Adamová: Skvělý výsledek v Praze je pro nás velkou motivací začít řešit problémy, které hlavní město má

12. 10. 2021
Koalice SPOLU získala v Praze 40 procent hlasů. Nejvíce preferenčních hlasů, více než 48 800, získala lýdrině pražské kandidátky a předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.
"Moc Vám za to, milí Pražané, děkuji! Tato neuvěřitelná podpora a fakt, že Andrej Babiš hlavní město považoval spíš za nepřítele než za partnera, je pro nás velkou motivací začít řešit problémy, které Praha má a které se dotýkají nás všech.
Řeč je třeba o dostavbě pražského okruhu, který má na starosti nejen hlavní město, ale i stát. Ten v tom ke smůle všech dlouhodobě selhával a ti, kteří dojíždí do práce autem, si zažívají na vlastní kůži pekelné chvilky každý den," říká Markéta Pekarová Adamová.
"Ale není to jen o dopravě. Vláda má velký dluh i vůči podnikatelům, jejichž koncentrace je v Praze nejvyšší, a na které doteď zaklekávala. My tohle sevření konečně uvolníme. A já se na to moc těším. Díky, že jste v tom s námi," dodává.
Za skvělý výsledek v Praze poděkoval voličům i předseda TOP 09 Praha Jiří Pospíšil.
"Chceme vám strašně moc všem poděkovat za obrovskou podporu, kterou kandidáti SPOLU v Praze získali.
Výsledky jasně ukazují, že pražskému voliči se projekt spolupráce programově blízkých pravicových stran líbí a bylo by dobré ho protáhnou do budoucna," naznačuje možnost budoucí spolupráce Pospíšil. 

Petr Pelc, krajský manažer TOP 09 Praha

Štítky