× Staňte se našimi členy!

Názory - regionální organizace TOP 09 Liberec

Proč bydlel náměstek primátora čtrnáct dní v Žitavě?

18. 5. 2016
Gábor (TOP 09): Myslíte, pane Korytáři, že vás občané Liberce volili, proto abyste je pobízel k vystěhování do Žitavy? Anebo proto, abyste se o Liberec co nejlépe staral?
Číst více

Gábor (TOP 09): Své hrdiny každodenního života potkáváme kolem sebe

8. 5. 2016
"Hrdiny určitě máme. A je jedno, jestli jsou to veteráni z první nebo druhé světové války či z novodobých misí. Své hrdiny každodenního života ale potkáváme také kolem sebe a kolikrát o nich ani nevíme. Slouží u policie, hasičů, záchranářů, jsou tu vynikající vědci, významní podnikatelé. Ti lidi tady jsou, jenom si jich nedokážeme vážit," sděluje František Gábor, lídr krajské kandidátky.
Číst více

Akce pojídání chlebíčků

Někdy se na úplných drobnostech ukáže, jakých hodnot si kdo váží. Třeba vedení našeho města. Na misku vah položilo neměřitelné - státní svátek a fotbalový zápas. Hádejte, co převážilo?
Číst více

Ententýky... aneb liberecký rozpočet

Připravíme reorganizaci magistrátu města, slibovala před volbami vládnoucí Změna pro Liberec. Na to jsme mnozí slyšeli, protože nic neumí naštvat víc, než přebujelý úřednický aparát. Kdo mohl tušit, že slibovaná reorganizace naopak počet úředníků zvýší!?
Číst více

Koho rozpálí ceny tepla?

To chce klid a nohy v teple... mohl by si ledaskdo říci, až dočte tento text. Jenže to už bude vědet, že s teplem to bude v Liberci všelijaké.
Číst více

Reakce na článek Zory Machartové

19. 4. 2016
Není pravdou, že TOP 09 v Liberci neměla zájem pracovat ve výborech a komisích našeho města. Dokonce jsme navrhli a nominovali odborníky do těchto komisí panu primátorovi. 
Číst více

Měli bychom si uvědomit, že bezpečí něco stojí

13. 4. 2016
Gábor (TOP 09): Možná by nás mělo zajímat jak si konkrétně někteří naši politici představují neprodyšné uzavření hranic. Nejde jen o předvolební kredit? Není to tak dávno, co jsme se s radostí ostnatého drátu zbavili. Tak ho namotáme znovu a armáda bude opět hranice hlídat?
Číst více

Krtek a Panda

4. 4. 2016
"Nikdy jsem si nemyslel, že český krtek dostane za nevěstu čínskou pandu," říká Jan Marušiak (TOP 09), primář cévní chirurgie KNL.
Číst více

Marušiak (TOP 09): Projev pana Babiše mi připomněl projev komunisty Jakeše

24. 3. 2016
"Společné rysy projevu byly: málo inteligentní, komický až groteskní a trapný," říká Jan Marušiak (TOP 09), primář cévní chirurgie KNL.
Číst více

Marušiak (TOP 09): Rozdáváním pomatených tiskovin sportovním fandům se možná zalíbíte hlavě státu

21. 3. 2016
Chcete-li tedy České republice a Evropě vážně pomoci a ne si jenom hrát na vojáky, jeďte se do Izraele třeba poradit. V boji s radikálním islamizmem má totiž bohaté zkušenosti. 
Číst více
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 18 19   > Články 91 - 100 z 190

Kontakt na regionální organizaci:

ro-liberec@lib.top09.cz

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme