Stanovisko TOP 09 k odvolání radní Šárky Zdeňkové

19. 5. 2016

Zastupitelé TOP 09 se během zasedání zastupitelstva Prahy 11 přidali k návrhu opozice na odvolání Šárky Zdeňkové (Hnutí pro Prahu 11) z pozice uvolněné radní pro životní prostředí a dopravu. Tento návrh prošel nejtěsnější většinou 23 hlasů.

Důvodů pro odvolání paní Zdeňkové z rady bylo opravdu mnoho. Dle mého názoru se jednalo např. o neschopnost či neochotu řešit hlavní problémy své gesce – např. nedostatek parkovacích míst pro jihoměstské občany či odvedení tranzitní kamionové dopravy mimo Prahu 11 – přes zneužívání pozice radní pro prosazování svého vlastního podnětu na odvolání ředitelky MŠ Blatenská až po cenzuru a manipulaci s materiály v radničním měsíčníku Klíč,“ říká Jakub Lepš, předseda TOP 09 na Praze 11 a zároveň zástupce starosty této městské části.

Poslední kapkou bylo hlasování na dnešním zasedání zastupitelstva, kdy radní Zdeňková odpovědná za dopravu nepodpořila usnesení zastupitelstva, kterým se současné vedení Prahy 11 přidalo k jednoznačné podpoře dostavby Pražského okruhu v trase 511. Odmítnutí podpory této stavby, která by Praze 11 odlehčila o tisíce průjezdů kamionů denně, ukazuje na naprostou nekompetenci paní Zdeňkové,“ dodává Stanislav Urbánek, radní MČ Praha 11 za TOP 09.

Klub zastupitelů TOP 09 MČ Praha 11

ŠTÍTKY

Osobnosti:
Jakub Lepš, Stanislav Urbánek

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme