Prohlášení vybraných zastupitelů města Chrudim k volbám prezidenta

23. 1. 2013

Prohlášení vybraných zastupitelů města Chrudim k volbám prezidenta

My, níže podepsaní zastupitelé, kteří se považujeme za členy volného sdružení chrudimských zastupitelů, podporujeme ve 2. kole prezidentské volby pana Karla Schwarzenberga.

Miloš Zeman je pro nás představitelem politiky 90. let, se kterou se neztotožňujeme.  Nechceme prezidenta hlásícího se k socialismu a marxismu.

Sami jsme před časem vstoupili do veřejného prostoru se snahou o jasné a průhledné vedení města a byli jsme po čase vytlačeni a nahrazeni starými známými rovněž z dob minulých, kteří vedou naše město již velmi dlouhou dobu. I tito lidé jsou představiteli politiky 90. let.

Jsme přesvědčeni, že pokračování minulosti ve stejném duchu není možné, obáváme se dalšího zametání problémů pod pomyslný koberec a přetrvávání stávajících neprůhledných praktik nejen na úrovni města, ale i celého státu.

Karel Schwarzenberg je však příslibem změny, o kterou se snažíme i my.

I pro některé z nás ten správný kandidát vypadl již v prvním kole, ale vyzýváme občany, aby využili svého práva a šli k volbám. Záleží nám na tom, kdo bude v následujících letech nás občany a naši zemi reprezentovat.

 

MUDr. Jiří Hradec,

lékař a zastupitel města

 

MUDr. David Kasal,

primář dětského a novorozeneckého oddělení Chrudimské nemocnice a zastupitel města

 

Vladislava Michalová,

zdravotní sestra a zastupitelka města

 

MUDr.  Viliam Kopecký,

lékař a zastupitel města

 

Roman Málek, MBA

majitel reklamní a eventové agentury, zastupitel města

V Chrudimi 15. ledna 2013

Štítky