Pozvánka na rozvojový večer
22. 11. 2010 | 15:00

Pozvánka na rozvojový večer "Banát: minulost a budoucnost českých krajanských vesnic"

Akce se koná pod záštitou poslankyně MUDr. Jitky Chalánkové

Na karpatských hřebenech na jihozápadě Rumunska žije zhruba 2 000 českých krajanů, jejichž předci sem přišli za prací v polovině 19. století. Do dnešních dnů si krajané v Banátu uchovali domácí jazyk, zvyky a tradice. Šetrné tradiční zemědělství zachovalo neporušenou krajinu s krásnými výhledy, které oceňuje nejeden turista.

Celý článek
Komunální volby 2010
9. 9. 2010 | 10:09

Komunální volby 2010

Olomoucká TOP 09 chce otevřít radnici občanům

Olomouc - Více zapojit občany města do rozhodování, ušetřit na provozních výdajích magistrátu a obnovit zeleň v centru krajské metropole. To jsou některé z bodů programu pro komunální volby, které dnes představila strana TOP 09 v Olomouci.

Celý článek
AKTUÁLNĚ
21. 5. 2010 | 12:00

AKTUÁLNĚ

Konkrétní pomoc, čtyřicet pracovních kombinéz pro hasiče v postižených oblastech, se podařilo během včerejšího dne zajistit Jitce Chalánkové. „V příštím týdnu dokončíme ve skromnější podobě naši volební kampaň,“ uvedla lídryně TOP 09 v Olomouckém kraji Jitka Chalánková.  

Celý článek
19. 5. 2010 | 14:00

MAMAKINO A TATAKINO S TOP 09 V ŠUMPERKU

Rádi bychom Vás informovali, že přestože TOP 09 ruší kvůli povodním větší část předvolebního programu v Olomouckém kraji, páteční MAMAKINO a TATAKINO proběhne v avizovaném rozsahu. Náklady na akci již byly vynaloženy a zrušením akce bychom již nezískali prostředky, které bychom mohli směřovat do postižených oblastí.

Celý článek
TOP 09 zcela přerušila kvůli povodním kampaň ve třech krajích
17. 5. 2010 | 20:00

TOP 09 zcela přerušila kvůli povodním kampaň ve třech krajích

TOP 09 zcela přerušila kvůli povodním kampaň v Moravskoslezském, Zlínském a Olomouckém kraji. Bohužel slyšíme smutné zprávy z Moravy a Slezska. Zdá se, že klimatické změny nás přinutí připravit se na mnohem větší výkyvy počasí i u nás. Naše solidarita ovšem patří především občanům v postižených regionech. TOP 09 se rozhodla utlumit volební boj v dotčených oblastech a peníze věnovat občanům postiženým povodní. Sledujeme pozorně dění v povodní postižených oblastech a doufáme, že budeme moci nadále pomáhat.

Celý článek
17. 5. 2010 | 12:00

Všechny předvolební akce a mítinky jsou v Olomouckém kraji až do odvolání zrušeny!!!

Z důvodů velmi vážné povodňové situace v našem kraji rušíme až do odvolání všechny akce a mítinky. Jsme připraveni poskytnout pomoc postiženým oblastem, včetně finančních prostředků, které zastavením kampaně ušetříme.

Celý článek
Budoucnost projídáme už nyní
15. 5. 2010 | 12:00

Budoucnost projídáme už nyní

Jitka Chalánková, lídr v Olomouckém kraji TOP 09, řekla: "Budoucnost projídáme už nyní" Olomoucký kraj potřebuje dobudování kvalitní silniční sítě. Domníváte se, že je to možné v době nynější hospodářské krize? V době nynější hospodářské krize je především důležité neukrajovat z Fondu dopravní infrastruktury finanční prostředky na dodatečné výdaje státního rozpočtu, populisticky prosazované. Takto si naši budoucnost projídáme už nyní. 

Celý článek
Fotoreportáž - Miroslav Kalousek na návštěvě v Olomouckém kraji
5. 5. 2010 | 20:00

Fotoreportáž - Miroslav Kalousek na návštěvě v Olomouckém kraji

Ve středu 5. května přijel na návštěvu do Olomouckého kraje 1. místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek.  V Olomouci přednášel pro studenty Právnické fakulty Univerzity Palackého na téma "Veřejné rozpočty". Poté v restauraci Vila Primavesi proběhla tisková konference, na níž Miroslav Kalousek představil kandidátku TOP 09 pro volby do PSP ČR 2010 za Olomoucký kraj. Jak 1. místopředseda uvedl: "Jsem rád, že zde mohu představit tak kvalitní kandidátku, kterou se v Olomouckém kraji Jitce Chalánkové podařilo sestavit."

Celý článek
TOP 09 partnerem fotbalového utkání
2. 5. 2010 | 18:00

TOP 09 partnerem fotbalového utkání

TOP 09 byla partnerem fotbalového utkání SK Sulko Zábřeh - SK Líšen, které se konalo v neděli 2. 5. 2010 na Městském stadionu v Zábřehu. Paní MUDr. Jitka Chalánková, Ing. Ivo Vykydal a 1. místopředseda domácího oddílu a radní města Zábřeha MVDr, Josef Půček předali 5 vylosovaným divákům o poločase zajímavé TOP ceny. Po bezbrankové první půli vstřelil v 58. minutě zápasu vítěznou branku domácích Martin Šalamoun a zábřežští vyhráli v poměru 1:0. Zápas vidělo 550 diváků.

Celý článek
O víkendu  Česká republika uctí oběti leteckého neštěstí ve Smolensku.
16. 4. 2010 | 09:00

O víkendu Česká republika uctí oběti leteckého neštěstí ve Smolensku.

O tragédii bylo mnohé napsáno a mnohé řečeno, faktem zůstává, že si jako občané našeho státu jen těžko dokážeme představit, co prožívají naši sousedé. Dopad celé tagédie je mnohonásobně umocněn vazbou na Katyň. V naší historii nenajdeme srovnatelnou událost, tak bolestnou, tak nesmazatelně vrytou do duše národa. Minutou ticha tak můžeme důstojně manifestovat podporu a vyjádřit účast. V médiích je často akcentována ztráta části polské politické elity. Prezident Lech Kaczyński byl státníkem, který důsledným následováním své vize Polsko dlouho rozděloval. Jeho smrt však ukázala existenci hodnot, které převyšují názorové rozpory.

Celý článek
1 2 ... 9 10 11 12 13
Články 101 - 110 z 121
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme