× Pohněme s tím. Společně!

Kandidáty TOP 09 Praha 6 do Poslanecké sněmovny Parlamentu Hruška, Weitzová a Exnar

3. 10. 2017

Za necelé tři týdny budeme znát výsledky voleb do poslanecké sněmovny Parlamentu. Ze sedmého místa kandidátky se o podporu voličů bude ucházet expert na životní prostředí a jediný profesor na kandidátce pražské TOP 09 pan Jakub Hruška. Jakub Hruška je zastupitelem Prahy 6 a pracuje v České geologické službě.  Dále pak vede v Ústavu výzkumu globální změny AV ČR jeden z týmů zkoumající globální změny a zároveň předává studentům své poznatky jako profesor Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Podílel se rovněž na vypracování několika zákonů týkajících se životního prostředí. V září společně s ostatními odborníky představil ‚Memorandum o ochraně přírody, krajiny a klimatu“. Více o Jakubu Hruškovi se můžete dozvědět na www.jakub-hruska.cz.

Z 27. místa se pokusí dostat do Poslanecké sněmovny Parlamentu Lucie Weitzová. Lucie je advokátkou, zastupitelkou Prahy 6 a asistentkou Karla Schwarzenbergera ve Sněmovně. Ráda běhá, plave a jezdí na kole.

Na dvacátém devátém místě kandidátky je Mgr. Petr Exnar. Petr dováží do České republiky bosoboty německé značky leguano a je propagátorem zdravé chůze. Je rovněž místopředsedou Komise strategického rozvoje a členem Komise dopravní v Praze 6. Další informace jsou k nalezení na www.petr-exnar.cz.

ŠTÍTKY

Volby:
2017 poslanecká sněmovna - Hlavní město Praha
Osobnosti:
Petr Exnar, Jakub Hruška, Lucie Weitzová

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme