jsem se tu v roce 1959 a žiji zde celý život. Vystudoval jsem gymnázium na Sladkovského náměstí v Praze 3 a Vysokou školu ekonomickou obor finance. Paralelně jsem při tom studoval angličtinu a složil z ní státní zkoušku. Po ukončení studia jsem pracoval v Československé obchodní bance a v oblasti financování podniků.
Číst více

Doc. Ing. Petr Praus, CSc.

Je mi 54 let a působím jako vysokoškolský pedagog na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Do komunální politiky jsem se zapojil zhruba před osmi lety v rámci občanských aktivit v městské části Praha 13, jejichž hlavní motivací bylo zlepšení životních podmínek občanů v sídlištním prostředí a celková nespokojenost s fungováním radnice
Číst více

Mgr. Antonín Krejčík

Vystudoval jsem speciální pedagogiku na Karlově univerzitě. Přestože již 20 let pracuji jako specialista v oborech souvisejících s informačními technologiemi, stále se ve volném čase věnuji dětem a mládeži. V posledních letech jsem se zapojil do práce s hendikepovanými sportovci.
Číst více

Ing. Radek Dlesk, MBA

Dobrý den, dovolte mi abych se představil: Jmenuji se Radek Dlesk a v městské části Praha 13 bydlím od roku 2003. Jsem ženatý a mám dvě děti, syna (8 let) a dceru (12 let).
Číst více

Ing. Kateřina Helikarová

Praha 13 je domovem mé rodiny přes dvacet let. Záleží nám na tom, jak se tady bude žít v budoucnosti, proto kandiduji na členství v místním zastupitelstvu. Chci prosadit rozumné hospodaření radnice a spravedlivé zadávání zakázek.
Číst více

Mgr. Jakub Lapáček

Jako člověka bydlícího 25 let na Praze 13 mě nejvíc pálí arogantní vystupování radnice vůči občanům, přehlíživost vůči jejich potřebám, neochota spolupráce. Jsem připraven stát se odborným garantem přezkumu stávajících smluvních vztahů a zajištění sanace jejich následků.
Číst více

Ivana Todlová

Narodila jsem se 13. října 1965 v Praze. Moje i manželova rodina žije v hlavním městě České republiky několik generací. Jsem vdaná, matka tří dětí. K mým zájmům ve volném čase patří především cestování, vážná hudba, divadlo a četba. 
Číst více

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme