× Pohněme s tím. Společně!

Tiskové zprávy a mediální výstupy

V komunálních volbách bude TOP 09 v kraji kandidovat ve více než 20 městech a obcích

19. 7. 2010
Pondělní zasedání krajského výboru TOP 09 přineslo novou naději pro obrodu komunální politiky v Pardubickém kraji. Podle zpráv z tohoto zasedání totiž právě vznikají kandidátky pro komunální volby nejenom ve všech sedmi místních organizacích kraje, ale i v další více jak desítce měst a obcí. Na možnost volit kandidáty TOP 09 se tak na podzim mohou těšit nejenom ve všech okresních městech, ale také například ve Slatiňanech, v Litomyšli, ale také například ve Skutči či v Chocni.
Číst více

Gratulace pro nově zvolené poslance

3. 6. 2010
Je po volbách, hladina vod se postupně uklidňuje stejně jako emoce lidí. Jsem moc ráda, že jsem mohla být u toho a svojí troškou přispět k úspěchu velmi zdařilého spojení „TOP09 s podporou Starostů“.
Číst více

Topka v kraji uspěla, máme dva poslance! Děkujeme

30. 5. 2010
Primář oddělení klinické biochemie Pardubické krajské nemocnice doktor Jiří Skalický a vedoucí katedry technologie a řízení dopravy Univerzity Pardubice profesor Václav Cempírek budou TOP 09 v Pardubickém kraji zastupovat příští čtyři roky v poslanecké sněmovně.
Číst více

Mladí chtějí žít dobře - ne celý život platit dluhy svých rodičů

13. 5. 2010
Kontaktní kampaň, kterou TOP 09 zahájila na konci dubna, se pomalu dostává do své druhé poloviny. Položili jsme proto tři otázky panu Jiřímu Kubínkovi, prvnímu náměstkovi ministra financí a předsedovi krajského výboru TOP 09 v Pardubicích.
Číst více

TOP 09 pro školství

13. 5. 2010
Za celostátní témata a priority, které se dotýkají Pardubického kraje, TOP 09 s podporou Starostů považuje: - podporu technických oborů, - nastolení kariérního řádu a systém celoživotního vzdělávání učitelů, pomoc mladým pedagogům, - nastavení efektivního systému půjček pro studenty vysokých škol  
Číst více

Sváteční neděle na Arnoštu

9. 5. 2010
Jedinečný zážitek na lodi Arnošt umocněný slunečným počasím si odnesli domů ti, kdo v neděli 9. května neminuli pardubické přístaviště na Labi. „Na 5 hodinových projížděk se s námi postupně vydalo na pět set lidí," říká Jiří Kubínek. Rodiny s dětmi si užily sváteční den i v prostoru přístaviště, kde na ně čekal skákací hrad, balonky a cukrová vata. Přicházeli i senioři: „ Musíme podpořit ty, kteří mají recept na to, jak zastavit nekonečné vyhazování peněz státu a myslet trochu na naše vnuky," uvedl pán, který si připnul placku s Karlem na hruď, nabídl své ženě rámě a odkráčel na loď.
Číst více

TOP 09 S podporou Starostů odstartovala Protikorupční sanitku

29. 4. 2010
Kontaktní kampani TOP 09 S podporou Starostů v Pardubickém kraji dominuje protikorupční řešení, které má za cíl dramaticky zmenšovat prostor pro korupci a v důsledku ušetří naší zemi spoustu peněz. V současné době se 50 % financí utrácí bez veřejné kontroly a neefektivně jsou tak vynaloženy desítky miliard korun. Posádku protikorupční sanitky povede lídr Pavel Severa, který k protikorupčnímu řešení v programu strany uvedl: „Nebudeme jen škrtat na výdajové straně rozpočtu. Chceme prosadit selský rozum do hospodaření státu a učinit škrt přes rozpočet všem korupčníkům a veřejným pijavicím. Veřejné prostředky jsou peníze každého z nás, jsou to vaše peníze. Pokud vám nejsou vaše peníze ukradeny, volte zástupce, co umí hospodařit."
Číst více

Karel Schwarzenberg pozval studenty do klubu Žlutý pes na polední pivo

22. 4. 2010
„Takhle náš klub vůbec neznám. Za bílého dne a navíc s takovým obsazením", glosoval jeden ze studentů místo, ve kterém se obvykle potkává s přáteli a poslouchá muziku. Karel Schwarzenberg nebývá v takovém prostředí často, proto si jej pochvaloval. Stejně, jako zájem studentů debatovat o aktuálních záležitostech na naší politické scéně. Ti předsedu 21. dubna vůbec nešetřili. Dopolední kávu stihl ještě Karel Schwarzenberg vypít se starosty, zástupci veřejné sféry a podnikateli ve Zlaté štice.
Číst více

Karel Schwarzenberg v Chrudimi v obložení veřejnosti

21. 4. 2010
Na „Pivo s Karlem", které zahájilo dvoudenní návštěvu předsedy TOP 09 v Pardubickém kraji, přišly v úterý 20. dubna večer do Baraka baru v Chrudimi dvě stovky lidí. U mnohých stolů byl Karel Schwarzenberg doslova obsypán lidmi, kteří se živě vyptávali na konkrétní oblasti programu TOP 09 a sami přispívali do diskuze svými názory na současné dění v naší zemi
Číst více

Kávu se starosty a pivo se studenty vypije dnes Karel Schwazenberg v Pardubicích

21. 4. 2010
Dopolední kávou Karla Schwarzenberga se starosty, zástupci veřejné sféry a podnikateli od 10 hodin ve Zlaté štice v Pardubicích pokračuje dnes dvoudenní návštěva předsedy TOP 09 na Pardubicku. Tématem setkání je diskuze nad ekonomickými částmi programu TOP 09, do které se zapojí i první „devítka“ kandidátů v kraji. V pravé poledne se pak všichni setkají se studenty na „Pivu s Karlem“ v klubu Žlutý pes v Pardubicích.
Číst více
 <  1 2 ... 40 ... 46 47 48 49   > Články 471 - 480 z 484

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 PARDUBICKÝ KRAJ

Sladkovského 433
530 02 Pardubice

info@pce.top09.cz
telefon: +420 604229303

 

KRAJSKÝ MANAŽER

Ondřej Müller

ondrej.muller@top09.cz

telefon: +420 604229303

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme