Regionální organizace Brno-venkov

Aktuality z regionální organizace Brno-venkov

Husák: Konec pokut za změnu operátora

3. 5. 2013
Pokud klient po vypršení paušálu včas nedá vědět operátorovi, že ve smlouvě nechce pokračovat, může mu být úvazek prodloužen o další roky. „Tím pádem mají zákazníci zhoršenou možnost přejít k levnější konkurenci,“ vysvětluje předkladatel novely Jan Husák.
Číst více

Husák: Tištěná Sbírka zákonů? Stačí internet

8. 4. 2013
Obecní a krajské úřady možná nebudou muset pořizovat tištěnou Sbírku zákonů a Sbírku mezinárodních smluv. Postačí, když do nich lidem umožní nahlížet prostřednictvím internetu, navrhl v novele poslanec TOP 09 Jan Husák.
Číst více

Husák: Šéf ČTÚ je pro české zákazníky horší škůdce než kůrovec

28. 3. 2013
Dvě srovnatelné země, dvě více méně srovnatelné aukce, ale dvě zcela rozdílné ceny. Dík rozhodnutí předsedy Českého telekomunikačního úřadu se v této bilanci Česká republika dostává do jasné nevýhody.
Číst více

Husák: Šéf ČTÚ připravil Čechy o levné volání a Česko o 8 miliard

21. 3. 2013
„Nejde o nepodařenou akci, nejde ani o omyl, jde o naprosto cílené zmaření příležitosti k rozvolnění trhu s telekomunikačními službami u nás, jež hraje do karet všem stávajícím operátorům,“ říká poslanec Jan Husák, podle kterého je nepřípustné, aby Dvořák zůstával v  ČTÚ i nadále.
Číst více

Husák: Předseda ČTÚ Dvořák váhá, na ČTÚ by měl skončit úplně

11. 3. 2013
V pátek Poslanec Jan Husák vyzval předsedu českého telekomunikačníHO úřadu (ČTÚ) Pavla Dvořáka k odstoupení. Důvodem je krach aukce kmitočtů. Odstoupení Dvořáka pouze z funkce předsedy Rady je pro mě neakceptovatelné, Dvořák by měl zcela odejít z ČTÚ, řekl Husák.
Číst více

Husák: Předseda ČTÚ Dvořák by měl okamžitě skončit

8. 3. 2013
Je evidentní, že nastavení aukce pod vedením předsedy čtú Pavla Dvořáka bylo tak špatné, že nyní aukce musela být násilně ukončena, řekl Husák. „ČTÚ aukci pokazil, aukce nenaplnila své cíle, a proto apeluji na odstoupení předsedy Rady ČTÚ,“ vyzval po oznámení krachu aukce Jan Husák.
Číst více

Husák: Boj proti nekalostem operátorů je úspěšný. Jejich tlak velký

13. 2. 2013
Boj proti nekalým praktikám mobilních operátorů se blíží k dílčímu úspěchu. Sněmovna totiž včera schválila návrh poslance Jana Husáka, dík kterému by už lidé například nedostávali pokutu za to, že předčasně ukončí smlouvu. Série opatření by měla pomoci ke zlevnění volání v Česku.
Číst více

Husák: Zneužívání postavení mobilních operátorů

12. 2. 2013
Poslanec Jan Husák uvádí důvody předložení novely, která má zabránit nekalým praktikám mobilních operátorů.
Číst více

Bleskmobil není plnohodnotný operátor

8. 11. 2012
„Není to nový mobilní operátor. V podstatě se jedná jen o dealera firmy Telefónica. Vydavatelství Ringier slouží jen jako reklamní nástroj na její službu, kterou provozuje pod názvem Bleskmobil,“ říká Jan Husák.
Číst více

Husák: ČTÚ zaspal, analýza trhu měla být už 4 roky

1. 11. 2012
Poslanec Jan Husák kritizuje Český telekomunikační úřad za opožděné vypracování analýzy trhu, která by prokázala oligopolní postavení mobilních operátorů. 
Číst více
 <  1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11   > Články 61 - 70 z 103

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme