Stovky fanoušků začaly podporovat TOP 09

11. 8. 2009

TOP 09 minulý týden na svých internetových stránkách představila projekt, kterým oslovila všechny své příznivce. Za pouhý týden se do databáze přihlásilo více než 680 sympatizantů, kteří straně nabídli svou pomoc. „Tak velký počet příznivců je pro nás závazkem. Velmi nás to těší, rád bych všem poděkoval za jejich ochotu, které si velmi vážíme,“ uvedl Karel Schwarzenberg, člen Přípravného výboru TOP 09.

Lidé si pomocí formuláře na webových stránkách TOP 09 objednávají samolepky na auto, plakáty i plachty na domy nebo bannery pro své weby. „ Už druhá velká zásilka s propagačními materiály k našim sympatizantům odešla začátkem týdne. Ten velký zájem nás těší, snažíme se vyhovět všem objednavatelům,“ dodal Jaroslav Poláček, volební manažer TOP 09. Do výroby šla již druhá edice samolepek na auta, protože první náklad tisíce kusů byl již rozebrán.

Unikátním projektem chtěla strana vyhovět svým příznivcům, kteří TOP 09 vyjádřili podporu a nabídli pomoc. Dnes se mohou sympatizanti strany registrovat do systému podporovatelů na stránkách www.top09.cz/podporovatele nebo pomocí call centra TOP 09 na čísle 270 007 009.
Jaroslav Poláček
volební manažer TOP 09
V Praze 11.8.2009