Volby do zastupitelstev měst a obcí na Vysočině 2014


Kandidátky pro volby: 2014 zastupitelstva obcí

Obec: Bory (Žďár nad Sázavou, Vysočina)
Volební strana: Změna pro Bory a TOP 09 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Martin Chalupa 32 učitel na základní škole Dolní Bory bezpp nez. kan.
2. Petra Příhodová 38 odborná asistentka Horní Bory bezpp nez. kan.
3. Jana Kujalová 46 školnice Dolní Bory bezpp nez. kan.
4. Bc. Kateřina Maružánová 28 jednatelka firmy Horní Bory TOP 09 TOP 09
5. Michaela Polová 46 zdravotní sestra Dolní Bory bezpp nez. kan.
6. Martin Novotný 31 tesař, OSVČ Cyrilov bezpp nez. kan.
7. Miroslav Příhoda 49 vedoucí výroby Horní Bory bezpp nez. kan.
8. Ondřej Chalupa, DiS. 30 pracovník v sociálních službách Dolní Bory bezpp nez. kan.
9. Mgr. Filip Lysák 39 soukromý podnikatel Cyrilov bezpp nez. kan.
10. Petr Vaculík 33 montážní dělník Horní Bory bezpp nez. kan.
11. Josef Ochrana 25 zámečník, OSVČ Horní Bory bezpp nez. kan.
12. Josef Kujal 24 manažer Dolní Bory bezpp nez. kan.
13. Kamila Matýšková 29 barmanka Horní Bory bezpp nez. kan.
14. Michal Viliš 34 řidič, opravář Dolní Bory bezpp nez. kan.
15. Zdeněk Slonek 55 OSVČ Horní Bory bezpp nez. kan.

Město: Černovice (Pelhřimov, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Václav Pěnka 56 OSVČ, ředitel obchodní sítě Černovice bezpp
2. Stanislav Lorenc, DiS. 31 OSVČ, majitel telekomunikační firmy Černovice bezpp
3. Petr Kučera 36 prodavač v prodejně železářství Černovice bezpp
4. Lukáš Vlach 26 OSVČ, projektant Černovice bezpp
5. Richard Vaníček 30 údržbář Černovice bezpp
6. Petr Dvořák 44 skladník Černovice bezpp
7. Marie Zíková 42 administrativní pracovnice Policie ČR Černovice bezpp
8. Miroslav Kotek 48 řidič Černovice bezpp
9. Pavel Kazda 43 strojní zámečník Černovice bezpp

Město: Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Bc. Libor Honzárek 51 radní města Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod TOP 09
2. Martin Sedlák 43 projektový manažer Havlíčkův Brod TOP 09
3. Mgr. Miloš Fikar 50 ředitel základní školy Havlíčkův Brod bezpp
4. Mgr. Jaroslav Pejchal, DiS. 33 diplomovaný zdravotnický pracovník Havlíčkův Brod TOP 09
5. Martin Křišťál 36 státní zaměstnanec Havlíčkův Brod TOP 09
6. Mgr. Miloš Kejklíček 60 učitel Havlíčkův Brod TOP 09
7. Ing. Hana Hlaváčková 52 ředitelka domova pro seniory Havlíčkův Brod bezpp
8. Mgr. Martina Kubalová 40 státní zaměstnanec Havlíčkův Brod bezpp
9. Mgr. Jan Domkář 30 učitel na základní škole Havlíčkův Brod TOP 09
10. Ing. Jaroslav Čepl, CSc. 54 ředitel VÚB Havlíčkův Brod bezpp
11. PharmDr. Jaromír Weber 51 lékárník Havlíčkův Brod bezpp
12. Martin Jaroš 31 projektant Svatý Kříž bezpp
13. Ing. Jiří Rod 56 obchodní zástupce Havlíčkův Brod TOP 09
14. MUDr. Bc. Pavel Jedlička 45 lékař Havlíčkův Brod TOP 09
15. Pavlína Nermutová 24 projektový manažer Havlíčkův Brod bezpp
16. Vítězslav Žilka 48 jednatel společnosti Havlíčkův Brod bezpp
17. MUDr. Farouk Atia 46 lékař Havlíčkův Brod bezpp
18. Alena Uttendorfská 35 produkční Havlíčkův Brod bezpp
19. Marek Pokorný 29 dělník Šmolovy bezpp
20. Josef Rauer 51 jednatel společnosti Havlíčkův Brod bezpp
21. Marcel Kachlíř 43 restauratér Havlíčkův Brod bezpp
22. Ing. Adam Fila 35 biomedicínský inženýr Havlíčkův Brod bezpp
23. MUDr. Petr Libus 54 lékař Havlíčkův Brod TOP 09
24. MUDr. Pavel Kubát 51 lékař Havlíčkův Brod bezpp
25. MUDr. Luboš Jirgl 68 lékař Havlíčkův Brod bezpp

