× Pohněme s tím. Společně!

Fraška pod taktovkou ODS

24. 5. 2013

Dnes, 24.5.2013 od 15 hodin se konalo mimořádné zasedání ZMČ Praha 3. Body programu jsou pouze kouřovou clonou křečovité snahy ODS poukázat na správnost rozhodování, proces vedení Radnice a přístupu k občanům v letech minulých. Zda jim jejich upřímnost někdo uvěří? To si asi každý musí sám udělat obrázek. Dle mého názoru byl obsah programu pouze prázdným pamfletem. Prokázat se to dá poukazem na pouhý fakt, že veškeré informace požadované dle programu ZMČ Praha 3 jsou buď již dávno zveřejněné, nebo v krajním případě jsou veřejnosti, a tím i opozičním zastupitelům, k dispozici na Radnici Praha 3.

Dnešní mimořádné zasedání ZMČ Praha 3 bylo doopravdy špatným divadlem a hlavními postavami měli být někteří zastupitelé ODS. Jelikož jsou ostatní zastupitelé (celkem 22) lidé soudní a nikoli loutky v rukou ODS, a i z důvodů osvobození rukojmí (obyvatel Prahy 3), a to i do budoucna, proběhlo dnešní zasedání ZMČ Praha 3 ve zkrácené formě. Ono, když je špatné divadlo, tak přeci diváci taky odcházejí z představení.

Veškeré důležité úkoly a informace jsou připraveny a budou projednány na řádném zasedání ZMČ Praha 3 dne 18.6.2013, tj. za tři týdny. Je mi líto občanů, kteří se dnes zúčastnili na přímé pozvání ODS, s poukazem na důležitost a vážnost zasedání. Pozvání bylo a je onou kouřovou clonou a za ní doopravdy nic pozitivního není. Pachuť marnosti jen tak nevyprchá …

Mgr. Simeon Popov

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme