TOP 09 zveřejnila seznam svých dárců

24. 7. 2009

TOP 09 jako jediná parlamentní strana dnes odpoledne na svých webových stránkách zveřejnila seznam svých 76 dárců. Celková výše darů dosáhla 14 674 796 Kč. „Všem dárcům mnohokrát děkujeme, vážíme si jejich pomoci a chápeme ji jako svůj závazek, abychom ve volbách co nejlépe uspěli. Jsme první politickou stranou, která takto transparentně zveřejnila své dárce. Veřejný dohled na financování politických stran pokládáme za samozřejmou součást politické kultury,“ řekl Miroslav Kalousek, člen přípravného výboru a bývalý ministr financí.

Vážení dárci a podporovatelé TOP 09,


přijměte prosím mé poděkování za finanční podporu strany TOP 09. Velice si Vaší podpory vážím a chci Vás ujistit, že s Vaším příspěvkem naložíme s péčí řádného hospodáře.

Naším hlavním úkolem do příštích dnů je připravit kvalitní volební kampaň a informovat o našich vizích a cílech co nejvíce spoluobčanů. Chceme motivovat lidi k aktivnímu přístupu a odpovědnosti za věci veřejné. Váš dar použijeme ve volební kampani TOP 09 tak, abychom co nejefektivněji oslovili občany, kterým není lhostejná budoucnost České republiky.

Pevně věřím, že můžeme věci zlepšit. Děkuji, že se k TOP 09 připojujete i Vy a jsem přesvědčený, že i díky Vaší pomoci se nám podaří náš nelehký plán naplnit.

Níže naleznete přiložený seznam dárců.

 

Karel Schwarzenberg
předseda přípravného výboru TOP09
V Praze 24.7.2009