Město: Humpolec (Pelhřimov, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Imrich Brdečka 55 logistik Humpolec TOP 09
2. MUDr. Václav Janeček 57 lékař Humpolec bezpp
3. Ing. Tomáš Voplakal 29 konzultant Humpolec bezpp
4. Petr Kořenář 48 podnikatel Rozkoš TOP 09
5. František Časar 55 vedoucí výroby Humpolec bezpp
6. Radomír Beránek 55 podnikatel Humpolec bezpp
7. Ing. David Maršík 27 automatizační technik Humpolec bezpp
8. Ing. Luboš Kučírek 57 ekonom Humpolec bezpp
9. Mgr. David Marek 38 právník Humpolec bezpp
10. Oldřich Veleta 56 podnikatel Humpolec bezpp
11. Aleš Svoboda 49 jednatel společnosti Humpolec bezpp
12. Mgr. Lucie Ottová 34 personalista Humpolec bezpp
13. Radim Dalík 21 logistik Humpolec bezpp
14. Jan Langr 25 jednatel s.r.o. Rozkoš bezpp
15. Petr Kučírek 35 podnikatel Humpolec bezpp
16. Václav Rokos 26 dispečer, fotograf Humpolec bezpp
17. Denisa Nováková 41 fitness instruktor Humpolec bezpp
18. Jolana Bošková 46 recepční Humpolec bezpp
19. Michal Limburský 38 OSVČ Humpolec bezpp
20. Karel Kváš 39 manažer Humpolec bezpp
21. Ing. Pavel Falt 52 podnikatel Humpolec bezpp

Město: Chotěboř (Havlíčkův Brod, Vysočina)
Volební strana: KDU-ČSL, TOP 09 a SZ (koalice KDU-ČSL, TOP 09 a SZ)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Zdeněk Matějka 63 ředitel sportovního zařízení Chotěboř KDU-ČSL KDU-ČSL
2. Petr Albrecht 48 OSVČ Chotěboř TOP 09 TOP 09
3. Mgr. Michal Jakeš 45 zástupce ředitele gymnázia Chotěboř SZ SZ
4. Ing. Petr Gregor -- obchodní ředitel Chotěboř KDU-ČSL KDU-ČSL
5. MVDr. Helena Melounová -- zaměstnanec veterinární správy Chotěboř bezpp TOP 09
6. Mgr. Martin Kovačka 36 učitel Chotěboř SZ SZ
7. Zdeněk Matějka 36 vedoucí pobočky pojišťovny Chotěboř bezpp KDU-ČSL
8. Iva Odvářková 49 hospodářka školy Chotěboř bezpp TOP 09
9. Vít Boček -- konstruktér Chotěboř SZ SZ
10. Zdena Pavlasová -- vychovatelka Chotěboř KDU-ČSL KDU-ČSL
11. Ing. Pavel Fiala -- OSVČ Chotěboř bezpp TOP 09
12. MUDr. Jaroslav Nejedlý 36 praktický lékař Chotěboř bezpp SZ
13. Jan Pavlas -- zástupce ředitele ZUŠ Chotěboř KDU-ČSL KDU-ČSL
14. Miloš Novák -- sanitář Chotěboř bezpp TOP 09
15. Matěj Man 23 botanik Chotěboř bezpp SZ
16. Ing. Jan Škaryd -- soukromý zemědělec Chotěboř bezpp KDU-ČSL
17. Mgr. Bc. David Šafránek 27 student Chotěboř bezpp TOP 09
18. Alena Caklová -- důchodce Chotěboř bezpp SZ
19. Karel Lorenc -- důchodce Chotěboř KDU-ČSL KDU-ČSL
20. Zdeněk Krajíček -- důchodce Chotěboř bezpp TOP 09
21. Bc. Michal Rychlý -- učitel Chotěboř bezpp SZ

