Jiří Nouza: ANO prostě neplní sliby

3. 9. 2015

Nebudu komentovat odebrání poslední skutečné kompetence náměstka primátorky Matěje Stropnického a její převedení do působnosti paní primátorky. Vysvětlení pana náměstka Dolínka, že vlastně jde o jakousi technikálii, považuji za absurdní. Současně předpokládám, že náznaky toho, že se pan náměstek Stropnický měl či mohl pokusit jednat v rozporu se zákonem, budou vysvětleny.

Poté, co jsem si pročetl návrh programu jednání zastupitelstva pro příští týden, nelze než konstatovat, že Rada rezignovala i na vytváření zdání nějaké aktivity. A nejen to, tato Rada už nedodržuje ani sliby, které byly veřejně řečeny právě na jednání zastupitelstva v červnu tohoto roku.

Slib paní primátorky byl, že vyhlášku o „hazardu“ předloží v září. Skutečnost – nic v programu jednání není. Co na to říká Trojkoalice? Nic. Asi teď řeší „plivnutí do tváře trojkoalice“.

Nekonečný příběh Opencard – tento týden jsme se dověděli, že vedení Prahy jedná s O2. Pokud někdo očekává, že bude podána nějaká informace zastupitelstvu, mýlí se – nic.

Už někdo ze současné Rady slyšel něco o tom, že Praha bude v roce 2016 Evropským hlavním městem sportu? Někdo by možná čekal, že se na zastupitelstvu dozvíme o přípravách na tuto důležitou akci. Skutečnost – nic.

Jednoduše – prostě nic nezařídí, prostě nic neřídí a prostě neplní sliby…

Ing. Jiří Nouza, TOP 09

Štítky
Osobnosti: Jiří Nouza