region Hradec Králové

Výbor regionální organizace

1.

Petr Vošoust

předseda regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
2.

Kateřina Jelínková

místopředsedkyně regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
3.

Petr Lojan

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
4.

Jakub Sofka

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
5.

Richard Uhlíř

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové

Abyste mohli zjistit, zda u Vás TOP 09 kandiduje, připravili jsme vyhledávání kandidátek. Kandidátky se průběžně doplňují.

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

TOP 09 uspořádala charitativní tenisový turnaj

8. 12. 2016
Pod záštitou místopředsedy TOP 09 Leoše Hegera proběhl v pořadí již druhý charitativní tenisový turnaj TOP 09.  Výtěžek půjde hospici Anežky české v Červeném Kostelci.
Číst více

Kraj požádá o dotaci na nový nemocniční informační systém

7. 12. 2016
Hradec Králové - Nový jednotný informační systém, který má být zaveden v krajských nemocnicích, chce Královéhradecký kraj pořídit s pomocí dotace. Požádá o ni na přelomu roku.
Číst více

Královéhradecký kraj prověří říjnový odkup akcií krajské lékárny

30. 11. 2016
Nové vedení Královéhradeckého kraje prověří nedávný převod akcií Královéhradecké krajské lékárny. „K převodu došlo, když už nefungovalo staré zastupitelstvo a nové se ještě nesešlo,“ řekl včera náměstek hejtmana Aleš Cabicar (TOP 09). 
Číst více

Zdraví je jen jedno, stejně jako krajský rozpočet

30. 11. 2016
Oblast krajských zdravotních zařízení a služeb, které mám tu čest převzít do své gesce, je značně složitý mechanismus, který zcela logicky podléhá systematickému hledání optimalizačních procesů jak na straně financování, tak samozřejmě i na straně zasíťovanosti vzhledem ke všem pěti regionům, které spravujeme.
Číst více

Hradec vybaví dvanáct škol za evropské miliony

29. 11. 2016
Hradeck Králové - Dvanáct základních škol v Hradci Králové čeká o prázdninách roku 2018 velká modernizace, na kterou radnice získala evropskou dotaci z programu hradecko–pardubické aglomerace ITI. Školáci budou mít při technických předmětech a přírodních vědách moderní pracovní prostředí. 
Číst více

Výdaje do českého zdravotnictví stagnují: Přeskočili nás i Bulhaři!

26. 11. 2016
Obrana, ale také veřejné zdraví. To jsou jen dva příklady oblastí, do nichž stát dlouhodobě nedává tolik, kolik by měl. Dokonce i Bulharsko, jedna z nejchudších zemí v EU, do zdravotní péče svých obyvatel sype z hrubého domácího produktu více peněz!
Číst více

Město couvlo. Auta pod koleje nenažene

25. 11. 2016
Hradec Králové – Obyvatelé Pražského Předměstí si mohou oddechnout. Město totiž „seškrtává“ svoji vizi dostat automobilovou dopravu na ulici Kuklenská pod zem. Dopravní tubus měl vzniknout v rámci zdvoukolejnění vlakového koridoru spojujícího Hradec Králové s Pardubicemi. 
Číst více

Město rozšíří kuklenský podjezd, přispěje stát

24. 11. 2016
Dvanáct základních škol v Hradci Králové čeká o prázdninách roku 2018 velká modernizace, na kterou radnice získala evropskou dotaci z programu hradecko–pardubické aglomerace ITI. Školáci budou mít při technických předmětech a přírodních vědách moderní pracovní prostředí. 
Číst více

Schválení novely zákona o vzdělávání sester je jen první krok ke změně

21. 11. 2016
Ačkoli návrh novely zákona o vzdělávání nelékařských zdravotníků je stále předmětem mnoha diskusí, jednáním sněmovního zdravotnického výboru dne 3. 11. 2016 prošel materiál bez zásadních změn. Přijaty byly pouze pozměňovací návrhy týkající se porodních asistentek, zdravotnických záchranářů, ortoptistů a farmaceutických asistentů. Naopak neprošly návrhy na znovuzařazení arteterapeuta nebo zavedení klinického perfuziologa. 
Číst více

Aleš Cabicar je novým náměstkem hejtmana pro zdravotnictví

14. 11. 2016
Předseda krajské TOP 09 Aleš Cabicar se dnes stal novým náměstkem hejtmana. Na starosti bude mít krajské zdravotnictví. TOP 09 povede také finační výbor kraje a výbor pro sport, tělovýchovu a volnočasové aktivity.
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 20 ... 41 42   > Články 91 - 100 z 420

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Politika bez silných politických stran vede k oligarchům a totalitě.
Děkujeme