× Pojďte do toho s námi.

Tiskové zprávy

Lídrem TOP 09 v Olomouckém kraji bude Petr Navrátil

26. 2. 2021
Výkonný výbor TOP 09 schválil kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Lídrem TOP 09 v Olomouckém kraji se stal obchodní ředitel a krajský předseda TOP 09 Petr Navrátil. Na dalších místech kandidátky najdeme studentku politologie UP v Olomouci Terezu Vodákovou, prostějovského zastupitele a trenéra mládeže Aleše Matyáška, nebo ředitele veletrhu Svět knihy Radovana Auera. TOP 09 bude kandidovat v koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09).
Číst více

Děkujeme všem za podporu, máme dva krajské mandáty!

5. 10. 2020
Moc děkujeme za podporu a hlasy, které jste dali naší společné kandidátce Spojenci - Koalice pro Olomoucký kraj. Nesmírně si vaší podpory vážíme a jsme rádi, že TOP 09 bude v následujícím volebním období zastupovat naše skvělá starostka Jeseníku Zdeňka Blišťanová a Aleš Jakubec z olomoucké regionální organizace. Vaše důvěra v nás vložená je pro nás velkou motivací a velkým závazkem.
Číst více

Blišťanová: Lepší doprava na severu kraje je reálná

31. 8. 2020
Při každé cestě vlakem mezi Jeseníkem a Olomoucí mne napadá, zda musí těch 112 kilometrů trvat dvě hodiny. Spojení severu kraje se zbytkem regionu ale není na úrovni 21. století ani na silnících. Tohle se prostě musí zlepšit.
Číst více

Matyášek: Byznys, nebo výchova?

31. 8. 2020
Mým krédem je výchova. Volný čas jako fenomén moderní společnosti ze všech stran obejmula svými chapadly mantra úspěchu, byznysu a marketingu, která pronikla i do rozhodování komunálních struktur. Jako ledovcem jsou politické špičky fascinované pouze vrcholem, který jsou schopny uzřít nad hladinou. To ostatní jakoby neexistovalo.
Číst více

Spojenci spustili participativní web. Vítězné projekty převezmou do programu

26. 6. 2020
S nabídkou obohatit volební program se na obyvatele Olomouckého kraje obracejí Spojenci – Koalice pro Olomoucký kraj. Tento týden spustili participativní web, kde mohou lidé vkládat projekty a zároveň o nich hlasovat. Ty nejúspěšnější zařadí Spojenci mezi své závazky před říjnovými krajskými volbami.
Číst více

Spojenci představili kandidátku do voleb v Olomouckém kraji

12. 5. 2020
Na netradičním místě představili dnes v Olomouci lídry své kandidátky do říjnových krajských voleb Spojenci – Koalice pro Olomoucký kraj. Před sídlem krajského úřadu přiblížili základní body programu členové KDU-ČSL, TOP 09, hnutí ProOlomouc a Zelených. Všechny cíle Spojenců zastřešuje heslo Nikoho nenecháme na suchu.
Číst více

Projekt „Musíme to zastavit“ propojuje dobrovolníky i v Olomouckém kraji

1. 4. 2020
TOP 09 spouští projekt „Musíme to zastavit“, kterým propojí dobrovolníky z celé republiky. Češi už ukázali, že si dokážou poradit sami. Celá republika šila roušky a ochranné pomůcky si vyráběla svépomocí. Web projektu je „mostem“, který spojuje dobrovolníky i v našem kraji s lidmi, kteří pomoc potřebují. Vzhledem k tomu, že nejohroženější skupinou koronavirovou pandemií jsou senioři, mohou teď dobrovolníci nabízet svou pomoc hlavně jim.
Číst více

Kovaříková: Vraky - konečné řešení?

26. 3. 2020
Problém, se kterým se města a vesnice setkávají celkem často: odstavená nepojízdná nebo opuštěná auta. Člověk by řekl „vraky“ a napadlo by jej, že přece není nic jednoduššího, než takový vrak odtáhnout někam, kde nebude zavazet. Jenže opak je pravdou: odstranění opuštěného auta je větší oříšek, než se zdá. Své o tom víme i v Olomouci, kde jsme ještě v době, kdy jsme měli své zástupce na radnici, tyto problémy řešili.
Číst více

Členové šumperské TOP 09 uctili památku Jana Zajíce

2. 3. 2020
V úterý 25. února členové TOP 09 z šumperského regionu uctili u budovy Průmyslové školy v Šumperku památku Jana Zajice. Ten zde studoval a odtud odjel vykonat čin sebeobětování, na protest proti "ohýbání hřbetů" po okupaci z roku 1968. Již tomu bylo 51 let. Čest jeho památce.
Číst více

Kovaříková: 30 let...

18. 11. 2019
Bylo mi necelých dvanáct a byla jsem zvyklá, že doma se mluví jinak, než venku. Že jsou věci, které nahlas říkat nesmím - třeba to, že se u nás doma poslouchá Svobodná Evropa. Brala jsem taky tak nějak samozřejmě, že ve škole se učíme o prvním dělnickém prezidentovi, ale jméno skutečného prvního prezidenta Československa jsem se dověděla až od babičky, ve škole se o něm nemluvilo. Hltala jsem mayovky a přitom jsem věděla, že se do Ameriky nikdy nepodívám, protože prostě “na Západ” my nesmíme.
Číst více
1 2 3 ... 8 9   > Články 1 - 10 z 81

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 OLOMOUCKÝ KRAJ

Palachovo nám. 620/1
779 00 Olomouc

info@olm.top09.cz
telefon: +420 606709868

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Kateřina Kováříková

Katerina.Kovarikova@top09.cz

telefon: +420 606709868

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme