Volby

Veškeré informace k volbám

Proč brněnské nádraží v centru?

3. 10. 2012
Vážení, mnozí z Vás, kteří sledovali Otázky Václava Moravce, si zajisté kladou otázku, proč zrovna příslib týkající se polohy brněnského nádraží.
Číst více

Jak se na kraji vařilo slučování středních škol

Když se na kraji dá odporník do slučování škol, to se pak dějí věci! Vznikají pak školy jako Gymnázium a SOŠ zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov. Není nad dobře uvařený dort...
Číst více

Jak se to má s brněnským orlojem

Nejsou hodiny jako hodiny... Některé prostě jenom stojí.
Číst více

Zásady územního rozvoje. Dokument, který nemá každý kraj.

Mít tak Zásady územního rozvoje, mohli jsme v kraji stavět tolik potřebné komunikace. Ale protože je nemáme, můžeme si leda tak dál lhát, že jsme odvedli dobrou práci.
Číst více

Vitula (TOP 09): Rozdělování dotací Jihomoravským krajem je tajemné

25. 9. 2012
Jihomoravská TOP 09 kritizuje údajně neprůhledný systém přidělování některých dotací krajským úřadem. Částky pohybující se každoročně přes 700 milionů korun si nemůže ani kraj dovolit rozdělovat bez jednoznačně stanovených pravidel, řekl v pondělí agentuře Mediafax Jan Vitula, kandidát na hejtmana.
Číst více

VITULA: Tajemné rozdělování dotací Jihomoravským krajem

24. 9. 2012
Jihomoravský kraj rozdělí ze svého rozpočtu nemalé prostředky formou dotací jiným subjektům. „Finanční částky pohybující se každoročně přes 700 mil. Kč si nemůže ani kraj dovolit rozdělovat bez jednoznačně stanovených pravidel,“ sdělil Jan Vitula, kandidát TOP 09 na hejtmana Jihomoravského kraje, k systému rozdělování dotací.
Číst více

Vitula: Naším cílem je porazit v kraji ODS

20. 9. 2012
Vůbec poprvé se v krajských volbách uchází o hlasy voličů vládní strana TOP 09. Jihomoravský lídr Jan Vitula kromě billboardů a plakátů využívá i netradiční způsob. Lidé si jej mohou pozvat do obýváku, aby jim vykládal o cílech TOP 09.
Číst více

Vitula: Zero Carbon Economy neboli nízkouhlíková ekonomika v našem regionu

17. 9. 2012
„Na rozdíl od ekologických extremistů nehodláme  nic přikazovat ani zakazovat. Naším cílem je prosazení takového stavu, kdy krajské investice budou podmíněny vysokou úrovní energetické úspornosti,“ sdělil Jan Vitula.
Číst více

Komfort na železnici? Nikoliv v Jihomoravském kraji

Krajská koalice pod vedením ČSSD natolik komfortně protlačila České dráhy, že na cestování nám už žádný komfort nezbyl. České dráhy získaly od Jihomoravského kraje kontrakt bez soutěže až do roku 2019.
Číst více

Politika začíná doma

27. 8. 2012
Řekněte mi osobně, jak se díváte na řešení vašich každodenních problémů i politiku TOP 09.
Číst více
 <  1 2 ... 4 5 6 7   > Články 51 - 60 z 61

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme