Kroměřížská radnice již zná své vedení
16. 11. 2010

Kroměřížská radnice již zná své vedení

Ve čtvrtek 11. listopadu 2010 proběhla ustavující schůze Zastupitelstva města Kroměříže na místní radnici. Účastnilo se jí všech 27 zvolených zastupitelů a tedy i MUDr. Lenka Mergenthalová a MUDr. Jaroslav Novák z  řad zvolených kandidátů TOP 09 – Kroměříž perspektivně, kteří si převzali osvědčení o zvolení do Zastupitelstva města Kroměříže a složili slib.

Celý článek
13. 8. 2010 | 17:09

NŠOČI se vrací, TOP 09 nastupuje!

Pátek 13. srpna 2010 v  17:09, Velké náměstí, Kroměříž

Už tento pátek můžete být svědky pozoruhodného spojení – pod záštitou místní organizace TOP 09 se uskuteční koncert TOP ro(c)k pro Kroměříž, na němž zahrají kapely Nšoči a  B&W Banny.

Celý článek
Pivo za devět, ale fronta devadesát!
13. 8. 2010

Pivo za devět, ale fronta devadesát!

Koncert TOP ROCK PRO KROMĚŘÍŽ vyšel skvěle

V pátek třináctého srpna od 17:09 se v Kroměříži na Velkém náměstí uskutečnil dlouho plánovaný rockový koncert na podporu TOP 09. První místní kapelu Superego Kid na pódiu přivítala kandidátka do senátních voleb Lenka Mergenthalová „Udělali na mě dojem – překvapivě svěží a dobrý sound! A vzhledem k tomu, že se o svém koncertu dozvěděli včera večer, klobouk dolů,“ vysvětlila primářka ARO Kroměřížské nemocnice. Původně totiž mělo zahrát jiné uskupení, ale v předvečer se rockeři –jak už to tak bývá – dohodli jinak a dali tomuto summer eventu zvláštní šmrnc.

Celý článek
Otevřený dopis starostovi a radě města Kroměříže
1. 7. 2010

Otevřený dopis starostovi a radě města Kroměříže

Vážený pane starosto Malý, obracíme se na Vás jako na místopředsedu představenstva společnosti Vodovody a kanalizace Kroměříž a zároveň starostu města Kroměříže s dotazy, které se týkají uzavření Riegrova náměstí v Kroměříži, a to v hlavní turistické sezóně. Uzavření je plánováno na dobu sedmi týdnů z důvodu rekonstrukce vodovodu vedoucího právě pod Riegrovým náměstím. ...

Celý článek
Popílek v Kroměříži nechceme
25. 6. 2010

Popílek v Kroměříži nechceme

Včerejší den byl posledním, kdy se každý mohl vyjádřit v připomínkovém řízení k procesu EIA k záměru známém pod názvem „Plán likvidace I. etapy hliniště v dobývacím prostoru Vážany“, který je spojen s navážením materiálu popílek Otosan 2 do města Kroměříže.

Celý článek
Emil Sedlařík: Není složenka jako složenka
23. 6. 2010

Emil Sedlařík: Není složenka jako složenka

Zasílání této složenky bylo nejlepším způsobem, jak všem občanům sdělit, že současná hospodářská situace naší země skutečně není v pořádku a že s ní tudíž musíme něco dělat.

Celý článek
Beseda s Petrem Gazdíkem v Kroměříži
18. 6. 2010

Beseda s Petrem Gazdíkem v Kroměříži

V pátek proběhla v Kroměříži beseda s Petrem Gazdíkem, poslancem Parlamentu ČR za Zlínský kraj a předsedou poslaneckého klubu TOP 09 a Starostové. Jejím tématem bylo rozpočtové určení daní.

Celý článek
13. 1. 2010

TOP 09 kroměřížského regionu otevřela kontaktní kancelář a představila volební strategie

TOP 09 Kroměřížského regionu uskutečnila ve středu 13.1. 2010 v 15:30 happeningový pochod městem. „Ženich s nevěstou hledající cestu z krize" vyšli z Masarykova náměstí přes Riegrovo nám., dále pokračoval průvod ulicemi Dobrovského a Vodní na Komenského náměstí. Cílem byla kancelář TOP 09 v Moravcově ulici, č.p. 253, 2.np. Kontaktní kampaň oslovila na padesát kolemjdoucích.

Celý článek
1 2 ... 10 ... 13 14 15
Články 141 - 148 z 148
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme