× Pojďte do toho s námi.

Místní organizace Poděbrady

Výbor MO Poděbrady

Komárovský rybník má novou hráz. A začíná se napouštět

20. 11. 2015
"Chci poděkovat všem, kteří se jednak nejprve podíleli na záchraně všeho, co se dalo. A později pomáhali s tímto dílem,“ dodává Tomáš Czernin, majitel rybníka, předseda regionu Nymburk TOP 09.
Číst více

Czernin: Kaprů na Vánoce bude dost

13. 11. 2015
„Na Vánoce vydáme zhruba pětatřicet tun ryb. Vozíme je do několika regionů,“ říká majitel rybářství, předseda regionu Nymburk a člen krajského výboru TOP 09 Tomáš Czernin
Číst více

Návrat české šlechty

3. 8. 2015
Dnes to na dymokurském panství vypadá krásně, ale jak říká syn Tomáš – dalo to dost práce. Pozůstatky minulých dob jsou tu ještě znát – park přetíná plot a v místě dřívějšího zámeckého parku stojí shluk nevzhledných buněk, garáží a budov připomínajících zchátralé krabice.
Číst více

OHÝBÁNÍ PRAVDY PODLE NAŠICH PODĚBRAD

18. 7. 2015
I když razíme zásadu slušně a poctivě, neznamená to, že si necháme na sobě štípat dříví. Ti, kteří pomlouvají, musí být veřejně konfrontováni s pravdou. Autory článků v prapodivném plátku tzv. novin uskupení Naše Poděbrady jsme přistihli při více než 30 lžích a účelových manipulacích. Proč nepředstavilo uskupení Naše Poděbrady jediný pozitivně laděný článek? Odpověď je prostá. Opět se ukazuje, že by tady někdo rád přepisoval volební výsledky a že jsou v Poděbradech lidé, kterým jde o kritiku za každou cenu.
Číst více

Poděbradské nádraží: zásadní opravy začaly

11. 6. 2015
Úpravami projdou například fasády, vitráže, prostory s květinami před budovou a hlavní perón.
Číst více

Topičem ve svém zámku

11. 6. 2015
Teplo domova udržuje v osmadvaceti zámeckých komnatách. Stará se o lesy, pole a rybníky, které rodinu živí. Být nimrodem má v popisu práce. Za život ulovil zatím přesně 266 divočáků. Společnosti se cítí zavázán, i proto se Tomáš Czernin, potomek jednoho z nejstarších českých šlechtických rodů, dal na politiku. 
Číst více

Na poděbradském Žižkově otevřeli dětský palác

27. 4. 2015
Pod architektonicky poutavým pláštěm budovy se ukrývají stylově řešené prostory se čtyřmi třídami, koupelnami, šatnami, místností s designově řešeným počítačem, umývárnou a  zázemím pro zaměstnance.
Číst více

Rekonstrukce poděbradské ulice Za Nádražím je v plném proudu

27. 4. 2015
Rekonstrukce poděbradské ulice Za Nádražím je v plném proudu.
Číst více

Pietní akce v Poděbradech

24. 4. 2015
Středočeské poslankyně Helena Langšádlová a Nina Nováková se zúčastnily slavnostní akce u příležitosti oslav 70 let života v míru. Program byl zahájen položením věnců u hrobu poděbradských generálů a pomníku padlých rudoarmějců.  
Číst více

Místní organizace Poděbrady má nové vedení

7. 4. 2015
V pátek 27. 3. 2015 se konal volební sněm místní organizace TOP 09 Poděbrady. 
Číst více
1 2 3 4 5 6   > Články 1 - 10 z 54

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme