Regionální organizace Brno-venkov

Aktuality z regionální organizace Brno-venkov

Husák: Šéf ČTÚ připravil Čechy o levné volání a Česko o 8 miliard

21. 3. 2013
„Nejde o nepodařenou akci, nejde ani o omyl, jde o naprosto cílené zmaření příležitosti k rozvolnění trhu s telekomunikačními službami u nás, jež hraje do karet všem stávajícím operátorům,“ říká poslanec Jan Husák, podle kterého je nepřípustné, aby Dvořák zůstával v  ČTÚ i nadále.
Číst více

Husák: Předseda ČTÚ Dvořák váhá, na ČTÚ by měl skončit úplně

11. 3. 2013
V pátek Poslanec Jan Husák vyzval předsedu českého telekomunikačníHO úřadu (ČTÚ) Pavla Dvořáka k odstoupení. Důvodem je krach aukce kmitočtů. Odstoupení Dvořáka pouze z funkce předsedy Rady je pro mě neakceptovatelné, Dvořák by měl zcela odejít z ČTÚ, řekl Husák.
Číst více

Husák: Předseda ČTÚ Dvořák by měl okamžitě skončit

8. 3. 2013
Je evidentní, že nastavení aukce pod vedením předsedy čtú Pavla Dvořáka bylo tak špatné, že nyní aukce musela být násilně ukončena, řekl Husák. „ČTÚ aukci pokazil, aukce nenaplnila své cíle, a proto apeluji na odstoupení předsedy Rady ČTÚ,“ vyzval po oznámení krachu aukce Jan Husák.
Číst více

Husák: Boj proti nekalostem operátorů je úspěšný. Jejich tlak velký

13. 2. 2013
Boj proti nekalým praktikám mobilních operátorů se blíží k dílčímu úspěchu. Sněmovna totiž včera schválila návrh poslance Jana Husáka, dík kterému by už lidé například nedostávali pokutu za to, že předčasně ukončí smlouvu. Série opatření by měla pomoci ke zlevnění volání v Česku.
Číst více

Husák: Zneužívání postavení mobilních operátorů

12. 2. 2013
Poslanec Jan Husák uvádí důvody předložení novely, která má zabránit nekalým praktikám mobilních operátorů.
Číst více

Bleskmobil není plnohodnotný operátor

8. 11. 2012
„Není to nový mobilní operátor. V podstatě se jedná jen o dealera firmy Telefónica. Vydavatelství Ringier slouží jen jako reklamní nástroj na její službu, kterou provozuje pod názvem Bleskmobil,“ říká Jan Husák.
Číst více

Husák: ČTÚ zaspal, analýza trhu měla být už 4 roky

1. 11. 2012
Poslanec Jan Husák kritizuje Český telekomunikační úřad za opožděné vypracování analýzy trhu, která by prokázala oligopolní postavení mobilních operátorů. 
Číst více

Husák: Navrhuji zákon proti nekalým praktikám operátorů

23. 10. 2012
Poslanec Jan Husák napsal zákon, který bojuje proti nekalým praktikám mobilních operátorů. Pokud parlament jeho novelu podpoří, lidé by už nedostali pokutu například za to, že ukončí předčasně smlouvu nebo jim opeřátoři nebudou automaticky prodlužovat smlouvu bez jejich vědomí. Měli by také vždy dostat úplné informace o službách. V Česku by to mělo pomoci zlevnit volání.
Číst více

Husák: Dejme více peněz na zelené úspory obcím

25. 9. 2012
„Můj návrh podporují lidé, obce, firmy a také velká bytová družstva. Zároveň respektuje potřeby ekologických projektů v energetice,“ uvádí Jan Husák.
Číst více

Husák: Odložme rozhodnutí, nalezněme řešení

6. 9. 2012
Vláda neschválila do Rady ČTÚ experta na soutěžní právo Roberta Pelikána. TOP 09 si od jeho nominace slibovala razantní změnu chování ČTÚ. Podle Husáka byl Pelikán nadějí, že ČTÚ již nebude chránit operátory, ale bude tvrdě prosazovat ochranu českých spotřebitelů.
Číst více
 <  1 2 ... 5 6 7 8 9 10   > Články 61 - 70 z 100

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme