Děkujeme všem voličům TOP 09

22. 10. 2017

Děkujeme! Nejen proto, že se to sluší. Ale i proto, že si toho opravdu vážíme. Chtěli bychom Vám všem, voličům TOP 09, poděkovat za každý jedinečný hlas. Za Váš hlas.

Jsme rádi, že jste ocenili desítky návrhů zákonů i úprav, se kterými jsme čtyři roky ve sněmovně z opozice bojovali za lepší podmínky pro rodiny s dětmi, prozápadní směřování, méně byrokracie pro podnikatele a živnostníky, proti omezení svobody nebo za kvalitní životní prostředí. Nebo naši odpovědnost za budoucnost, se kterou jsme napsali dokument VIZE 2030 o dalším směřování ČR. A že Vás zaujal kvalitní volební pravicový proevropský program i osobnosti kandidátů, které jste mohli potkat v ulicích mnoha měst a obcí osobně.

Velké poděkování patří také všem krajanům a občanům, kteří tentokrát volili v zahraničí a volby u nich TOP 09 s 26 procenty hlasů vyhrála. Celkem 2738 hlasů pro naši proevropskou politiku, z toho více než 2000 z Evropy bereme také jako závazek.

Budeme usilovat o to, aby Česká republika zůstala demokratickou zemí a my dál svobodnými občany, Evropany, aby stát byl pro občany službou. Důvěru k tomu získalo těchto sedm osobností – Miroslav Kalousek, Karel Schwarzenberg, Markéta Pekarová Adamová, Helena Langšádlová, Dominik Feri, František Vácha a Vlastimil Válek.

Je nám opravdovou ctí, že jste si vybrali TOP 09.

Můžeme vám slíbit, že neuhneme!

Vaše TOP 09

Štítky