Jiří Růžička odborným garantem Vize pro Českou republiku 2030

TOP 09 je první politickou stranou, která nabízí střednědobou Vizi pro Českou republiku 2030.

28. 1. 2017

   TOP 09 dnes nabídla Vizi pro Českou republiku 2030. Rozhodla se to, protože většina lidí plánuje svůj život na více než jedno volební období a i společnost by se měla dohodnout, kam a jak chce směřovat v delším časovém horizontu. Svět kolem nás se mění tak rychle a v takové míře jako nikdy v historii. Tyto změny přinášejí rizika, na která nejsme připraveni. TOP 09 staví svou Vizi na zvýšení životní jistoty každého z nás tím, že je budeme předvídat a budeme se na ně připravovat. Ve všech oblastech lidské činnosti jim chceme předcházet, připravovat se na ně a učinit tak společnost odolnější. Odborným garantem kapitoly Vzdělaná společnost  se stal senátor Jiří Růžička.  „Odolná společnost je především společnost vzdělaná. Náš vzdělávací systém musí místo memorování vychovávat především ke kreativním a tvůrčím řešením,“ uvedl senátor Jiří Růžička, při představování Vize. Tato kapitola je vedena jako první a toto ukazuje na to, jak si TOP 09 problematiky školství cení.

   TOP 09 nabízí ve Vizi 2030 také zavedení elektronických voleb, špičkové zdravotnictví pro všechny, podporu vysokorychlostních tratí, díky nimž se vzdálenost mezi Brnem a Prahou překoná za méně než hodinu, preferenci kvalitních potravin nebo vyrovnání životní úrovně s Německem. „V době gradujícího populismu naše země není připravována na krize a výzvy, které přicházejí a kterým se nevyhneme. Odolnost znamená předcházet jim, připravovat se na ně a hledat cesty k jejich úspěšnému zvládnutí. Po této cestě chce TOP 09 jít ve shodě s co největším počtem občanů, se kterými se v diskusi shodne na řešeních. Chceme budovat společnost vzdělanou, soudržnou, konkurenceschopnou a bohatou. Cílem naší cesty je úspěšná země, ve které budou lidé chtít žít rádi,“ řekl předseda Miroslav Kalousek.

ŠTÍTKY

Osobnosti:
Jiří Růžička

TOP CENTRUM

Krajská kancelář TOP 09 Praha

Michnův palác, budova č. 2

Újezd 450/40

118 00 Praha 1 - Malá Strana

 

Úřední hodiny:

Po telefonické dohodě.

 

Krajský manažer TOP 09 Praha:

PhDr. Petr Kučera

petr.kucera@top09.cz

tel.: 777 081 622

 

Regionální manažerka:

Zuzana Pelechová

telefon: 774 967 351 
e-mail: zuzana.pelechova@top09.cz

Copyright © 2009-2018  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Děkujeme