region Hradec Králové

Výbor regionální organizace

1.

Petr Vošoust

předseda regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
2.

Kateřina Jelínková

místopředsedkyně regionální organizace
Místní organizace: Hradec Králové
3.

Petr Lojan

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
4.

Jakub Sofka

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové
5.

Richard Uhlíř

člen regionálního výboru
Místní organizace: Hradec Králové

Abyste mohli zjistit, zda u Vás TOP 09 kandiduje, připravili jsme vyhledávání kandidátek. Kandidátky se průběžně doplňují.

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

Vyplácejí stipendia 20 budoucím lékařům

12. 1. 2017
Vyplacením stipendia ve výši 120 tisíc korun chce Královéhradecký kraj i nadále lákat nové lékaře pro svá zdravotnická zařízení. Na stipendium má nárok každý posluchač 6. ročníku lékařské fakulty, který se zaváže, že bude po absolutoriu působit čtyři roky v některém z krajských zdravotnických zařízení. Zájem v tomto akademickém roce projevilo 20 mediků.
Číst více

Kraj opraví oddělení následné a dlouhodobé péče v Broumově za 23 milionů korun

10. 1. 2017
Broumovská nemocnice se bude brzy pyšnit modernějším oddělením Následné intenzivní péče a Dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče. Realizace stavebních úprav se předpokládá během prvního pololetí tohoto roku. Zakázka byla vysoutěžena za necelých 23 milionů korun včetně DPH. Vítězného uchazeče včera schválila krajská rada.
Číst více

Elektronické systémy ve zdravotnictví

7. 1. 2017
Staronová obvinění v kauze Elektronických zdravotních knížek, čelí jim Pavel Horák, někdejší šéf největší zdravotní pojišťovny v zemi, VZP, a ředitel firmy IZIP Jiří Pašek. Policie je stíhá za pletichy při zadávání veřejné soutěže a dražbě. Další tři lidi, hlavně představitelé společnosti IZIP podle vyšetřovatelů legalizovali výnosy z trestné činnosti a krátili daň. 
Číst více

Nemocnice v Královéhradeckém kraji ode dneška zvyšují platy

1. 1. 2017
Nemocnice v Královéhradeckém kraji ode dneška zvyšují platy. Zaměstnanci si přilepší o deset procent, i přes navýšení mezd ale mají zdravotnická zařízení v kraji potíže s nedostatkem personálu. Hejtmanství už loni spustilo program stipendií pro studenty lékařských fakult.
Číst více

Spoluúčast českých pacientů klesá

29. 12. 2016
Financování českého zdravotnictví stále více stojí na jedné noze – té veřejné. Podíl soukromé spoluúčasti klesl na 13 procent.
Číst více

Dominantu Hradce čeká generální oprava

14. 12. 2016
V době svého vzniku (1909 až 1913) se secesní budova Muzea východních Čech nesetkala zrovna s velkou přízní obyvatel města na soutoku Labe a Orlice. Postupem času se však asymetrická stavba Jana Kotěry stala jedním ze symbolů východočeské metropole.
Číst více

Od roku 2018 budou lidé po kraji cestovat na jeden doklad

14. 12. 2016
Hradec Králové – Pětatřicet milionů korun z dotačního programu ITI bude v roce 2018 čerpat hradecká radnice. Prostředky poputují do zlepšení městské i krajské dopravy. 
Číst více

Heger: Potřebujeme lepší vzdělávání zdravotních sester

12. 12. 2016
Zákon o vzdělávání zdravotních sester je komplikovaný, komplikovaná je i jeho změna. Bylo by vhodné některé jeho části předělat. Potřebujeme vysoce kvalifikované, normální sestry u lůžka a spousta pomocných pracovníků.
Číst více

Pro dovoz lidských tkání a buněk by měla platit stejná pravidla jako v EU

9. 12. 2016
Pro dovoz lidských tkání a buněk ze třetích zemí by měla platit stejná pravidla, jako je to u zemí Evropské unie. Počítá s tím novela, kterou na prosincové schůzi mají na programu poslanci. Předloha má zajistit vysokou ochranu zdraví pro pacienty v Unii.
Číst více

TOP 09 uspořádala charitativní tenisový turnaj

8. 12. 2016
Pod záštitou místopředsedy TOP 09 Leoše Hegera proběhl v pořadí již druhý charitativní tenisový turnaj TOP 09.  Výtěžek půjde hospici Anežky české v Červeném Kostelci.
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 20 ... 42 43   > Články 91 - 100 z 429

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme