TOP 09: Děkujeme všem voličům i kandidátům

11. 10. 2014

Vedení TOP 09 děkuje svým voličům za účast ve volbách do zastupitelstev obcí i do Senátu.

„Jsem potěšen, že tentokrát přišlo k volbám více lidí... Nevíme ještě konečné výsledky, ale je na čase, abych poděkoval všem voličům, že šli k volbám. Samozřejmě mě nejvíce těší ti, kteří hodili hlasy TOP 09, to je samozřejmé...Teď musíme počkat, jaký bude konečný výsledek,“ uvedl předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.

„Připojuji se k poděkování pana předsedy našim voličům za důvěru... Velmi rád bych také poděkoval všem našim kandidátům, jak členům naší strany, tak nestraníkům, kteří šli na kandidátkách TOP 09 do komunálních a senátních voleb prosazovat jasně čitelné hodnoty... TOP 09 může být někomu sympatická a jinému nesympatická, ale vychází z hodnotových principů a je nositelkou konzervativních hodnot. Je jasné, co budou naši kandidáti, kteří získají důvěru, prosazovat a čemu budou naopak bránit...,“ řekl první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

„Dovolte mi také, abych poděkoval zejména voličům... Volební účast přes 50% znamená, že se lidé nenechali odradit a za to jim patří nejen můj dík, ale také i obdiv. Moc si toho v Praze vážíme. Také bych chtěl poděkovat i všem kandidátům, kteří kandidovali na městských částech a voličům, kteří je volili,“ dodal lídr kandidátky na primátora hlavního města Prahy Tomáš Hudeček.

„Věříme v dobrý výsledek ve městech a samozřejmě nám záleží na výsledku v Praze, kde bychom rádi obhájili prvenství. Doufám, že si udržíme pozice, které jsme získali v komunálních volbách před čtyřmi lety, řekl po příchodu na štáb první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. 

Martina Týblová, tisková mluvčí TOP 09

11. 10. 2014

Galerie
Štítky