TOP 09 oslaví příjmeniny

6. 8. 2009
Příjmenář na rok 2010 aneb svátky nejčastějších českých příjmení bude provázet i novou stranu TOP 09 v podzimní volební kampani. „Hledali jsme vhodný dárek pro naše příznivce a podporovatele, který skloubí originální nápad, jakým příjmeniny bezesporu jsou, a užitečný obsah. Proto jsme do kalendáře zakomponovali i daňový kalendář a důležité termíny, které jsou zásadní pro všechny živnostníky a podnikatele,“ vysvětluje volební manažer Jaroslav Poláček. „Věříme, že z rukou bývalého ministra financí M. Kalouska občané přijmou Příjmenář i s daňovým kalendářem,“ upřesnil s úsměvem Poláček.

Jan Švejda, obchodní ředitel firmy PrintPoint, která tyto kalendáře vyrábí, řekl: „Příjmenářem chceme vytvořit novou tradici svátků, jsme rádi, že můžeme připravit takovýto kalendář i pro TOP 09 jako pro jedinou politickou stranu.“ Speciální vydání příjmenáře pro TOP 09 obsahuje i přehled lídrů strany pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny PČR.

Podle příjmenáře 9. října, kdy začnou volby do Poslanecké sněmovny, slaví svátek rodiny Holubových a zároveň na tento den připadá Světový poštovní den. Příjmeniny mají i dva lídři TOP 09 kandidující na severu Čech – Jaromír Drábek (Ústecký kraj) a Václav Horáček (Liberecký kraj).

Příjmenář je světovou novinkou. Jedná se o speciální druh kalendáře, kde každý den slaví svátek jedno příjmení. Svoji televizní premiéru měl loni na Nově, letos pak 10. dubna v pořadu Uvolněte se, prosím (ČT 1).

Jaroslav Poláček
volební manažer TOP 09
V Praze 6.8.2009