Statutární město: Jihlava (Jihlava, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Věra Podhorská 62 jednatelka DKO Jihlava TOP 09
2. Ing. arch. Jiří Vohralík 51 architekt Jihlava TOP 09
3. JUDr. Jan Havlíček 36 advokát Jihlava bezpp
4. Mgr. Kryštof Kothbauer 25 vedoucí Eurocentra Jihlava Jihlava TOP 09
5. Ing. Vít Zeman 42 projektový manažer - lektor Jihlava TOP 09
6. PaedDr. Ladislav Jirků 68 učitel Jihlava TOP 09
7. Ing. Martin Fiala 63 důchodce Jihlava TOP 09
8. Ing. Miloš Vostrý 53 podnikatel Jihlava bezpp
9. Mgr. Lenka Jelínková 43 vedoucí oddělení ÚP Jihlava TOP 09
10. MUDr. Roman Peschout 43 lékař Jihlava bezpp
11. PhDr. Jana Novotná, Ph.D. 31 pedagog Jihlava TOP 09
12. Ing. Ladislav Blecha 63 důchodce Jihlava TOP 09
13. MUDr. Radovan Čech 38 lékař Jihlava TOP 09
14. Jan Půža 35 manažer obchodu Jihlava TOP 09
15. MgA. Marek Hovorka 34 ředitel festivalu Jihlava bezpp
16. Ing. Jaroslav Veselý 59 auditor Jihlava bezpp
17. Miroslav Fuks 36 tiskový mluvčí Jihlava TOP 09
18. JUDr. Martin Sobotka 39 právník Jihlava bezpp
19. Ing. Rudolf Kaláb 55 podnikatel Horní Kosov bezpp
20. Radomil Rambousek 48 podnikatel Jihlava bezpp
21. Ing. Barbora Dočekalová 26 projektový manažer Jihlava bezpp
22. Ing. Pavel Farkač 51 vedoucí střediska PSJ, a.s. Jihlava bezpp
23. Ing. Radim Novotný 56 podnikatel Jihlava bezpp
24. Yveta Novotná 51 podnikatelka Jihlava bezpp
25. Bc. Lenka Jirků 25 studentka Jihlava bezpp
26. Mgr. Robin Parkan 32 obchodní zástupce Jihlava bezpp
27. Libor Němec 49 vedoucí provozu Jihlava bezpp
28. Jiří Fejta 61 podnikatel Horní Kosov bezpp
29. Ing. Vít Dolejší 33 manažer výstavby Horní Kosov bezpp
30. Věra Podhorská 29 recepční Jihlava bezpp
31. Michal Štěpnička 29 provozní Jihlava bezpp
32. Mgr. Markéta Lízálková 37 živnostník Jihlava bezpp
33. Bc. Terezie Vohralíková 24 studentka Horní Kosov bezpp
34. Bc. Dita Brodinová 24 manažerka produkce Jihlava bezpp
35. Jaroslav Würz 31 OSVČ v oboru polygrafie Jihlava bezpp
36. David Zeman 24 odborný referent Jihlava bezpp
37. Radka Kounková 44 v domácnosti Jihlava bezpp

Obec: Kojatín (Třebíč, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Tomáš Tesař 36 jednatel společnosti Kojatín TOP 09
2. Zdeněk Kenovský 28 vedoucí montáží Nové Dvory TOP 09

Městys: Krucemburk (Havlíčkův Brod, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Jiří Havlíček 57 starosta městyse Krucemburk TOP 09
2. Ilona Dostálová 51 zástupce vedoucí Krucemburk bezpp
3. Josef Strašil 60 OSVČ, stavebnictví Hluboká bezpp
4. Ing. František Kujan 55 OSVČ - projektant Krucemburk bezpp
5. Lukáš Dohnal 31 OSVČ - projektant Krucemburk TOP 09
6. Miroslav Vavroušek 46 obráběč kovu Staré Ransko bezpp
7. Roman Brychnáč 35 OSVČ Krucemburk bezpp
8. Martin Kasal 43 řidič Krucemburk bezpp
9. Vladislava Vašková 46 pečovatelka Krucemburk bezpp
10. Jiří Přiklopil 44 OSVČ - revizní technik Krucemburk bezpp
11. Luděk Strašil 46 řidič Krucemburk bezpp
12. Kristýna Klukanová 25 pečovatelka Krucemburk TOP 09
13. Jiří Pátek 58 řidič Krucemburk bezpp
14. Bohuslav Vaníček 51 OSVČ Krucemburk bezpp
15. Jiří Popelka 38 dělník Krucemburk bezpp

Město: Ledeč nad Sázavou (Havlíčkův Brod, Vysočina)
Volební strana: Změna pro Ledeč 2014 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Bc. Jan Vošický 58 právník Horní Ledeč ODS nez. kan.
2. David Vrba 22 přepravní kontrolor Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
3. Jakub Sajdl 28 podnikatel v lesnictví a dopravě Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
4. Roman Machala 27 metodik v pojišťovně Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
5. Ivoš Vrbka 28 operátor výroby Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
6. Miroslav Vosyka 22 student VŠ Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
7. Jan Hauser 29 OSVČ - nákup prodej Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
8. Pavel Vrba 28 OSVČ - malíř Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
9. Radek Mysliveček 30 odborný pracovník Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
10. Michal Pajer 23 strojní zámečník Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
11. David Motyčka 39 operátor výroby Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
12. Marcela Štěpánková 39 dámská krejčová Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
13. Jakub Misar 22 operátor výroby Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.
14. Ela Dědičová 22 zaměstnanec v bankovnictví Horní Ledeč bezpp nez. kan.
15. Vít Machotka 21 OSVČ - obchod prodej Ledeč nad Sázavou bezpp nez. kan.

Město: Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Pavel Štorek 39 jednatel společnosti Nové Město na Moravě TOP 09
2. Ing. Stanislav Hlavatý 52 stavební inženýr Nové Město na Moravě bezpp
3. Petr Hubáček 65 středoškolský učitel Nové Město na Moravě bezpp
4. MUDr. Ladislav Novotný 41 lékař radiologie Nové Město na Moravě bezpp
5. PharmDr. Lenka Nepustilová 39 vedoucí lékárny Nové Město na Moravě bezpp
6. PhDr. Jan Jirků 29 exkluzivní finanční partner Nové Město na Moravě TOP 09
7. Bc. Alena Sobotková 43 ředitelka Domu dětí a mládeže Nové Město na Moravě bezpp
8. Ing. Bc. Jan Teplý 65 důchodce Nové Město na Moravě bezpp
9. Mgr. Jiří Dobrovolný 33 systémový a procesní analytik Nové Město na Moravě bezpp
10. Antonín Sláma 50 živnostník Nové Město na Moravě bezpp
11. Mgr. Jana Havlíková 24 firemní právník Nové Město na Moravě bezpp
12. Leona Marcinko 44 pedagožka volného času Nové Město na Moravě bezpp
13. Petr Dvořák 39 technik Nové Město na Moravě bezpp
14. Mgr. Lucie Novotná 39 učitelka Nové Město na Moravě bezpp
15. Mgr. Marie Budíková 35 učitelka ZŠ Nové Město na Moravě bezpp
16. Pavel Chudoba 38 dělník Nové Město na Moravě bezpp
17. Rudolf Vopršál 43 lesník Petrovice bezpp
18. PharmDr. Marie Sváčková 52 lékárník Nové Město na Moravě bezpp
19. Pavel Kulka 34 mistr výroby Nové Město na Moravě bezpp
20. Ondřej Kadlec 40 servisní technik Nové Město na Moravě bezpp
21. Jiří Šacl 19 student Nové Město na Moravě bezpp
22. Ing. Petr Parkan 39 programátor Nové Město na Moravě bezpp
23. MUDr. Jindřich Hauk 60 lékař Nové Město na Moravě bezpp

Město: Pelhřimov (Pelhřimov, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Miroslav Kot 54 supervizor telekomunikační společnosti Starý Pelhřimov TOP 09
2. Zdeněk Jaroš 47 soukromý podnikatel Pelhřimov TOP 09
3. Ing. Zdenka Chmelařová 57 provozovatelka fitness centra Pelhřimov TOP 09
4. Ing. Petr Král 53 ředitel Pelhřimov TOP 09
5. Mgr. David Švec, Ph.D. 31 vědec Pelhřimov bezpp
6. Ing. Václav Plášil 44 ředitel sítě regionálních korporátních center Pelhřimov bezpp
7. MUDr. Pavel Míka 44 lékař Pelhřimov bezpp
8. Ing. Vladimír Žák 62 jednatel projekční kanceláře Pelhřimov TOP 09
9. Vítězslav Vítkovič 44 tlumočník Kocourovy Lhotky TOP 09
10. Radek Šmíd 46 vedoucí expedice Pelhřimov bezpp
11. Miroslav Štica 50 OSVČ Pelhřimov bezpp
12. Zdeněk Havel 55 ředitel odštěpného závodu Starý Pelhřimov bezpp
13. Ing. Jiří Žák 36 projektový manažer Pelhřimov TOP 09
14. Ing. Libuše Lašťovičková 65 důchodce Pelhřimov bezpp
15. Mgr. Václav Makovec 30 právník Pelhřimov TOP 09
16. MUDr. Michal Kheck 66 lékař Pelhřimov bezpp
17. Mgr. Markéta Nápravníková 22 studentka Pelhřimov bezpp
18. Ing. Michal Kot 31 projektant Pelhřimov bezpp
19. Josef Strejc 67 důchodce Pelhřimov TOP 09
20. Michal Zach 36 OSVČ Pelhřimov TOP 09
21. Lenka Farková 45 dělnice Pelhřimov bezpp

