Regionální organizace Brno-venkov

Aktuality z regionální organizace Brno-venkov

Husák: Dejme více peněz na zelené úspory obcím

25. 9. 2012
„Můj návrh podporují lidé, obce, firmy a také velká bytová družstva. Zároveň respektuje potřeby ekologických projektů v energetice,“ uvádí Jan Husák.
Číst více

Husák: Odložme rozhodnutí, nalezněme řešení

6. 9. 2012
Vláda neschválila do Rady ČTÚ experta na soutěžní právo Roberta Pelikána. TOP 09 si od jeho nominace slibovala razantní změnu chování ČTÚ. Podle Husáka byl Pelikán nadějí, že ČTÚ již nebude chránit operátory, ale bude tvrdě prosazovat ochranu českých spotřebitelů.
Číst více

Husák: Ceny za telekomunikační služby by mohly klesnout až o 50%

28. 8. 2012
Ministr Kuba navrhuje jmenovat do Rady ČTÚ experta na soutěžní právo Roberta Pelikána. TOP 09 podporuje jeho nominaci. Podle Jana Husáka je Pelikán nadějí, že ČTÚ již nebude chránit operátory, ale bude tvrdě prosazovat ochranu českých spotřebitelů.
Číst více

Husák: Účtovat po sekundách je jen trik. Bohužel

21. 8. 2012
„Všichni operátoři by měli účtovat po sekundách jako standard a ne jej nabízet jako něco výjimečného,“ říká Jan Husák.
Číst více

Husák: Účtovat po sekundách je jen trik. Bohužel.

21. 8. 2012
Nejmenší český mobilní operátor Vodafone bude nabízet účtování hovorů po sekundách. Účtování po sekundách je spravedlivé a českým zákazníkům by ušetřilo až třetinu nákladů za telefonování. Jenže firma jej zavádí pouze u tří nových tarifů, nikoliv u všech a navíc cena za minutu volání bude u nejnižšího tarifu téměř 6 korun za minutu. Ve srovnání se zahraničními cenami je to neúměrné.
Číst více

Husák: Nerušme regulaci připojení k internetu

15. 8. 2012
„Konkurence není dostatečná, zrušení regulace by mohlo zlikvidovat menší firmy a upevnit monopol firmy Telefónica," řekl Jan Husák.
Číst více

Husák: Vláda může zabránit rušení pošt

20. 7. 2012
Poslanec Jan Husák chce zabránit radikálnímu rušení poštovních poboček a hodlá také znemožnit možné podvody mezi poštovními podnikateli. Předložil do poslanecké sněmovny „malou“ novelu zákona o poštovních službách. Norma umožní, aby vláda flexibilně stanovovala minimální počet poboček a zabránila omezení počtu pošt.
Číst více

Husák: ČTÚ neudělal maximum

12. 7. 2012
Úředníci neudělali maximum, rozvoj internetu to brzdí, tvrdí poslanec Jan Husák. „Podmínky aukce tak, jak je nastavili úředníci, jsou nevýhodné pro občany."
Číst více

Husák: Policejní prezident musí svoje obvinění prokázat

12. 7. 2012
"Je to naprosto neomluvitelné a myslím si, že pokud nařkne policejní prezident vysokého ústavního činitele z něčeho takového, není schopen to prokázat, týden o tom mlčí, neřekne to svým nadřízeným, tak by měl sám odstoupit ze své funkce," tvrdí Jan Husák.
Číst více

Husák: Odmítám krýt zločince

14. 6. 2012
Zákon umožní efektivněji bojovat proti závažné kriminalitě, prioritou návrhu zákona je zároveň zabezpečit uchovávané údaje tak, aby nemohly být zneužity, říká Jan Husák.
Číst více
 <  1 2 ... 6 7 8 9 10 11   > Články 71 - 80 z 102

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme