Regionální organizace Brno-venkov

Aktuality z regionální organizace Brno-venkov

Husák: O nemocné lze pečovat po síti

23. 5. 2012
Padesát tisíc Čechů trpí některou ze vzácných nemocí. Více než třetina jich přitom zemře do roka od určení diagnózy.
Číst více

Sami vzácní, spolu silní

18. 5. 2012
Jaká centra pro pacienty se vzácným onemocněním již v ČR vznikla? A jaké mají zkušenosti s jejich provozem lékaři i pacienti? 22. května 2012 - 14 – 16 hodin - Státní akta (Poslanecká sněmovna, Sněmovní 4, Praha 1)
Číst více

Husák: Čím později bude aukce, tím déle budou operátoři odírat zákazníky

11. 5. 2012
POSLANEC JAN HUSÁK JE ZÁSADNĚ PROTI ODKLÁDÁNÍ AUKCE NA KMITOČTY PO ANALOGOVÉM TELEVIZNÍM VYSÍLÁNÍ, JAK POŽADUJE INFORMAČNÍ INSTITUT. JAKÉKOLIV ZPOŽDĚNÍ UMOŽNÍ STÁVAJÍCÍM OPERÁTORŮM DÉLE SI UDRŽET PŘEMRŠTĚNÉ CENY ZA MOBILNÍ VOLÁNÍ A INTERNET. PLÁNOVANÁ AUKCE MÁ ZA CÍL TENTO „ZATUCHLÝ“ ČESKÝ TELEKOMUNIKAČNÍ RYBNÍK ROZHÝBAT A POSÍLIT KONKURENCI – IDEÁLNĚ VSTUPEM NOVÉHO MOBILNÍHO OPERÁTORA. POKUD VŠAK ČTÚ NEPROVEDE AUKCI KVALITNĚ A TRANSPARENTNĚ, NEGATIVNÍ DŮSLEDKY VČETNĚ VYSOKÝCH CEN PONESEME MINIMÁLNĚ DALŠÍCH 15 LET
Číst více

Řediteli Galerie hlavního města Prahy chybí nadhled a tolerance

11. 5. 2012
Boj o Slovanskou epopej, která byla dlouho předmětem sporů mezi Moravským Krumlovem a Prahou, sice skončil již na podzim loňského roku, někteří představitelé Prahy a Galerie hlavního města Prahy (GHMP) v čele s ředitelem galerie Milanem Bufkou se nicméně stále nedokázali přenést přes to, že někdo měl jiný názor na věc a bojoval za svá stanoviska.
Číst více

Husák: Splnil jsem slib starostům – diskriminace v odpadech odstraněna

2. 5. 2012
Konečně po 13 měsících Poslanecká sněmovna schválila novelu zákona z naší dílny TOP 09 o poplatcích za odpad. Odpad nebude nadále likvidován na úkor podpory školek či dopravní infrastruktury. zákon zavádí spravedlivější výběr poplatků za odpad.
Číst více

Husák: Peake odchází z VV

17. 4. 2012
Z běhu událostí posledních dnů, bylo rozdělení VV zřejmé.
Číst více

Úplatky a korupce jsou odsouzeny – absurdní divadlo Víta Bárty končí

13. 4. 2012
Vít Bárta vytvořil stranu, jejíž hlavním tématem byl boj proti korupci a uplácení. Soud však Víta Bártu nyní odsoudil za zločin uplácení, proti kterému „bojoval“. Lidé s podobnými manýry nepatří do parlamentu.
Číst více

Husák: Za vinaře se budu rvát

12. 4. 2012
Moravští vinaři produkující vlastní víno by neměli být zdaněni. Žádná okolní země tzv. tiché vino zdaněno nemá a nemělo by to být ani v České republice. Budu osobně vyjednávat s panem ministrem Kalouskem o vyjmutí malovinařů z tohoto zdanění.
Číst více

Husák: Odboráři opět vydírají a chtějí poškodit české hospodářství

10. 4. 2012
Dopravní odboráři vyhrožují stávkou. Prý vláda dělá sociálně necitlivá opatření. Odboráři nechápou, že v době krize a zvyšujícího se zadlužování vláda nemá jinou možnost, než alespoň trochu reformovat finance. Odboráři nechápou, že pokud by totiž Česká republika krachla, tak by to dopadlo nejhůře především na nejzranitelnější – rodiče s malými dětmi a důchodce. Reformami a mírnými úsporami zabráníme tomu nejhoršímu – krachu státu.
Číst více

Husák: Pozastavit ACTA? Jediné dobré rozhodnutí

10. 4. 2012
Jan Husák, šéf sněmovního podvýboru pro ICT a průmysl, dnes poukázal na další vývoj ohledně kontroverzní smlouvy ACTA: "Analýza ministerstva průmyslu a obchodu jasně prokázala, že všechna ustanovení, která ACTA v tuto chvíli obsahuje směrem k autorským právům, již jsou v českém právním řádu obsažena, Další analýza, která dokazuje, že ACTA nic nezmění."
Číst více
 <  1 2 ... 7 8 9 10   > Články 81 - 90 z 100

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Spolupráce středopravicových stran musí začít hned.
Děkujeme