Městys: Stařeč (Třebíč, Vysočina)
Volební strana: Volné sdružení pro Stařeč (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Ing. Boris Hoffmann 47 vedoucí oddělení údržby JE Dukovany Stařeč TOP 09 TOP 09
2. Ing. Jan Václavek 44 bezpečnostní inženýr JE Dukovany Stařeč bezpp nez. kan.
3. Mgr. Jiří Vítek 45 obchodní ředitel Stařeč bezpp nez. kan.
4. Mgr. Kateřina Zlámalová 47 ředitelka ZŠ a MŠ Stařeč bezpp nez. kan.
5. Ing. Pavel Sedlák 35 správce měření a regulace JE Dukovany Stařeč bezpp nez. kan.
6. Tomáš Blažek 29 mechanik Stařeč bezpp nez. kan.
7. Ing. Robert Ondráček 43 vedoucí reaktorového bloku JE Dukovany Stařeč bezpp nez. kan.
8. Mgr. David Matoušek 41 programátor analytik Stařeč bezpp nez. kan.
9. Mgr. Jana Mušková 42 koordinátor Stacionáře Úsměv Třebíč Stařeč bezpp nez. kan.
10. MUDr. Lucie Auerová 35 lékařka Stařeč bezpp nez. kan.
11. Otto Mařan 59 strojník energetického zařízení Stařeč bezpp nez. kan.
12. Dušan Trojan 39 řidič Stařeč bezpp nez. kan.
13. Mgr. Naděžda Malá 40 učitelka Stařeč bezpp nez. kan.
14. Eva Holáňová 67 stavební technik Stařeč TOP 09 TOP 09
15. Ing. Jiří Nováček 58 technický pracovník chemie Stařeč bezpp nez. kan.

Město: Světlá nad Sázavou (Havlíčkův Brod, Vysočina)
Volební strana: ODS a TOP 09 (koalice ODS a TOP 09)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. PhDr. Jana Myslivcová -- ředitelka školy Světlá nad Sázavou bezpp ODS
2. Miroslav Časar -- jednatel společnosti Světlá nad Sázavou ODS ODS
3. Jan Kolář 31 pracovník v potravinářství Světlá nad Sázavou bezpp TOP 09
4. Ing. Martina Šlosrová -- personalistka Světlá nad Sázavou bezpp ODS
5. Václav Prášek 40 jednatel společnosti Světlá nad Sázavou TOP 09 TOP 09
6. Ing. Jana Tvrdíková -- provozovatelka dětského plaveckého klubu Světlá nad Sázavou bezpp ODS
7. David Přichystal -- podnikatel Světlá nad Sázavou bezpp ODS
8. Jaroslav Rezek -- vedoucí pracovník Světlá nad Sázavou bezpp ODS
9. Ljuba Sojková 61 jednatelka společnosti Světlá nad Sázavou TOP 09 TOP 09
10. Mgr. Ludmila Pláteníková -- důchodce Světlá nad Sázavou bezpp ODS
11. Jaroslav Ulrich -- podnikatel Světlá nad Sázavou bezpp TOP 09
12. Jindřich Vojtěch 48 ředitel pobočky Světlá nad Sázavou bezpp TOP 09
13. Josef Böhm -- důchodce Světlá nad Sázavou ODS ODS
14. Ing. Ondřej Tvrdík -- jednatel společnosti Světlá nad Sázavou bezpp TOP 09
15. Michal Šif -- podnikatel Světlá nad Sázavou bezpp ODS
16. Zdenka Štěrbová -- dispečerka Světlá nad Sázavou bezpp ODS
17. Bc. Martin Rázl -- ředitel společnosti Světlá nad Sázavou bezpp TOP 09
18. Eva Nováková -- podnikatelka Světlá nad Sázavou ODS ODS
19. Ing. Dušan Chatrný -- podnikatel Světlá nad Sázavou ODS ODS
20. Jiří Šlosr -- technik Světlá nad Sázavou ODS ODS
21. Eva Rezková -- administrativní pracovník Světlá nad Sázavou bezpp ODS

