Ing. Michal Narovec

Člen RV TOP 09 Praha 10, člen rady MČ Praha 10

Vystudoval jsem elektrotechnickou fakultu na ČVUT v Praze. Ihned po škole jsem nastoupil jako obchodně technický pracovník v malé soukromé firmě se zaměřením na zahraniční obchod.

Po sedmi letech jsem začal pracovat jako obchodní inženýr u velké nadnárodní technologické společnosti se zaměřením na energetické úspory a správu objektů, kde pracuju dodnes. Za dobu, co jsem občanem Prahy 10, jsem se osobně seznámil s několika kauzami, které mi nejsou lhostejné. Proto jsem se rozhodl pokusit se tyto nejasnosti vyřešit v zájmu většiny občanů, a ne v zájmu několika jedinců. Vždyť Praha 10 je místo, kde chci spolu se svojí rodinou žít i v budoucnu.

Celých 8 let jsem členem komise pro majetek a nebytové prostory, z toho poslední 2 roky jsem její předseda. Zároveň jsem od roku 2016 neuvolněným členem rady MČ Praha 10. Zbývající volný čas, kterého bohužel už moc nezbývá, se snažím dělit mezi rodinu a sport (basketball, golf).

TOP 09 a nezávislí: Spojené síly pro Prahu 10 povede Tomáš Pek

21. 6. 2018
TOP 09 Praha 10 ve čtvrtek představila jména těch, kteří se na její kandidátce budou v podzimních komunálních volbách ucházet o hlasy voličů „na desítce“. Kandidátku, kterou povede populární první místostarosta Prahy 10 Tomáš Pek, obsadí nejen stávající radní, ale i nezávislé osobnosti. 
Číst více

TOP 09: Praha 10 potřebuje odpovědnou radnici

1. 6. 2016
Revitalizace strašnické, oprava polikliniky v Malešicích, usnadnění parkování – shodu nad řešením těch největších problémů na Praze 10 předpokládá nová koalice, do které vstoupila TOP 09. 
Číst více

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme