region Hradec Králové

1.

Petr Vošoust

předseda regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
2.

Kateřina Jelínková

místopředsedkyně regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
3.

Lubomír Havrda

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
4.

Petr Lojan

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
5.

Jakub Sofka

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
6.

Richard Uhlíř

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové

Výdaje do českého zdravotnictví stagnují: Přeskočili nás i Bulhaři!

26. 11. 2016
Obrana, ale také veřejné zdraví. To jsou jen dva příklady oblastí, do nichž stát dlouhodobě nedává tolik, kolik by měl. Dokonce i Bulharsko, jedna z nejchudších zemí v EU, do zdravotní péče svých obyvatel sype z hrubého domácího produktu více peněz!
Číst více

Město couvlo. Auta pod koleje nenažene

25. 11. 2016
Hradec Králové – Obyvatelé Pražského Předměstí si mohou oddechnout. Město totiž „seškrtává“ svoji vizi dostat automobilovou dopravu na ulici Kuklenská pod zem. Dopravní tubus měl vzniknout v rámci zdvoukolejnění vlakového koridoru spojujícího Hradec Králové s Pardubicemi. 
Číst více

Město rozšíří kuklenský podjezd, přispěje stát

24. 11. 2016
Dvanáct základních škol v Hradci Králové čeká o prázdninách roku 2018 velká modernizace, na kterou radnice získala evropskou dotaci z programu hradecko–pardubické aglomerace ITI. Školáci budou mít při technických předmětech a přírodních vědách moderní pracovní prostředí. 
Číst více

Schválení novely zákona o vzdělávání sester je jen první krok ke změně

21. 11. 2016
Ačkoli návrh novely zákona o vzdělávání nelékařských zdravotníků je stále předmětem mnoha diskusí, jednáním sněmovního zdravotnického výboru dne 3. 11. 2016 prošel materiál bez zásadních změn. Přijaty byly pouze pozměňovací návrhy týkající se porodních asistentek, zdravotnických záchranářů, ortoptistů a farmaceutických asistentů. Naopak neprošly návrhy na znovuzařazení arteterapeuta nebo zavedení klinického perfuziologa. 
Číst více

Aleš Cabicar je novým náměstkem hejtmana pro zdravotnictví

14. 11. 2016
Předseda krajské TOP 09 Aleš Cabicar se dnes stal novým náměstkem hejtmana. Na starosti bude mít krajské zdravotnictví. TOP 09 povede také finační výbor kraje a výbor pro sport, tělovýchovu a volnočasové aktivity.
Číst více

Na náměstí se vrhnou bagry

10. 11. 2016
Hradec Králové – Na magistrátní zdi se již léta skví vizualizace hradeckého Velkého náměstí s nadpisem: Realizace 2012 – 2014. Na dveře však už pomalinku klepe rok 2017 a po obměně centra krajské metropole není ani památky. A podle města ještě dlouho nebude. 
Číst více

Investoři v zóně Aldis mají od města zelenou

4. 11. 2016
Hradec Králové – „Chceme, aby byla zóna Aldis další pýchou našeho města.“ Takový vzkaz vyslala v tomto týdnu hradecká radnice všem investorům, kteří mají ve svých plánech rekultivovat toto projekty zatím příliš nedotčené území. Kromě pomoci investorům chce svým vzkazem radnice vyřešit i dlouhotrvající problém s parkováním v tomto místě. 
Číst více

V Hradci byla včera podepsána krajská koaliční dohoda

4. 11. 2016
Po dvoutýdenním zpoždění za Pardubickým krajem je jasná nová krajská koaliční „vláda“ i v Královéhradeckém kraji. Včera ráno koaliční dohodu podepsali zástupci ČSSD, ODS, Koalice pro Královéhradecký kraj, Starostů a Východočechů a TOP 09. Hejtmanem bude lídr sociálních demokratů Jiří Štěpán. 
Číst více

Máme velmi dobře propracovaný systém zdravotní péče

25. 10. 2016
Léková politika, financování zdravotnictví i odchod lékařů za hranice. O těchto tématech diskutoval ve Vysokém Mýtě poslanec a člen výboru pro zdravotnictví Jiří Skalický s bývalým ministrem zdravotnictví Leošem Hegerem.
Číst více

Děkujeme za Vaši důvěru

10. 10. 2016
dovolte nám poděkovat za Vaši důvěru a podporu, kterou jste projevili ve volbách do Zastupitelstva Královéhradeckého kraje a Senátu v obvodě Jičín. Děkujeme hlavně za Vaši práci, kterou jste v kampani odvedli a která je nyní zúročena v podobě čtyř mandátů. Díky Vaší pomoci nyní máme šanci ovlivnit dění v našem kraji.
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 20 ... 41 42   > Články 91 - 100 z 415

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme