14. 10. 2010

Postřeh kandidáta za TOP 09

Přemýšlel jsem, jak bych nadepsal svůj osobní postřeh z období vaření předvolebních gulášů, smažení  pečených holubů a slibování možného i nemožného. Je to doba, kdy politici na krátký čas sestupují z výšin mezi lid a pronášejí moudra, slibují úplně všem. Za ta léta otrlý volič pochopil, že smažení holubi létají do huby jen velice krátkou dobu. V momentě, kdy volební lístek spadne do urny, nezbývá než doufat, že nějaký ten holoubek přiletí třeba za dva roky po volbách. Ovšem když se mu podaří doletět. Nástrah je víc než dost a naše česká korupce je nezdolná.Jsem z malého města a mám pocit, že nastává zlom. Máme šanci volit lidi, které známe a kterým věříme. Držím všem palce, aby naděje, kterou vkládáme do svých kandidátů, přinesla něco lepšího pro všechny spluobčany.Miroslav LorencKandidtát místní organizace TOP09 Prachatice

Celý článek
Setkání se PhDr. Zdeňkem Troupem
5. 10. 2010

Setkání se PhDr. Zdeňkem Troupem

Vážení občané Prachatic, přijďte se v pátek 8. 10. 2010 v 15.00 hod. do areálu “ Na Parkáně” seznámit s naším programem, našimi kandidáty a kandidátem do Senátu ČR, místním rodákem, PhDr. Zdeňkem Troupem.

Celý článek
26. 9. 2010

Kandidátní listina pro volby do zastupitelstva městyse Lhenice

Výbor Regionální organizace TOP 09 schválil kandidátní listinu TOP 09 pro volby do zastupitelstva městyse Lhenice.

Celý článek
NOVÉ TVÁŘE NOVÝ SMĚR
22. 9. 2010

NOVÉ TVÁŘE NOVÝ SMĚR

Místní organizace TOP 09 Prachaticko představila program v několika bodech.

Celý článek
4. 8. 2010

Kandidátka TOP 09 pro komunální volby města Prachatice

Dne 25. července 2010 byla projednána a následně schválena kandidátní listina pro komunální volby v Prachaticích.

Celý článek
Neděle s TOP 09 v Prachaticích a Velešíně
11. 5. 2010

Neděle s TOP 09 v Prachaticích a Velešíně

V neděli 9. května 2010 uspořádala strana TOP 09 dvě setkání kandidáta do Poslanecké sněmovny pana Karla Turečka s voliči. Zábavné dopoledne hostilo půvabné náměstí v Prachaticích, odpoledne proběhlo ve Velešíně. Zájemci se mohli seznámit s programem TOP 09 pro oblast zemědělství a venkova a nechybělo ani malé občerstvení. A protože byl právě Svátek matek, dostaly všechny přítomné dámy od Karla Turečka květinu.

Celý článek
23. 4. 2010

Členská schůze Regionálního výboru Prachatice

Členská schůze Regionálního výboru Prachatice se uskutečnila dne 15. dubna letošního roku. Nad programem volební kampaně pro blížící se parlamentní volby,který byl zásadním bodem programu schůze, se zde setkali noví členové se stávajícími. Nechyběly podnětné myšlenky a v příjemném prostředí nebyla nouze ani o kreativní nápady.

Celý článek
Den Země v Prachaticích
23. 4. 2010

Den Země v Prachaticích

V rámci akce na podporu Dne země se členové Regionální organizace Prachatice vypravili k několika studánkám, aby je vyčistili. Toto se povedlo u studánek v Dobré Vodě u Vacova, na Svaté Máří, Dobré Vodě u Vitějovic, Lštění, ale například se studánkou v Chrobolech neměli žádnou práci, protože o tuto je velice dobře postaráno. A tak se cesta ke studánce změnila v milou procházku na pěkné místo, při které se příjemně čistila mysl.

Celý článek
„Postřehy odjinud“ -  Vydařený Krajský ples TOP 09 v Prachaticích
15. 2. 2010

„Postřehy odjinud“ - Vydařený Krajský ples TOP 09 v Prachaticích

Sobotního Krajského plesu TOP 09 v Prachaticích, který 13. února 2010 brilantně zvládla prachatická TOP 09,se zúčastnili zástupci všech  regionálních organizací Jihočeského kraje.Vše do posledních detailů připravené, včetně výzdoby sálu, tomboly, kvalitní kapely, výborné moderátorky.

Celý článek
22. 12. 2009

Jednání regionální organizace Strakonice a Prachatice

V Regionální organizaci TOP 09 okresu Strakonice se 10. prosince  2009 uskutečnila jednání výboru i celé okresní členské základny.  Výbor připravil plán práce  na I. čtvrtletí 2010, který byl předložen členské základně k diskusi. Jeho obsahem je intenzivní práce na přípravě komunálních voleb a předvolební kampaně pro parlamentní volby.

Celý článek
1 2 3 4 5
Články 41 - 50 z 50