Volby

Veškeré informace k volbám

Karel na Hrad, vyzve koncert s Tata Bojs či Svěrákem

3. 1. 2013
Sestava akce s podtitulem Koncert za slušného prezidenta připomíná menší hudební festival. Podporu Schwarzenbergovi vyjádří přední čeští muzikanti jako Tata Bojs, Dan Bárta nebo Marie Rottrová. Vstup na akci na Náměstí Jiřího z Poděbrad bude zdarma.
Číst více

Správným budoucím prezidentem je očividně Karel Schwarzenberg

3. 1. 2013
Přešlap Martina Komárka komentátora MF DNES
Číst více

Osobnosti podepisují Tříkrálovou výzvu k podpoře Schwarzenberga

2. 1. 2013
Více než stovka podpisů osobností se sešla na petici, kterou iniciují bývalý ministr Michal Kocáb, sociologové Ivan Gabal a Fedor Gál a politik Jan Ruml. Tzv. Tříkrálová výzva podporuje zvolení Karla Schwarzenberga do prezidentského úřadu.
Číst více

Děkujeme Vám za podporu

15. 10. 2012
Srdečně Vám děkujeme, kteří jste svými hlasy ve volbách do krajského zastupitelstva a Senátu podpořili naše kandidáty. Vážíme si toho, obzvláště v dnešní době, kdy doba neoplývá optimismem a dobrou náladou. Právě proto si ceníme toho, že jste šli k volbám dát najevo svůj názor.
Číst více

TOP 09 a STAN: Pět mandátů v krajském zastupitelstvu

15. 10. 2012
O víkendových volbách přisoudili voliči z jižní Moravy TOP 09 a Starostům pět mandátů v krajském zastupitelstvu. „Děkuji voličům, kteří naši stranu podpořili svým hlasem. I s pěti mandáty, a to pravděpodobně z opozice, se budeme snažit prosazovat náš program,“ řekl Jan Vitula, lídr kandidátky TOP 09 a Starostové.
Číst více

Čas rozhodnutí

V pátek a sobotu se na čtyři roky rozhodne o dalším osudu našeho kraje. Je to i ve Vašich rukou...
Číst více

Kampaním chybí emoce a výzvy

11. 10. 2012
Jižní Morava – Bezradné a zastaralé, tak hodnotí odborníci kampaně jihomoravských stran před krajskými volbami. Většina z nich spoléhá na billboardy, které jsou buď nezajímavé, nebo přeplácané. Žádná ze stran také nedokázala naplno využít potenciál internetu. Nejdál šla s využíváním internetu TOP 09, jejíž kandidát Jan Vitula natočil krátká videa. Sarkasticky v nich komentuje nešvary současného vedení kraje.
Číst více

TOP 09 a STAN: Finanční ústava ohlídá i hospodaření krajů

11. 10. 2012
Vláda schválila návrh ústavního zákona o rozpočtové odpovědnosti. Finanční ústava mimo jiné stanoví maximální limit pro výši vládního dluhu a vznik Národní rozpočtové rady. TOP 09 a Starostové souhlasí a podporují tento návrh, protože zavádí principy odpovědného hospodaření také na krajích.
Číst více

Anketa: Jaký máte lék na problémy kraje?

8. 10. 2012
Co je podle vás největším problémem kraje a jaký recept máte pro jeho řešení? – pro Právo odpovídá JAN VITULA, předseda jihomoravské TOP 09 a její volební lídr.
Číst více

Čert nebo Mikuláš?

Na svatého Mikuláše se rozdávají dětem sladkosti. Na jižní Moravě si krajská rada hraje na Mikuláše celé volební období. Jen nikdo neví, zda ten Mikuláš není trochu rohatý...
Číst více
 <  1 2 3 4 5 6 7   > Články 41 - 50 z 61

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme