× Pojďte do toho s námi.

Názory, blogy a komentáře

Akademická půda a politici

7. 4. 2010
Politici, ale nejen oni, se na vysokých školách objevují častěji hlavně v předvolebním období. Nejen tehdy, ale přece jen mnohem častěji, než jindy. Přinášejí přednášky a besedy na aktuální témata a samozřejmě reprezentují i svoji politickou stranu.
Číst více

Recepty ČSSD pohledem TOP 09

15. 3. 2010
Kdo poslouchal hotové recepty ČSSD na řešení problémů naší společnosti, které zazněly na sobotní programové předvolební konferenci této strany, mohl snadno nabýt dojmu, že je tady strana, s níž se povede nám všem zaručeně dobře. A nejspíš hned po volbách, jako po mávnutí kouzelným proutkem. Takováto slepá víra a důvěra není ovšem rozhodně na místě. Slova jako „hotové", „snadno" či „zaručeně" jsou zrádná vždycky, zvláště když v duchu jejich významu mluví před volbami čeští politici, zejména pak ti, s nimiž už máme nějaké zkušenosti.
Číst více

Co blázníte, vždyť jsou tu lidi.

14. 3. 2010
Ano začínám tímto nezapomenutelným výrokem Dobrého vojáka Švejka, který mu dal do úst jeden z našich velikánů Jaroslav Hašek, přestože by to spíše mělo znít Populističtí politici nelžete, vždyť tu je národ. Sice Švejk toto křičí v době válečné vřavy bojiště, ale ono dnes to je též takovým bojištěm, sice bez bodáků, ale o to zákeřnějším.
Číst více

Paroubek a ti jeho sportovci

11. 3. 2010
Krasorychlobruslení není žádné přeřeknutí, je to velice příznačné slovo. Český jazyk získal výborný novotvar. Jen pro pořádek. Tady nejde vůbec o to chytat někoho za slovíčko kvůli přeřeknutí, to se může přihodit kdekomu. Ono zmíněné přeřeknutí není totiž zřejmě náhodné, naopak se jeví jako velice příznačné.
Číst více

Při Otázkách Václava Moravce na Vysočině šlo o zdraví

11. 3. 2010
Nadpis tohoto článku rozhodně nepřehání a zcela vystihuje nedůstojnou situaci, která nastala ve vestibulu jihlavského Domu kultury ve středu 10. března. Spousty natěšených příznivců lídrů politických stran se díky důkladným a zdlouhavým osobním prohlídkám tísnilo v nedůstojných podmínkách před vstupem do sálu. V mnoha případech vážně hrozilo rozbití prosklené stěny, což dokazovaly zoufalé výkřiky těch nešťastníků, které dav na skleněné výplně natlačil.
Číst více

Voličům, k zamyšlení…

7. 3. 2010
Nejsem profesionální politik. Mám ale rozum a jsem vlastenec, navíc vlastenec velice přísně a konzervativně vychovaný. Proto mi současný stav naší politiky, naší země, nedává spát. Bojím se, že díky lenosti, zaslepenosti a nechuti NĚCO DĚLAT, půjdeme k šípku.
Číst více

Kapacity cestovního ruchu se sjedou do Jihlavy

4. 3. 2010
Jihlava - Vysoká škola polytechnická Jihlava ve spolupráci s Fachhochschule Wien pořádá mezinárodní konferenci na téma Kulturní cestovní ruch. Aktuální problémy budou řešit čeští i rakouští odborníci ve středu 3. a ve čtvrtek 4. března v budově VŠPJ. Jihlava se tak stane centrem dění cestovního ruchu.
Číst více

Miliardy v Bruselu stojí za udržení CzechInvestu v regionu

3. 3. 2010
Nápad na omezování činností nebo dokonce zrušení regionálního pracoviště vládní agentury CzechInvest u nás na Vysočině není dobrý. Poradenská pobočka možná někomu může připadat jako zbytečný luxus, ale omezování její činnosti považuji za klasický příklad šetření na nesprávném místě.
Číst více

Na podzim chce jihlavská polytechnika přivítat první strojaře

24. 2. 2010
Jihlava - Tři zbrusu nové studijní programy poslala v těchto dnech Vysoká škola polytechnická Jihlava (VŠPJ) ke schválení akreditační komisi. Už letos na podzim chce škola v návaznosti na rozhodnutí komise otevřít obory strojírenství, veřejná správa a rekreologie. O přidělení akreditace se rozhodne v půlce dubna.
Číst více

Zahraniční studium studenty jihlavské polytechniky zatím příliš neláká

18. 2. 2010
Šestadvacet studentů Vysoké školy polytechnické Jihlava bude v letním semestru sbírat zkušenosti na deseti místech v Evropě. Jde o rekordní počet studentů, které v těchto dnech vysílá jihlavská vysoká škola na zahraniční univerzity. Přesto je však podle rektora Ladislava Jirků zájem o studium v zahraničí mezi studenty stále velmi malý.
Číst více
 <  1 2 ... 20 ... 27 28 29 30   > Články 281 - 290 z 293

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 VYSOČINA

TOP CENTRUM
Chlumova 5429/1a
586 01 Jihlava

info@vys.top09.cz
telefon: +420 564570369

 

KRAJSKÝ MANAŽER

Michael Kubík

michael.kubik@top09.cz

telefon: +420 604229309

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme