× Pohněme s tím. Společně!

TOP 09 a Starostové a nezávislí spojili síly i na Osmičce

5. 6. 2018

Zástupci TOP 09 a hnutí Starostů a nezávislých podepsali 4. června 2018 memorandum o společném postupu pro volby do Zastupitelstva Prahy 8 v roce 2018. Obě strany deklarovaly vůli vytvořit v Praze 8 předvolební koalici a nabídnout voličům důvěryhodné osobnosti, které budou zárukou transparentní a profesionální správy Prahy 8. Tato dohoda navazuje na obdobnou smlouvu mezi TOP 09 a hnutím STAN na celopražské úrovni.

„Jsem přesvědčen, že v této nelehké době by bylo fatální chybou tříštit síly a fakticky tak uvolňovat prostor populistům a politickým predátorům, na jejichž experimenty doplácíme my všichni. Spojená síla TOP 09 a STAN má potenciál stát se hybatelem změn, které opět nastartují rozvoj naší – dnes bohužel stagnující – Prahy 8. Uvědomujeme si, že nezbytná je zejména zvýšená péče o dopravní infrastrukturu včetně řešení problémů s parkováním, stabilizace rozpočtu a urbanistická revitalizace zanedbaných lokalit. Důraz budeme klást i na rozšíření nabídky volnočasových aktivit pro lidi ze všech sociálních skupin a všech věkových kategorií, včetně předškolních dětí,“ říká Tomáš Tatranský, předseda regionální organizace TOP 09 Praha 8.

„Starostové a nezávislí jsou velmi rádi, že se i na takto významné městské části, jakou je Praha 8, podařilo sestavit koalici s TOP 09 a vytvořit tak pro občany Prahy 8 racionální a silný politický subjekt do následujících komunálních voleb," konstatuje Tomáš Hřebík, lídr hnutí STAN na Praze 8.

Oba koaliční partneři v nejbližších dnech představí detailní volební program a klíčové kandidáty do Zastupitelstva MČ Praha 8.

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme