Tiskové zprávy

Politici si nás vychovali

22. 4. 2010
Politici se už dávno odtrhli od reality a žijí si svůj virtuální svět, který nemá mnoho společného s tím, co prožíváme my v každodenní realitě.
Číst více

Schejbalová zvolena do vedení ČSTV

21. 4. 2010
Na valné hromadě ČSTV v Nymburku bylo zvoleno nové vedení tělovýchovné organizace. Do výkonného výboru ČSTV byla zvolena i Jaroslava Schejbalová.
Číst více

Zveřejnění posudků se nebráním

20. 4. 2010
Mezinárodní hodnocení nových českých vědeckých center přibližuje Jan Vitula, vrchní ředitel sekce řízení operačních programů EU na ministerstvu školství.
Číst více

Proč je TOPka přitažlivá pro venkov?

12. 4. 2010
Zdravý selský rozum, vzorce chování, prověřené generacemi, tradiční hodnoty jako je rodina, péče o majetek, půdu - dědictví předků, solidarita se slabými v rodině i nejbližším okolí, starost o novou generaci, chápání práce jako naplnění lidského života - to vše mne přivedlo do strany TOP 09. Poprvé po 20 svobodných letech se objevila strana, která se hlásí ke konzervativním hodnotám ukotvených v tradicích. Tedy to, v čem jsem vyrostla a považuji pro náš venkov za typické.
Číst více

9 mýtů o TOP 09

6. 4. 2010
Setkávání s občany různého věku i místa bydliště mě inspirovalo, abych napsala pár řádek o předsudcích, které jsou spojené s TOP 09 a které tu a tam zaznívají. Jedná se o zkreslené nebo nepravdivé informace.
Číst více

Otevření expozice kraslic

27. 3. 2010
V jihomoravské obci Borkovany proběhlo v sobotu 27. 3. 2010 slavnostní otevření expozice unikátních vyškrabávaných kraslic, tzv. résovaných. (součástí článku video)
Číst více

Stanovisko Anny Putnové k výrokům pana předsedy Topolánka na adresu církví

22. 3. 2010 | 00:00
"Výrok pana předsedy Topolánka považuji za mimořádně nešťastný. Na jižní Moravě je to opravdu citlivé téma, které se dotklo nejenom věřících lidí. Omluva byla na místě," vyjádřila se Anna Putnová, jednička kandidátky v Jihomoravském kraji.
Číst více

Morální hazard po česku

19. 3. 2010
Tak jsme koncem loňského roku mohli slyšet a číst mnoho o morálním hazardu finančních institucí, které se podílely na hypoteční a ekonomické krizi. Pojem morální hazard přitom nemá nic společného s  hazardem jako takovým.
Číst více

Solární panely již nebudou vypalovat naše peněženky

19. 3. 2010
Po týdnech jednání se konečně podařilo přijmout zákonnou úpravu, která umožňuje regulovat ceny energií z obnovitelných zdrojů.
Číst více

Přípravky nejsou všelékem, ale pomůžou

18. 3. 2010
Že ještě hodně vody proteče řekou Svitavou, než se aspoň trochu zlepší vztahy majoritní populace a Romů v Čechách je jasné. Ale také je jasné, že je pro to třeba něco udělat a snad každý chápe, že jednou z cest je mít více vzdělaných Romů, takových, kteří budou znát a dodržovat zásady správného chování ve společnosti.
Číst více
 <  1 2 ... 30 ... 36 37 38 39 40   > Články 371 - 380 z 397

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme