Volba předsedkyně strany

Celkový počet odevzdaných hlasů: 176

Kandidátka počet hlasů v % výsledek
Markéta Pekarová Adamová 163 92,61 zvolena

Volba 1. místopředsedy strany

Celkový počet odevzdaných hlasů: 177

Kandidát počet hlasů v % výsledek
Tomáš Czernin 170 96,05 zvolen

Volba místopředsedů strany

Celkový počet hlasujících: 181

Kandidát počet hlasů v % výsledek
Vlastimil Válek 163 90,06 zvolen
Herbert Pavera 157 86,74 zvolen
Michal Kučera 135 74,59 zvolen
Jan Jakob 111 61,33 zvolen
Lukáš Otys 65 35,91 nezvolen

Volba členů předsednictva strany

Celkový počet hlasujících: 180

Kandidát počet hlasů v % výsledek
Jakub Lepš 159 88,33 zvolen
Jiří Blažek 144 80,00 zvolen
Lukáš Řádek 137 76,11 zvolen
Michal Vozobule 134 74,44 zvolen
Radovan Auer 132 73,33 zvolen
Martin Chroust 113 62,78 zvolen
Ondřej Kolář 103 57,22 zvolen
Michal Pilař 75 41,67 nezvolen

Volba členů výkonného výboru

Celkový počet hlasujících: 180

Kandidát počet hlasů v % výsledek
Zuzana Vandame 169 93,89 zvolena
Zdeňka Blišťanová 164 91,11 zvolena
Vít Peštuka 163 90,56 zvolen
Ilona Jehličková 162 90,00 zvolena
Kryštof Kothbauer 159 88,33 zvolen
Jakub Tichý 159 88,33 zvolen
Tomáš Bouzek 157 87,22 zvolen
Marek Sovka 157 87,22 zvolen
Pavel Kounovský 156 86.67 zvolen
Pavel Netušil 152 84,44 zvolen
Václav Hraba 149 82,78 zvolen
Filip Vácha 144 80,00 zvolen
Tomáš Tesař 139 77,22 zvolen
Zdeněk Švorc 125 69,44 zvolen
Martin Slezák 114 63,33 zvolen
Michal Pilař 111 61,67 nezvolen
Josef Zavoral 17 9,44 nezvolen

Volba předsedy celostátní revizní komise

Celkový počet hlasujících: 161

Kandidát počet hlasů v % výsledek
Stanislav Motyčka 159 98,76 zvolen

Volba členů celostátní revizní komise

1. volba 1. kolo

Celkový počet hlasujících: 165

Kandidát počet hlasů v % výsledek
Jana Valentová 74 44,85 nezvolena
Jan Jüttner 72 43,64 nezvolen
Robert Pecka 70 42,42 nezvolen
Aleš Koutný 66 40,00 nezvolen
Petr Faistauer 27 16,36 nezvolen

1. volba 2. kolo

Celkový počet hlasujících: 162

Kandidát počet hlasů v % výsledek
Jana Valentová 99 61,11 zvolena
Jan Jüttner 72 44,44 nezvolen
Robert Pecka 70 43,21 nezvolen
Aleš Koutný 66 40,74 nezvolen

1. volba 3. kolo

Celkový počet hlasujících: 165

Kandidát počet hlasů v % výsledek
Jan Jüttner 90 54,55 zvolen
Robert Pecka 75 45,45 nezvolen

Volba náhradníků celostátní revizní komise

Celkový počet hlasujících: 162

Kandidát počet hlasů v % výsledek
Robert Pecka 138 85,19 zvolen
Aleš Koutný 119 73,46 zvolen
Petr Faistauer 116 71,60 zvolen

Volba předsedkyně smírčího výboru

Celkový počet hlasujících: 150

Kandidátka počet hlasů v % výsledek
Michaela Bartošková 149 99,33 zvolena

Volba členů smírčího výboru

Celkový počet hlasujících: 157

Kandidát počet hlasů v % výsledek
Dominika Kovaříková 126 80,25 zvolena
Jana Nowaková Těmínová 102 64,97 zvolena
Zdeněk Martínek 59 37,58 nezvolen

Volba náhradníků smírčího výboru

Celkový počet hlasujících: 160

Kandidát počet hlasů v % výsledek
Martin Neřád 108 67,50 zvolen
Zdeněk Martínek 103 64,38 zvolen
Jana Jirušková 101 63,13 zvolena
Michal Škrobánek 71 44,38 nezvolen