Mgr. et Mgr. Pavlina Hájková

Členka RV TOP 09 Praha 10

Vystudovala jsem fakultu žurnalistiky UK, 12 let jsem pracovala jako redaktorka Českého rozhlasu. V současné době dokončuji bakalářské studium na vysoké škole Cevro institut, obor Veřejná správa. Od roku 2004 spolupracuji se senátorem Jaromírem Štětinou jako jeho asistentka a tisková mluvčí, během této doby jsem se především věnovala problémům občanů Prahy 10. Jako členka zastupitelstva Prahy 10 chci být jakousi spojkou mezi radnicí a desítkovým senátorem Jaromírem Štětinou. Chci, aby se na mě mohli lidé s důvěrou obracet se svými problémy, které potom budeme společně řešit na úrovni radnice i Senátu.

Členky TOP 09 ve vedení European Union of Women

26. 6. 2017
Do čela mezinárodní organizace European Union of Women zasedly Jana Spekhorstová (TOP 09) a Pavlína Hájková (TOP 09), členky české sekce Evropské unie žen.
Číst více

Záchrana radnice i Ďolíčku pokračuje

6. 10. 2014
Starosta Prahy 10 chce několik dní před volbami dokončit lukrativní zakázky za stovky milionů korun. TOP 09 se ho snaží zastavit. 
Číst více

Hájková: Město se musí postarat o mladé rodiny s dětmi

3. 10. 2014
„Hlavně ale chci motivovat mladé rodiny k tomu, aby tady chtěly žít a vychovávat své děti. K tomu všemu jsou zapotřebí hlavně osvícení radní, kteří nepřemýšlejí jen ve čtyřletých periodách svého mandátu," říká lídryně TOP 09 v komunálních volbách na Praze 10.  
Číst více

Rekonstrukce Vlasty nebo Centrum na Strašnické?

31. 5. 2013
V prosinci loňského roku odsouhlasili zastupitelé za ODS, ČSSD, Stranu zelených, Desítku pro domácí a KSČM architektonickou soutěž  v ceně 5 milionů na stavbu tzv. Centra Strašnice, jehož součástí má být také budova nové radnice, aniž by bylo přesně uvedené, co si máme pod pojmem Centrum Strašnice představit.
Číst více

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme