Staňte se součástí volební kampaně TOP 09

3. 8. 2009

Politická strana TOP 09 spouští netradiční předvolební projekt. Do své volební kampaně chce zapojit každého svého příznivce. „S velkou radostí jsme v posledních dnech a týdnech zaznamenali spoustu příznivců, kteří nám vyjádřili svou podporu a nabídli pomoc. Víme, že bez jejich pomoci neuspějeme a jsme za ni vděční,“ uvedl Karel Schwarzenberg, předseda TOP 09.

„Připravili jsme pro naše podporovatele systém, kterým se může každý sympatizant TOP 09 zapojit do předvolební kampaně a pomoci své straně k úspěchu,“ doplnil Miroslav Kalousek, člen přípravného výboru strany.

TOP 09 nabízí svým podporovatelům škálu možností, od umístění plakátů na dům či okno, přes vylepení samolepky na auto až po umístění bannerů do svých webů. Ode dneška se lze zapojit do systému podporovatelů prostřednictvím internetových stránek www.top09.cz/podporovatele či zvláštní linky TOP 09 – 27 000 70 09.

Součástí projektu jsou také dvě soutěže. První z nich probíhá od počátku srpna. Sympatizanti TOP 09 mohou vyfotit plakáty či samolepky na netradičních místech a poslat nám je na mail či pomocí MMS. Druhá soutěž bude doprovázet kontaktní kampaň, kdy lídři TOP 09 budou v kontaktní kampani oslovovat obyvatele domů, na nichž budou umístěny volební plakáty.

Jaroslav Poláček
volební manažer TOP 09
V Praze 3. 8. 2009