× Pohněme s tím. Společně!

TOP 09 spouští aplikaci chytrého voliče - Silou rozumu

23. 5. 2016

TOP 09 je připravena na kampaň pro letošní krajské volby. Voličům nabízí nejenom kvalitní osobnosti na vlastních i koaličních kandidátkách, ale také odpovědi na aktuální celospolečenské otázky. Bezpečí, svoboda, lidská práva a prosperita – to jsou hlavní témata, které začne TOP 09 komunikovat na zcela nových webových stránkách, ale také prostřednictvím voličského testu - silourozumu.top09.cz.

Naší kampaní chceme oslovit především voliče upřednostňující rozumové pragmatické řešení problémů. Samostatné odpovědné občany, kteří si cení svobody a jsou si vědomi svých práv,“ uvedl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

TOP 09 nabídne voličům kvalitní lídry a další osobnosti, které mají zájem spolupracovat na rozvoji krajů a na efektivním chodu krajských úřadů. Představuje je nyní postupně voličům v jednotlivých krajích. „V komunikaci nám pomohou nové webové stránky, které jsou přehlednější a jednodušší. Naším současným cílem je otevřít debatu o programu bez populistického nánosu, který už dnes potkáváme na billboardech. Proto jsme připravili speciální kvíz, který místo proklamací a slibů otvírá možnost přemýšlet, kam by měla naše země směřovat. Tím navazujeme i naše heslo ,Silou rozumu´,“ představil volební manažer TOP 09 Jaroslav Poláček novou volební aplikaci, která svou inspiraci našla v americké kampani.

Ve Středočeském kraji je lídrem naší kandidátky uznávaný lékař-porodník a náměstek ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze Petr Tiso. V Pardubickém kraji je kandidátem TOP 09 na hejtmana primář Pardubické krajské nemocnice a poslanec Jiří Skalický. V Libereckém kraji vede kandidátku TOP 09 bývalý člen protichemické jednotky a veterán z války v Perském zálivu František Gábor. Jihomoravská kandidátka TOP 09 jde do voleb pod vedením starosty Židlochovic a zastupitele Jihomoravského kraje Jana Vituly. Primář Klatovské nemocnice Richard Pikner je kandidátem na hejtmana v Plzeňském kraji. Lídrem kandidátky TOP 09 na Vysočině je místostarosta Havlíčkova Brodu Libor Honzárek, ve Zlínském kraji počítačový expert a předseda krajské TOP 09 Vlastislav Navrátil. Místopředsedkyně TOP 09 a poslankyně Jitka Chalánková povede kandidátku ve svém Olomouckém kraji, stejně tak poslanci Michal Kučera v Ústeckém a Herbert Pavera v Moravskoslezském kraji. V Jihočeském kraji kandiduje TOP 09 v koalici se STAN a HOPB a jejím lídrem je starosta Jiří Švec. V Karlovarském kraji má TOP 09 společnou kandidátku se STAN, KDU-ČSL a KOA, kterou vede primátor Karlových Varů Petr Kulhánek.

Do kampaně, na které strana spolupracuje s agenturou AdHackers, vloží TOP 09 25 miliónů korun. Stranický think-tank TOPAZ, který realizuje v regionech programové konference a školení, uspořádá pro lídry už tento měsíc seminář s Olivierem Ubédou, bývalým volebním manažerem prezidenta Nicolase Sarkozyho.

Martina Macková, tisková mluvčí TOP 09

ŠTÍTKY

Volby:
2016 zastupitelstva krajů
Osobnosti:
Miroslav Kalousek, Jaroslav Poláček

Silou rozumu

TOP 09 představila kvíz
pro rozumného voliče.

Zkuste si ho!

TOP 09 Facebook Twitter YouTube Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Vladan Vaněk

tiskový mluvčí

Vladan.Vanek@top09.cz

tel.: 255 790 951

mob.: 608 165 679

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme