Tiskové zprávy a mediální výstupy
Jan Smutný inicioval vzpomínku na Václava Havla v Mladé Boleslavi
Napsat vzkaz do kondolenční knihy, nebo zapálit svíčku za zesnulého bývalého prezidenta Václava Havla mohou i lidé v Mladé Boleslavi.
Starostové protestují proti „Rathově dálnici“
Obchvat středočeských měst kolem Prahy se nelíbí jejich starostům. Vyčítají hejtmanovi Davidu Rathovi (ČSSD), že s nimi projekt neprojednal.
Uctění památky prezidenta Václava Havla
V úterý 20. prosince 2011 se v budově Poslanecké sněmovny uskutečnilo Smuteční shromáždění k uctění památky prezidenta Václava Havla, za účasti poslankyň, poslanců a členů vlády ČR.
Poslanecký den Heleny Langšádlové 19.12. 2011
Helena Langšádlová v pondělí 19.12. 2011 navštívila Mělník.
V Nymburce pokřtili Knihu významných osobností města
Dne 16. prosince v 16 hodin se uskutečnil slavností křest knihy významných osobností města Nymburka od svého založení do roku 2011.
Vánoční setkání členů a přiznivců TOP 09 v Nymburce
V Nymburce se 16. prosince konalo setkání všech členů, příznivců a podporovatelů TOP 09.
Adventní setkání
Poslankyně Helena Langšádlová se zúčastnila tradičního adventního setkání, jež proběhlo ve čtvrtek 15.12.2011.
Blanickými jezy ve Vlašimi ryby už proplují
Benešovský deník | 15.12.2011 | Rubrika: Benešovsko | Strana: 3 | Autor: KAREL CHLUMEC | Téma: Středočeský kraj
Rakovník dnes přivítá německou návštěvu
Rakovnický deník | 15.12.2011 | Rubrika: Titulní strana | Strana: 1 | Autor: Jan Polák | Téma: Středočeský kraj
Helena Langšádlová: Občanství vs. rodný list
Dnešní demokratická společnost stojí na dvou pilířích. Na straně jedné je to právní řád, na straně druhé společně sdílené hodnoty. Jednou z těch nejzákladnějších je přitom vztah solidarity napříč generacemi.