Město: Telč (Jihlava, Vysočina)
Volební strana: TOP 09 a nezávislí (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Mgr. Jiří Remeš 55 učitel Telč-Štěpnice TOP 09 TOP 09
2. Milan Svoboda 40 jednatel společnosti Telč-Štěpnice bezpp nez. kan.
3. Ing. Milan Maleček 35 interní auditor Telč-Štěpnice bezpp nez. kan.
4. Ing. Šárka Kresová 49 daňový poradce Telč-Vnitřní Město TOP 09 TOP 09
5. Jaromír Železný 38 správce ICT Telč-Staré Město TOP 09 TOP 09
6. Vladimír Falat 41 automechanik Telč-Vnitřní Město bezpp nez. kan.
7. Lukáš Hauzar 34 OSVČ Telč-Štěpnice bezpp nez. kan.
8. Bc. Tomáš Chalupský, DiS. 33 IT specialista Telč-Podolí bezpp nez. kan.
9. Mgr. Martin Remeš 33 učitel Telč-Podolí bezpp nez. kan.
10. Petr Nerad 35 OSVČ Telč-Staré Město bezpp nez. kan.
11. Josef Vítů 42 mechanik - údržbář Studnice bezpp nez. kan.
12. Michaela Čermáková 34 prodavačka Telč-Štěpnice bezpp nez. kan.
13. Martin Pavlíček 27 truhlář Telč-Štěpnice bezpp nez. kan.
14. Jana Matoušková 49 vychovatelka Telč-Podolí bezpp nez. kan.
15. Jana Rajská 60 OSVČ Telč-Staré Město bezpp nez. kan.
16. Olga Švecová 34 administrativní pracovnice Telč-Štěpnice bezpp nez. kan.
17. Tomáš Rajský 62 stavební technik Telč-Staré Město bezpp nez. kan.
18. Ondřej Kudlík 33 pracovník obchodního provozu Telč-Štěpnice bezpp nez. kan.
19. Bc. Markéta Olšanová 24 studentka Telč-Vnitřní Město bezpp nez. kan.
20. Jakub Mareček 22 student VŠ Studnice bezpp nez. kan.
21. Ing. Antonín Kresa 66 mostní specialista Telč-Vnitřní Město TOP 09 TOP 09

Město: Třebíč (Třebíč, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. PaedDr. Svatopluk Dvořák 54 učitel Horka-Domky TOP 09
2. Jana Spekhorstová, dipl. musikl. 41 učitelka hudby Stařeč TOP 09
3. Ing. Libor Fejta 55 bezpečnostní inženýr Horka-Domky TOP 09
4. PharmDr. Přemysl Císař, Ph.D. 35 vedoucí lékárník Nové Dvory TOP 09
5. Ing. Bedřich Mozor 60 technik Horka-Domky TOP 09
6. Mgr. Zdeněk Jakšík 33 administrativní pracovník Nové Dvory TOP 09
7. Bc. Kristýna Lovell 22 studentka Horka-Domky bezpp
8. Ing. Jiří Šmarda 35 jednatel firmy Horka-Domky TOP 09
9. Mgr. Helena Štajglová 63 učitelka Nové Dvory bezpp
10. Ing. Karel Vaverka 66 autorizovaný inspektor, předseda OK ČKAIT Jihlava Nové Město TOP 09
11. Andrea Zadníčková 26 finanční konzultant Nové Dvory bezpp
12. Mgr. Martin Pašek 25 učitel hudby Stařečka TOP 09
13. Mgr. Jiří Března 48 učitel Týn bezpp
14. Mgr. Zbyněk Caha 33 účetní Nové Dvory bezpp
15. Ondřej Zahradník 23 zaměstnanec bezpečnostní agentury Nové Dvory bezpp
16. Ing. Petr Štěpánek 25 konstruktér Nové Dvory bezpp
17. Mgr. Lenka Štěpánková 51 učitelka ZŠ Nové Dvory bezpp
18. Milan Pohl 32 zaměstnanec Borovina bezpp
19. Marie Dvořáková 77 penzistka Horka-Domky bezpp
20. Michal Růžička 46 OSVČ Horka-Domky bezpp
21. Vladimír Pavlík 78 penzista Podklášteří bezpp
22. Alena Fejtová 53 živnostník Horka-Domky bezpp
23. Marie Vaverková 56 ekonom Nové Město TOP 09
24. Mgr. Helena Dobrovolná 38 učitelka Nové Dvory bezpp
25. Mgr. Jana Dvořáková 53 učitelka Horka-Domky bezpp
26. MUDr. Lenka Hronzová 48 lékařka Horka-Domky bezpp
27. Jan Neugebauer 73 důchodce Podklášteří bezpp

Město: Velká Bíteš (Žďár nad Sázavou, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Libor Kotačka, Ph.D. 41 technický manažer Velká Bíteš TOP 09
2. Ing. Miloš Zduba, MBA 38 řemeslník - provozovatel cukrárny Velká Bíteš TOP 09
3. Stanislav Mihal 41 podnikatel Velká Bíteš TOP 09
4. Tomáš Jelínek 38 ředitel příspěvkové organizace Města Velká Bíteš Velká Bíteš TOP 09
5. Zdeněk Baláš 30 OSVČ Velká Bíteš TOP 09
6. Ing. Marek Fiala 39 manažer Velká Bíteš TOP 09
7. Mgr. Markéta Burešová 32 historička Březka bezpp
8. Tereza Rovenská 20 studentka Velká Bíteš bezpp
9. Petra Fialová 38 prodavačka Velká Bíteš bezpp
10. Bc. Jan Zduba 35 řemeslník, vlastivědný badatel Velká Bíteš bezpp
11. MUDr. Petr Ouředníček, Ph.D. 50 lékař Velká Bíteš bezpp
12. Petr Vondrák 50 podnikatel Bezděkov bezpp
13. Pavel Kopáček 31 OSVČ Velká Bíteš bezpp
14. Bc. Magda Holíková 38 obchodní referentka Velká Bíteš bezpp
15. Ing. Jaroslav Šrámek 36 invalidní důchodce Košíkov bezpp
16. Jaroslav Juzek 41 zámečník - kontrolor Velká Bíteš bezpp
17. Aleš Krupička 46 OSVČ Velká Bíteš bezpp
18. Mgr. Vlasta Musilová 62 učitelka Janovice bezpp
19. Ondřej Šimeček 23 OSVČ Velká Bíteš bezpp
20. Jiří Topinka 43 zástupce vedoucího Janovice bezpp
21. Jiří Crha 42 technik Velká Bíteš bezpp

Město: Velké Meziříčí (Žďár nad Sázavou, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. RNDr. Miloš Vokoun 55 manažer obchodu Velké Meziříčí TOP 09
2. Josef Mladý 37 jednatel společnosti Velké Meziříčí TOP 09
3. JUDr. Diana Kutnerová, DiS. 58 právník, manažer mikroregionu Velké Meziříčí TOP 09
4. Michal Číhal 30 ředitel reklamní agentury Velké Meziříčí TOP 09
5. Mgr. Petr Špaček 42 medicínský reprezentant Velké Meziříčí bezpp
6. Mgr. Petr Zedníček 45 medicínský reprezentant Velké Meziříčí TOP 09
7. Mgr. David Hladík 38 právník Velké Meziříčí TOP 09
8. Tomáš Ambrož 20 student Mostiště TOP 09
9. Jakub Beran 23 kuchař Mostiště TOP 09
10. Ondřej Partl 23 manažer prodeje Velké Meziříčí bezpp
11. František Kosour 29 podnikatel Velké Meziříčí bezpp
12. Mgr. Věra Havlišová 43 ředitelka MŠ Velké Meziříčí bezpp
13. Mgr. Naděžda Malcová 40 učitelka Velké Meziříčí bezpp
14. Petr Mladý 41 jednatel společnosti Velké Meziříčí bezpp
15. Milan Pelíšek 27 truhlář Velké Meziříčí bezpp
16. Mgr. Ondřej Vokoun 28 student Velké Meziříčí TOP 09
17. Jana Doležalová 30 pečovatelka v domově seniorů Olší nad Oslavou TOP 09
18. Jiří Vasko 52 pojišťovací poradce Velké Meziříčí bezpp
19. Kateřina Doležalová 38 pracovník reklamní agentury Velké Meziříčí bezpp
20. Ondřej Brejška 21 manažer prodeje Velké Meziříčí bezpp
21. Lenka Dvořáková 26 barmanka Velké Meziříčí bezpp
22. Josef Čermák 30 stavební technik Velké Meziříčí bezpp
23. Naděžda Mladá 36 podnikatelka Velké Meziříčí bezpp

