× Spojenci pro Evropu

region Hradec Králové

Výbor regionální organizace

1.

Jakub Sofka

předseda regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
2.

Petr Vošoust

místopředseda regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
3.

Matěj Ondřej Havel

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
4.

Kateřina Jelínková

členka regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
5.

Milan Sommer

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
6.

Dominik Šípoš

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
7.

Lukáš Vízek

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové

Čeká Miletu osud Velkého náměstí?

2. 2. 2017
Křižovatce Mileta reálně hrozí, že nebude nikdy opravena. Třicet let už trápí křižovatka Mileta motoristy. S přibývajícími roky a automobily se už situace stává kritickou. I proto si všichni oddechli, když byly schváleny peníze na její rekonstrukci (ŘSD 129, kraj 17 a město 77 milionů korun). Na křižovatku se dle předpokladů měli dělníci vrhnout již na konci příštího roku.
Číst více

Problémy s hlukem v okolí letiště v Hradci Králové

28. 1. 2017
Provoz na městském letišti v Hradci Králové sílí. Z hlediska počtu startujících a přistávajících letadel patří k největším v Česku. Jenže hluk letounů vadí stále větší části veřejnosti a protestů přibývá. Hlavně kvůli hluku helikoptér při výcviku zahraničních pilotů.
Číst více

Blýská se hale Slávia na lepší časy? Vlastník doufá, že ano

25. 1. 2017
Měla to být jedna ze sportovních pých krajského města. Teď je hala hradecké Slavie jen skanzenem zfušované práce a tichým mementem „zlatých“ českých ručiček. Její vlastník TJ Slavia teď žádá o pomocnou ruku a doufá, že se zašlá sláva haly, ojedinělé v celé republice, znovu povznese. 
Číst více

Vyhlášení nominací pro volbu

24. 1. 2017
Výbor regionální organizace: TOP 09 Hradec Králové vyhlašuje nominaci na volbu nových regionálních orgánů.Datum vyhlášení a počátku příjmu nominací: 18. 1. 2017Datum uzávěrky příjmu nominací jednotlivými členy k projednání MV je stanoven na: 11. 2. 2017
Číst více

Vyplácejí stipendia 20 budoucím lékařům

12. 1. 2017
Vyplacením stipendia ve výši 120 tisíc korun chce Královéhradecký kraj i nadále lákat nové lékaře pro svá zdravotnická zařízení. Na stipendium má nárok každý posluchač 6. ročníku lékařské fakulty, který se zaváže, že bude po absolutoriu působit čtyři roky v některém z krajských zdravotnických zařízení. Zájem v tomto akademickém roce projevilo 20 mediků.
Číst více

Kraj opraví oddělení následné a dlouhodobé péče v Broumově za 23 milionů korun

10. 1. 2017
Broumovská nemocnice se bude brzy pyšnit modernějším oddělením Následné intenzivní péče a Dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče. Realizace stavebních úprav se předpokládá během prvního pololetí tohoto roku. Zakázka byla vysoutěžena za necelých 23 milionů korun včetně DPH. Vítězného uchazeče včera schválila krajská rada.
Číst více

Elektronické systémy ve zdravotnictví

7. 1. 2017
Staronová obvinění v kauze Elektronických zdravotních knížek, čelí jim Pavel Horák, někdejší šéf největší zdravotní pojišťovny v zemi, VZP, a ředitel firmy IZIP Jiří Pašek. Policie je stíhá za pletichy při zadávání veřejné soutěže a dražbě. Další tři lidi, hlavně představitelé společnosti IZIP podle vyšetřovatelů legalizovali výnosy z trestné činnosti a krátili daň. 
Číst více

Nemocnice v Královéhradeckém kraji ode dneška zvyšují platy

1. 1. 2017
Nemocnice v Královéhradeckém kraji ode dneška zvyšují platy. Zaměstnanci si přilepší o deset procent, i přes navýšení mezd ale mají zdravotnická zařízení v kraji potíže s nedostatkem personálu. Hejtmanství už loni spustilo program stipendií pro studenty lékařských fakult.
Číst více

Spoluúčast českých pacientů klesá

29. 12. 2016
Financování českého zdravotnictví stále více stojí na jedné noze – té veřejné. Podíl soukromé spoluúčasti klesl na 13 procent.
Číst více

Dominantu Hradce čeká generální oprava

14. 12. 2016
V době svého vzniku (1909 až 1913) se secesní budova Muzea východních Čech nesetkala zrovna s velkou přízní obyvatel města na soutoku Labe a Orlice. Postupem času se však asymetrická stavba Jana Kotěry stala jedním ze symbolů východočeské metropole.
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 20 ... 43 44   > Články 91 - 100 z 433

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme