Výbor krajské organizace

Krajský výbor je nejvyšší orgán strany v kraji mezi krajskými sněmy. Je tvořen krajským předsednictvem, členy volenými krajským sněmem a členy klubu krajských zastupitelů.

 

Revizní komise krajské organizace

Revizní komise kontroluje finanční, hospodářskou a správní činnost strany.
Proč jsou partnery Pardubického kraje pouze regiony z EU?
6. 4. 2012

Proč jsou partnery Pardubického kraje pouze regiony z EU?

Rada kraji: Navažme spolupráci např. s ruským či indickým regionem

V posledních dnech jsme zaznamenali zprávu o úspěchu firmy z Dolní Dobrouče Contipro Biotech v oblasti úspěšného získání prostředků z Operačního programu pro podnikání a inovace. To by nás mělo přinutit zamyslet se nad stavem, v jakém se nyní nacházíme. Jsou naše firmy konkurenceschopné? Daří se jim ve vývozu či dovozu? A je takový stav udržitelný?

Celý článek
Poslanecký den v Litomyšli
2. 4. 2012

Poslanecký den v Litomyšli

zdravotnictví, RUD i doprava

O vyjasnění trasy R 35 kolem Litomyšle, o rozpočtovém určení daní i o budoucnost Litomyšlské nemocnice se při svém setkání během poslaneckého dne v Litomyšli zajímal poslanec Jiří Skalický (TOP 09 a Starostové).

Celý článek
Hospodařit, reorganizovat, nestrašit!
29. 3. 2012

Hospodařit, reorganizovat, nestrašit!

V souvislosti s nedobrou kondicí státního rozpočtu a snahou o jeho konsolidaci se periodicky opakují v různých médiích „černé scénáře“ dopadů úspor na bezpečnostní složky. Posledním zaznamenaným je zjištění serveru novinky.cz vyplývající z interního materiálu generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru. Cituji: Kvůli razantním rozpočtovým škrtům schválených vládou pro následující dva roky totiž bude podle těch nejčernějších ekonomických scénářů nutné propustit 3000 hasičů, což je třetina sboru, a zavřít až dvě třetiny současných hasičských stanic.

Celý článek
Kam kráčí krajské nemocnice?
12. 3. 2012

Kam kráčí krajské nemocnice?

Aneb: Neúspěšný podnikatel v dozorčích radách

Docela v tichosti byl nakonec jmenován do dozorčích rad pěti krajských nemocnic někdejší politik a ekonom Ivan Pilip. Když nám na začátku února při jednání Výboru pro zdravotnictví, sociální věci a neziskový sektor krajský radní Martin Netolický tuto skutečnost oznamoval, uvedl jako hlavní důvod tohoto kroku pětiletou práci Ivana Pilipa v Evropské investiční bance (2004 -2007).

Celý článek
Daň z hlavy nikdo nechystá
13. 8. 2010

Daň z hlavy nikdo nechystá

Reakce Ludmily Müllerové na článek Petra Uhla

Petr Uhl v žádném případě nemůže hovořit o „nesolidárním, feudálním přístupu vlády“ či o „odírání lidí“. Daň z hlavy vláda nechystá a slova o  návratu feudalismu naprosto neplatí.

Celý článek
Mladí chtějí žít dobře - ne celý život platit dluhy svých rodičů
13. 5. 2010

Mladí chtějí žít dobře - ne celý život platit dluhy svých rodičů

Kontaktní kampaň, kterou TOP 09 zahájila na konci dubna, se pomalu dostává do své druhé poloviny. Položili jsme proto tři otázky panu Jiřímu Kubínkovi, prvnímu náměstkovi ministra financí a předsedovi krajského výboru TOP 09 v Pardubicích.

Celý článek
1 2 ... 20 ... 27 28 29
Články 281 - 286 z 286