× Pohněme s tím. Společně!

MO Chrudim

Výbor MO Chrudim

1.

Vladislava Michalová

předsedkyně místní organizace
2.

Tomáš Mach

člen místního výboru

Uctění památky Václava Havla

20. 12. 2011
Vážený pane starosto. Vážené zastupitelky, vážení zastupitelé. Oslovuji Vás v předvečer státního smutku. Smutku za osobu, která má pro český národ nesmírný význam.
Číst více

Mikulášská sestava úsměvy nešetřila

6. 12. 2011
S humorem a s nadhledem pojali tak trochu předčasnou nedělní mikulášskou nadílku jak její aktivní aktéři, tak obyvatelé domu s pečovatelskou službou v chrudimské Soukenické ulici.
Číst více

Místopředsedkyně krajské organizace TOP 09 Vladislava Michalová v nedělních volbách obhájila pozici ve výkonném výboru.

23. 10. 2011
TOP 09 si o víkendu 22. a 23. října volila své nové vedení na celostátním sjezdu v Hradci Králové. Šéfem strany zůstal Karel Schwarzenberg, jeho zástupcem bude po další dva roky ministr financí Miroslav Kalousek. A Vlaďka Michalová v nedělních volbách obhájila pozici ve výkonném výboru.  
Číst více

Šťastný Nový rok

28. 12. 2010
Číst více

TOP 09 v Chrudimi zasedá v městské radě

6. 12. 2010
Po dlouhých peripetiích, kdy jsem se spolu s koaličními partnery pokoušeli najít společný konsenzus nejen při volbě starosty, jsme dnes v  odpoledních hodinách za stranu TOP09 podepsali koaliční dohodu s  následujícími subjekty- ČSSD, SNK-ED, VV, Strana svobodných a Koalice pro Chrudim. Z této dohody vyplynula jejich podpora pro našeho kandidáta na místo radního města Chrudim. Naši účast v radě města zastupitelstvo svou volbou následně potvrdilo. Děkuji tímto všem, kteří nám byli během celé kampaně i po ní oporou. Chtěli bychom Vám všem v následujících letech dokázat, že si vaši důvěru zasloužíme.
Číst více

Vyjádření k ustavující schůzi zastupitelstva v Chrudimi

13. 11. 2010
Vážení přátelé. Myslím, že je moji povinností informovat Vás o průběhu dnešního ustavujícího zastupitelstva. Po složení slibu zastupitele a dalších procedurálních úkonech přišla na řadu volba starosty. V tomto bodě jsem odmítla jakoukoliv podporu zastupitelů KSČM pro naši 13 člennou koalicí. Jejich, byť jen tichá podpora by pro nás znamenala ztrátu kreditu pravicové strany. Nebyla jiná možnost, než tento náš postoj deklarovat veřejně. I mne mrzí, že za tři týdny jsme nebyli schopni dospět k rozumnému konsenzu a představit občanům silnou koalici. Nicméně věřím, že nyní se vzduch poněkud pročistí a osobní zájmy jednotlivců půjdou stranou. V  následujících dnech se jistě povede další horečné vyjednávání. Musíme se chovat i nadále zodpovědně, být pevní ve svých názorech a hledat řešení. Další šanci, alespoň v očích voličů, již mít nebudeme. S přáním klidných dní Vladislava Michalová
Číst více

Povolební situace v Chrudimi

3. 11. 2010
Informace o tom, že v Chrudimi probíhají možná nejkomplikovanější povolební jednání v její demokratické historii, jsou již patrně všem známy z médií. Rád bych proto jen krátce okomentoval, jak tato jednání vidí chrudimská TOP 09. Se ziskem jednoho zastupitele v 27 členném zastupitelstvu jsem příliš nepočítal s tím, že by TOP 09 mohla v Chrudimi hrát významnější roli při povolebních vyjednáváních. Brzy se ovšem ukázalo, že volební matematika způsobí, že každý zastupitelský hlas v Chrudimi bude mít značnou váhu. V současnosti je TOP 09 členem nově vzniklé povolební koalice, která se sestává z "malých" subjektů, které se rozhodly, vzhledem ke své programové blízkosti, ke společnému postupu.
Číst více

Zrod Spojenectví pro změnu

27. 10. 2010
Po odchodu Petra Řezníčka a jeho SNK-ED z  koaličních vyjednávání se ve středu 27. října setkali zástupci ČSSD, Koalice pro Chrudim, Strany svobodných občanů, VV a TOP 09. S ohledem na zřetelně vyjádřené přání voličů strany přijaly název Spojenectví pro změnu a začaly pracovat na společném programovém prohlášení.
Číst více

Dopis příznivcům odpovědné politiky v Chrudimi

4. 10. 2010
Vážení příznivci odpovědné politiky,dovolujeme si Vás oslovit touto cestou s žádostí o pomoc. TOP 09 se od svého založení profiluje jako strana, která je důrazně proti jakémukoliv zadlužování a přemrštěným výdajům. Protože nechceme kázat vodu a pít víno i volební kampaň v Chrudimi je koncipována jako nízkonákladová.
Číst více

Dopis předsedkyně chrudimské TOP 09 voličům

28. 8. 2010
Vážení přátelé. Protože zanedlouho se TOP 09 a její kandidáti budou ucházet o Vaši přízeň ve volbách do chrudimského zastupitelstva, ráda bych Vám přiblížila vznik místní organizace TOP09 v Chrudimi. Vše začalo na konci prázdnin loňského roku, kdy si pár lidí (v Chrudimi jsme byli čtyři), inspirovaných vznikem strany TOP09, řeklo..“Mám dost nadávání u večerních zpráv. Než si jen stěžovat, raději řeknu svůj názor a zkusím změnit sám věci k  lepšímu.”... Následovalo vyplnění přihlášky a pak už vše vzalo až neskutečně rychlý spád.
Číst více
 <  1 2 3 4 5 6   > Články 41 - 50 z 52

Předsedkyně MO Chrudim

Vladislava Michalová
email: vladislava.michalova@pce.top09.cz

Můžete nás návštívit a diskutovat s námi i na našem facebookovém profilu.

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 PARDUBICKÝ KRAJ

Sladkovského 433
530 02 Pardubice

info@pce.top09.cz
telefon: +420 604229303

 

KRAJSKÝ MANAŽER

Ondřej Müller

ondrej.muller@top09.cz

telefon: +420 604229303

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme