Senátní volby 2014

Vítězslav Padevět - kandidát do Senátu za obvod č. 3 - Cheb

Vážení spoluobčané,

dovolte, abych Vás požádal o pár minut času. Předem si toho velmi vážím.

Senátní volby se konají již za 2 dny a já jsem se rozhodl, že Vás tímto oslovím a požádám o podporu.

Jmenuji se Vítězslav Padevět a většinu života jsem prožil na Tachovsku a Chebsku. Ve svém životě jsem zažil mnohé těžší, ale i radostné chvíle. Mám zkušenosti s nejrůznějšími sociálními projekty, které se snažím dodnes podporovat, s podnikáním v rámci rodiné firmy a v neposlední řade i s veřejným děním.

Nechci Vás zatěžovat celým svým životopisem, který mimo jiné naleznete zde. Proto jsem se Vám krátce představil na následujícím videu (http://youtu.be/O1bDeL4QFmI).

 


Domnívám se, že samotná osobnost kandidáta nemusí být ještě důvodem k naprosté přízni voličů. A pokud by tomu tak i bylo, nebylo by to správné. Voliče by měly zajímat také představy a cíle kandidáta.

Mezi mé hlavní cíle práce v Senátu PČR patří zejména naplnění principu senátu jako pojistky demokracie. Senát musí být rozumnou protiváhou poslanecké sněmovně a kontrolovat a usměrňovat její činnost. Toto se však nedaří, pokud sněmovnu i senát ovládá stejná politická "parta".

Jak jsem již zmínil, Tachovsko a Chebsko jsou regiony, které velmi dobře znám. Jejich potřeby ale nejsou v Praze slyšet. Tuto skutečnost bych chtěl také změnit.

Velmi rád bych podpořil i drobné podnikatele. Znám jejich problémy a z vlastních zkušeností vím, co potřebují.

Jako poslední cíl své práce vidím ve zkvalitnění sociální a neziskové sféry. Celý život se snažím pomáhat v této oblasti a vím, jaké konkrétni věci by se zde mohly posunout k lepšímu.

Závěrem děkuji za Váš čas a případnou podporu ve volbách. Také děkuji za podporu těm, kteří se za mě již postavili (více v příloze emailu). Vážím si každého hlasu, neboť v těchto volbách každý hlas rozhoduje.

Přeji klidné dny a budu rád, pokud tento email přepošlete i svým blízkým a přátelům.

S úctou

Vítězslav Padevět
kandidát TOP 09 do Senátu PČR za obvod 3 - Cheb

Rozhovory a komentáře

Přečtěte si názory našich kandidátů do Senátu
9. 10. 2014

Přečtěte si názory našich kandidátů do Senátu

Dozvíte se, proč se rozhodli pro svou kandidaturu a jaké problémy by chtěli jako senátoři vyřešit.

Celý článek
Nabízím slušnost a své zkušenosti
8. 10. 2014

Nabízím slušnost a své zkušenosti

Senátní volby se konají již za 2 dny a já jsem se rozhodl, že Vás tímto oslovím a požádám o podporu. Jmenuji se Vítězslav Padevět a většinu života jsem prožil na Tachovsku a Chebsku. Ve svém životě jsem zažil mnohé těžší, ale i radostné chvíle. Mám zkušenosti s nejrůznějšími sociálními projekty, které...

Celý článek
Vítězslav Padevět: senát a sněmovnu nemůže ovládat stejná
1. 10. 2014

Vítězslav Padevět: senát a sněmovnu nemůže ovládat stejná "parta"

Máte pocit, že je v dnešní době senát zbytečnou druhou komorou parlamentu? Senát nám pomáhá zvýšit úroveň zákonodárství a omezuje schvalování protiústavních a účelových zákonů. Zárověň přispívá k větší stabilitě právního řádu a k omezení..

Celý článek
V kampani se musí za lidmi
1. 10. 2014

V kampani se musí za lidmi

Mnoho kandidátů z nejrůznějších politických stran se v kampaních schovává především za billboardy nebo internetové reklamy. Nicméně politika má sloužit lidem, stejně jako politici...

Celý článek
Všechny barvy Nepálu
28. 8. 2014

Všechny barvy Nepálu

Jedná se o charitativní akci, kdy výtěžek z prodeje fotografií jde na stavbu škol v Nepálu. „Sdružení Namasté Nepál,“ vysvětlil pan doktor Vítězslav Padevět, „jsem poznal na internetu náhodou, když sháněli...

Celý článek
Co jsem si o kampani nemyslel
28. 8. 2014

Co jsem si o kampani nemyslel

Kandidát do Senátu za volební obvod č. 3 - Cheb RNDr. Vítězslav Padevět: "Ve svém životě jsem prožil mnohé. A to jak v soukromé, tak i v komerční a veřejné oblasti. Poslední dvě mají společnou jednu věc..."

Celý článek
Tachov - město s historií ale i s mnoha výzvami
26. 8. 2014

Tachov - město s historií ale i s mnoha výzvami

Mnoho obyvatel zde trápí hned několik problémů. Od vysoké míry nezaměstnanosti, kterou se však daří postupně mírně snižovat díky působení a růstu hned několika větších firem. Přes znatelný odchod...

Celý článek
Novela RUD - Finanční impulz rozpočtů všech obcí a měst v Karlovarském kraji
23. 5. 2012

Novela RUD - Finanční impulz rozpočtů všech obcí a měst v Karlovarském kraji

Novela rozpočtového určení daní, kterou dnes vládě předložil ministr financí Miroslav Kalousek, posílí rozpočty obcí o 12 miliard a přiblíží systém financování samospráv podmínkám, jež platí ve většině evropských zemí.

Celý článek
Kdo doplní kasu? V Mariánkách vsadí na průmysl a výzkum
3. 2. 2012

Kdo doplní kasu? V Mariánkách vsadí na průmysl a výzkum

Klesajícím příjmům do městské pokladny a snižujícímu se počtu obyvatel chce mariánskolázeňská radnice čelit nabídkou pozemků v průmyslových zónách. Přednost bude mít lehký průmysl a výzkum. „Jde o to, přilákat do města perspektivní firmy, které by vytvořily nová pracovní místa a městu přinesly daňové příjmy, a tím snížit jednostrannou závislost na lázeňství a cestovním ruchu, který město a všechny obyvatele už neuživí,“ uvedl starosta Zdeněk Král.

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme