20. 12. 2011

Uctění památky Václava Havla

Vážený pane starosto. Vážené zastupitelky, vážení zastupitelé. Oslovuji Vás v předvečer státního smutku. Smutku za osobu, která má pro český národ nesmírný význam.

Celý článek
Mikulášská sestava úsměvy nešetřila
6. 12. 2011

Mikulášská sestava úsměvy nešetřila

S humorem a s nadhledem pojali tak trochu předčasnou nedělní mikulášskou nadílku jak její aktivní aktéři, tak obyvatelé domu s pečovatelskou službou v chrudimské Soukenické ulici.

Celý článek
Místopředsedkyně krajské organizace TOP 09 Vladislava Michalová v nedělních volbách obhájila pozici ve výkonném výboru.
23. 10. 2011

Místopředsedkyně krajské organizace TOP 09 Vladislava Michalová v nedělních volbách obhájila pozici ve výkonném výboru.

TOP 09 si o víkendu 22. a 23. října volila své nové vedení na celostátním sjezdu v Hradci Králové. Šéfem strany zůstal Karel Schwarzenberg, jeho zástupcem bude po další dva roky ministr financí Miroslav Kalousek. A Vlaďka Michalová v nedělních volbách obhájila pozici ve výkonném výboru.  

Celý článek
Šťastný Nový rok
28. 12. 2010

Šťastný Nový rok

Vám přeje chrudimská TOP 09

Celý článek
TOP 09 v Chrudimi zasedá v městské radě
6. 12. 2010

TOP 09 v Chrudimi zasedá v městské radě

Po dlohém vyjednávání bylo dnes zvoleno vedení města s účastí TOP 09

Po dlouhých peripetiích, kdy jsem se spolu s koaličními partnery pokoušeli najít společný konsenzus nejen při volbě starosty, jsme dnes v  odpoledních hodinách za stranu TOP09 podepsali koaliční dohodu s  následujícími subjekty- ČSSD, SNK-ED, VV, Strana svobodných a Koalice pro Chrudim. Z této dohody vyplynula jejich podpora pro našeho kandidáta na místo radního města Chrudim. Naši účast v radě města zastupitelstvo svou volbou následně potvrdilo. Děkuji tímto všem, kteří nám byli během celé kampaně i po ní oporou. Chtěli bychom Vám všem v následujících letech dokázat, že si vaši důvěru zasloužíme.

Celý článek
13. 11. 2010

Vyjádření k ustavující schůzi zastupitelstva v Chrudimi

Vážení přátelé. Myslím, že je moji povinností informovat Vás o průběhu dnešního ustavujícího zastupitelstva. Po složení slibu zastupitele a dalších procedurálních úkonech přišla na řadu volba starosty. V tomto bodě jsem odmítla jakoukoliv podporu zastupitelů KSČM pro naši 13 člennou koalicí. Jejich, byť jen tichá podpora by pro nás znamenala ztrátu kreditu pravicové strany. Nebyla jiná možnost, než tento náš postoj deklarovat veřejně. I mne mrzí, že za tři týdny jsme nebyli schopni dospět k rozumnému konsenzu a představit občanům silnou koalici. Nicméně věřím, že nyní se vzduch poněkud pročistí a osobní zájmy jednotlivců půjdou stranou. V  následujících dnech se jistě povede další horečné vyjednávání. Musíme se chovat i nadále zodpovědně, být pevní ve svých názorech a hledat řešení. Další šanci, alespoň v očích voličů, již mít nebudeme. S přáním klidných dní Vladislava Michalová

Celý článek
Povolební situace v Chrudimi
3. 11. 2010

Povolební situace v Chrudimi

Vyjádření MUDr. Petra Michala

Informace o tom, že v Chrudimi probíhají možná nejkomplikovanější povolební jednání v její demokratické historii, jsou již patrně všem známy z médií. Rád bych proto jen krátce okomentoval, jak tato jednání vidí chrudimská TOP 09. Se ziskem jednoho zastupitele v 27 členném zastupitelstvu jsem příliš nepočítal s tím, že by TOP 09 mohla v Chrudimi hrát významnější roli při povolebních vyjednáváních. Brzy se ovšem ukázalo, že volební matematika způsobí, že každý zastupitelský hlas v Chrudimi bude mít značnou váhu. V současnosti je TOP 09 členem nově vzniklé povolební koalice, která se sestává z "malých" subjektů, které se rozhodly, vzhledem ke své programové blízkosti, ke společnému postupu.

Celý článek
27. 10. 2010

Zrod Spojenectví pro změnu

Povolební vyjednávání v Chrudimi se pohnula kupředu

Po odchodu Petra Řezníčka a jeho SNK-ED z  koaličních vyjednávání se ve středu 27. října setkali zástupci ČSSD, Koalice pro Chrudim, Strany svobodných občanů, VV a TOP 09. S ohledem na zřetelně vyjádřené přání voličů strany přijaly název Spojenectví pro změnu a začaly pracovat na společném programovém prohlášení.

Celý článek
Dopis příznivcům odpovědné politiky v Chrudimi
4. 10. 2010

Dopis příznivcům odpovědné politiky v Chrudimi

Stojíme o Vaši podporu víc, než si myslíte

Vážení příznivci odpovědné politiky,dovolujeme si Vás oslovit touto cestou s žádostí o pomoc. TOP 09 se od svého založení profiluje jako strana, která je důrazně proti jakémukoliv zadlužování a přemrštěným výdajům. Protože nechceme kázat vodu a pít víno i volební kampaň v Chrudimi je koncipována jako nízkonákladová.

Celý článek
Dopis předsedkyně chrudimské TOP 09 voličům
28. 8. 2010

Dopis předsedkyně chrudimské TOP 09 voličům

Vážení přátelé. Protože zanedlouho se TOP 09 a její kandidáti budou ucházet o Vaši přízeň ve volbách do chrudimského zastupitelstva, ráda bych Vám přiblížila vznik místní organizace TOP09 v Chrudimi. Vše začalo na konci prázdnin loňského roku, kdy si pár lidí (v Chrudimi jsme byli čtyři), inspirovaných vznikem strany TOP09, řeklo..“Mám dost nadávání u večerních zpráv. Než si jen stěžovat, raději řeknu svůj názor a zkusím změnit sám věci k  lepšímu.”... Následovalo vyplnění přihlášky a pak už vše vzalo až neskutečně rychlý spád.

Celý článek
1 2 ... 4 5 6 7
Články 51 - 60 z 62
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme