Dopis příznivcům odpovědné politiky v Chrudimi
4. 10. 2010

Dopis příznivcům odpovědné politiky v Chrudimi

Stojíme o Vaši podporu víc, než si myslíte

Vážení příznivci odpovědné politiky,dovolujeme si Vás oslovit touto cestou s žádostí o pomoc. TOP 09 se od svého založení profiluje jako strana, která je důrazně proti jakémukoliv zadlužování a přemrštěným výdajům. Protože nechceme kázat vodu a pít víno i volební kampaň v Chrudimi je koncipována jako nízkonákladová.

Celý článek
Dopis předsedkyně chrudimské TOP 09 voličům
28. 8. 2010

Dopis předsedkyně chrudimské TOP 09 voličům

Vážení přátelé. Protože zanedlouho se TOP 09 a její kandidáti budou ucházet o Vaši přízeň ve volbách do chrudimského zastupitelstva, ráda bych Vám přiblížila vznik místní organizace TOP09 v Chrudimi. Vše začalo na konci prázdnin loňského roku, kdy si pár lidí (v Chrudimi jsme byli čtyři), inspirovaných vznikem strany TOP09, řeklo..“Mám dost nadávání u večerních zpráv. Než si jen stěžovat, raději řeknu svůj názor a zkusím změnit sám věci k  lepšímu.”... Následovalo vyplnění přihlášky a pak už vše vzalo až neskutečně rychlý spád.

Celý článek
TOPhejbal- Přátelské nohejbalové utkání chrudimské TOP09
28. 7. 2010

TOPhejbal- Přátelské nohejbalové utkání chrudimské TOP09

Sportem ke zdraví. Rychleji, než si myslíte

TOP 09 je mladá strana, která i v Chrudimi v průběhu uplynulých několika měsíců sdružila devět lidí s podobným viděním světa a politiky. Ovšem pouze společná stranická průkazka a vědomí stejného cíle nestačí k tomu, aby se lidé více poznali. Proto jsme se rozhodli uspořádat malou sportovní akci, na které se ukáže, jak dokážeme kopat za tým a trochu posílíme svoji kondici, abychom ten maraton před volbami dokázali se ctí zvládnout.

Celý článek
Venkov by měl mít stejná práva jako města
12. 4. 2010

Venkov by měl mít stejná práva jako města

Již více než rok je naše obec členem Sdružení místních samospráv a já příznivkyní hnutí Starostové a nezávislí. Obě organizace mají stejnou náplň. Jedním z největších úkolů je zlepšit život na vesnici a v menších městech do 100 000 obyvatel. Ke zlepšení může dojít tak, že tato sídla dostanou spravedlivěji rozdělené státní peníze a dojde ke změně v rozpočtovém určení daní.

Celý článek
1 2 3 4 5 6
Články 51 - 54 z 54