Obec: Věž (Havlíčkův Brod, Vysočina)
Volební strana: Obec pro občany (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. PhDr. Luděk Sedlák 53 překladatel, učitel Věž bezpp TOP 09
2. Jiří Voda 35 živnostník Věž bezpp nez. kan.
3. Bc. Petra Hofmanová 36 manažerka Leština bezpp nez. kan.
4. Elena Medová 38 účetní Věž bezpp nez. kan.
5. Jaroslav Klofáč 29 soukromý zemědělec Věž bezpp nez. kan.
6. Mgr. Zdeněk Kratochvíl 28 učitel Skála bezpp nez. kan.
7. Zdeňka Hofmanová 63 referentka Leština bezpp nez. kan.
8. Marie Klofáčová 38 soukromý zemědělec Jedouchov bezpp nez. kan.
9. Alena Bártlová 34 úřednice Věž bezpp nez. kan.
10. Zdeňka Krajčinovská 41 kadeřnice Leština bezpp nez. kan.
11. Zdeněk Bártl 37 živnostník Věž bezpp nez. kan.

Obec: Výčapy (Třebíč, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. arch. Aleš Stuchlík 30 architekt - urbanista Výčapy bezpp

Město: Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou, Vysočina)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Bc. Ladislav Bárta 44 místostarosta města Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
2. JUDr. Miloš Jirman 51 advokát Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
3. Stanislav Růžička 60 vedoucí oddělení marketingu Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
4. Radek Studený 36 stavbyvedoucí Žďár nad Sázavou 1 bezpp
5. Mgr. Tomáš Augustýn, Ph.D. 33 ředitel základní školy Žďár nad Sázavou 4 TOP 09
6. Mgr. et Mgr. Bc. Lenka Šimo 29 historička Žďár nad Sázavou 1 TOP 09
7. Ing. Miloslav Sláma 51 technik Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
8. Mgr. Reda Ifrah 30 tajemník náměstka ministra Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
9. Mgr. Zdenka Volavá 42 ředitelka regionu Morava ve vzdělávací společnosti Mělkovice bezpp
10. Michael Kubík 42 krajský manažer TOP 09 Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
11. Aleš Koutný 40 aplikační inženýr, manažer produktového školení Žďár nad Sázavou 6 TOP 09
12. David Odvárka 41 ředitel firmy Žďár nad Sázavou 1 bezpp
13. Mgr. Lenka Formanová 38 učitelka Žďár nad Sázavou 3 bezpp
14. Patrik Chudovský 36 řidič Žďár nad Sázavou 5 TOP 09
15. Radka Marková 42 živnostník Žďár nad Sázavou 1 bezpp
16. Ing. Josef Sejkora 39 stavbyvedoucí Žďár nad Sázavou 5 TOP 09
17. Martin Sobotka 40 trenér mládeže Žďár nad Sázavou 3 bezpp
18. Mgr. Gabriela Klementová 30 učitelka Žďár nad Sázavou 1 bezpp
19. Lenka Maděřičová 50 realitní makléřka Žďár nad Sázavou 4 bezpp
20. Bc. Vít Peňáz 20 student VŠ Žďár nad Sázavou 7 bezpp
21. Jiří Plachý 36 živnostník Žďár nad Sázavou 4 bezpp
22. Ing. Nikola Bula 39 finanční ředitel Žďár nad Sázavou 7 TOP 09
23. Bc. Petr Piechula, DiS. 34 asistent pedagoga Žďár nad Sázavou 7 bezpp
24. Mgr. Zuzana Klusáčková 28 designer a produkční Žďár nad Sázavou 2 bezpp
25. Petr Marek 45 manažer Žďár nad Sázavou 1 bezpp
26. Zdeněk Opat 31 truhlář Žďár nad Sázavou 3 bezpp
27. Luboš Bulíček 42 stavbyvedoucí Žďár nad Sázavou 5 bezpp
Poděkování voličům
13. 10. 2014

Poděkování voličům

Děkujeme Vám všem, kteří jste nám dali svoji důvěru a Váš hlas v komunálních volbách napříč celou Vysočinou. Vaše důvěra nám dává naději. Neuhneme z cesty!

Celý článek
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme