Kandidátní listiny TOP 09 na Žďársku

22. 8. 2014

Kandidátní listina TOP 09 ve Žďáru nad Sázavou:

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Bc. Ladislav Bárta 44 místostarosta města Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
2. JUDr. Miloš Jirman 51 advokát Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
3. Stanislav Růžička 60 vedoucí oddělení marketingu Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
4. Radek Studený 36 stavbyvedoucí Žďár nad Sázavou 1 bezpp
5. Mgr. Tomáš Augustýn 33 ředitel základní školy Žďár nad Sázavou 4 TOP 09
6. Mgr. et Mgr.Bc. Lenka Benešová 29 historička Žďár nad Sázavou 1 TOP 09
7. Ing. Miloslav Sláma 51 technik Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
8. Mgr. Reda Ifrah 30 tajemník náměstka ministra Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
9. Mgr. Zdenka Volavá 42 ředitelka regionu Morava ve vzdělávací společnosti Mělkovice bezpp
10. Michael Kubík 42 krajský manažer TOP 09 Žďár nad Sázavou 3 TOP 09
11. Aleš Koutný 40 aplikační inženýr, manažer produktového školení Žďár nad Sázavou 6 TOP 09
12. David Odvárka 41 ředitel firmy Žďár nad Sázavou 1 bezpp
13. Mgr. Lenka Formanová 38 učitelka Žďár nad Sázavou 3 bezpp
14. Patrik Chudovský 36 řidič Žďár nad Sázavou 5 TOP 09
15. Radka Marková 42 živnostník Žďár nad Sázavou 1 bezpp
16. Ing. Josef Sejkora 39 stavbyvedoucí Žďár nad Sázavou 5 TOP 09
17. Martin Sobotka 40 trenér mládeže Žďár nad Sázavou 3 bezpp
18. Mgr. Gabriela Klementová 30 učitelka Žďár nad Sázavou 1 bezpp
19. Lenka Maděřičová 50 realitní makléřka Žďár nad Sázavou 4 bezpp
20. Vít Peňáz 20 student VŠ Žďár nad Sázavou 7 bezpp
21. Jiří Plachý 36 živnostník Žďár nad Sázavou 4 bezpp
22. Ing. Nikola Bula 39 finanční ředitel Žďár nad Sázavou 7 TOP 09
23. Bc. Petr Piechula, DiS. 34 asistent pedagoga Žďár nad Sázavou 7 bezpp
24. Mgr. Zuzana Klusáčková 28 designer a produkční Žďár nad Sázavou 2 bezpp
25. Petr Marek 45 manažer Žďár nad Sázavou 1 bezpp
26. Zdeněk Opat 31 truhlář Žďár nad Sázavou 3 bezpp
27. Luboš Bulíček 42 stavbyvedoucí Žďár nad Sázavou 5 bezpp

Kandidátní listina TOP 09 v Novém Městě na Moravě:

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Ing. Pavel Štorek 39 jednatel společnosti Nové Město na Moravě TOP 09
2. Ing. Stanislav Hlavatý 52 stavební inženýr Nové Město na Moravě bezpp
3. Petr Hubáček 65 středoškolský učitel Nové Město na Moravě bezpp
4. MUDr. Ladislav Novotný 41 lékař radiologie Nové Město na Moravě bezpp
5. PharmDr. Lenka Nepustilová 39 vedoucí lékárny Nové Město na Moravě bezpp
6. PhDr. Jan Jirků 29 exkluzivní finanční partner Nové Město na Moravě TOP 09
7. Bc. Alena Sobotková 43 ředitelka Domu dětí a mládeže Nové Město na Moravě bezpp
8. Ing. Bc. Jan Teplý 65 důchodce Nové Město na Moravě bezpp
9. Mgr. Jiří Dobrovolný 33 systémový a procesní analytik Nové Město na Moravě bezpp
10. Antonín Sláma 50 živnostník Nové Město na Moravě bezpp
11. Mgr. Jana Havlíková 24 firemní právník Nové Město na Moravě bezpp
12. Leona Marcinko 44 pedagožka volného času Nové Město na Moravě bezpp
13. Petr Dvořák 39 technik Nové Město na Moravě bezpp
14. Mgr. Lucie Novotná 39 učitelka Nové Město na Moravě bezpp
15. Mgr. Marie Budíková 35 učitelka ZŠ Nové Město na Moravě bezpp
16. Pavel Chudoba 38 dělník Nové Město na Moravě bezpp
17. Rudolf Vopršal 43 lesník Petrovice bezpp
18. PharmDr. Marie Sváčková 52 lékárník Nové Město na Moravě bezpp
19. Pavel Kulka 34 mistr výroby Nové Město na Moravě bezpp
20. Ondřej Kadlec 40 servisní technik Nové Město na Moravě bezpp
21. Jiří Šacl 19 student Nové Město na Moravě bezpp
22. Ing. Petr Parkan 39 programátor Nové Město na Moravě bezpp
23. MUDr. Jindřich Hauk 60 lékař Nové Město na Moravě bezpp

Kandidátní listina TOP 09 ve Velkém Meziříčí:

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. RNDr. Miloš Vokoun 55 manažer obchodu Velké Meziříčí TOP 09
2. Josef Mladý 37 jednatel společnosti Velké Meziříčí TOP 09
3. JUDr. Diana Kutnerová, DiS. 58 právník, manažer mikroregionu Velké Meziříčí TOP 09
4. Michal Číhal 30 ředitel reklamní agentury Velké Meziříčí TOP 09
5. Mgr. Petr Špaček 42 medicínský reprezentant Velké Meziříčí bezpp
6. Mgr. Petr Zedníček 45 medicínský reprezentant Velké Meziříčí TOP 09
7. Mgr. David Hladík 38 právník Velké Meziříčí TOP 09
8. Tomáš Ambrož 20 student Mostiště TOP 09
9. Jakub Beran 23 kuchař Mostiště TOP 09
10. Ondřej Partl 23 manažer prodeje Velké Meziříčí bezpp
11. František Kosour 29 podnikatel Velké Meziříčí bezpp
12. Mgr. Věra Havlišová 43 ředitelka MŠ Velké Meziříčí bezpp
13. Mgr. Naděžda Malcová 40 učitelka Velké Meziříčí bezpp
14. Petr Mladý 41 jednatel společnosti Velké Meziříčí bezpp
15. Milan Pelíšek 27 truhlář Velké Meziříčí bezpp
16. Mgr. Ondřej Vokoun 28 student Velké Meziříčí TOP 09
17. Jana Doležalová 30 pečovatelka v domově seniorů Olší nad Oslavou TOP 09
18. Jiří Vasko 52 pojišťovací poradce Velké Meziříčí bezpp
19. Kateřina Doležalová 38 pracovník reklamní agentury Velké Meziříčí bezpp
20. Ondřej Brejška 21 manažer prodeje Velké Meziříčí bezpp
21. Lenka Dvořáková 26 barmanka Velké Meziříčí bezpp
22. Josef Čermák 30 stavební technik Velké Meziříčí bezpp
23. Naděžda Mladá 36 podnikatelka Velké Meziříčí bezpp

Kandidátní listina TOP 09 ve Velké Bíteši:

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Libor Kotačka, Ph.D. 41 technický manažer Velká Bíteš TOP 09
2. Ing. Miloš Zduba, MBA 38 řemeslník - provozovatel cukrárny Velká Bíteš TOP 09
3. Stanislav Mihal 41 podnikatel Velká Bíteš TOP 09
4. Tomáš Jelínek 38 ředitel příspěvkové organizace Města Velká Bíteš Velká Bíteš TOP 09
5. Zdeněk Baláš 30 OSVČ Velká Bíteš TOP 09
6. Ing. Marek Fiala 39 manažer Velká Bíteš TOP 09
7. Mgr. Markéta Burešová 32 historička Březka bezpp
8. Tereza Rovenská 20 studentka Velká Bíteš bezpp
9. Petra Fialová 38 prodavačka Velká Bíteš bezpp
10. Jan Zduba 35 řemeslník, vlastivědný badatel Velká Bíteš bezpp
11. MUDr. Petr Ouředníček, Ph.D. 50 lékař Velká Bíteš bezpp
12. Petr Vondrák 50 podnikatel Bezděkov bezpp
13. Pavel Kopáček 31 OSVČ Velká Bíteš bezpp
14. Bc. Magda Holíková 38 obchodní referentka Velká Bíteš bezpp
15. Ing. Jaroslav Šrámek 36 invalidní důchodce Košíkov bezpp
16. Jaroslav Juzek 41 zámečník - kontrolor Velká Bíteš bezpp
17. Aleš Krupička 46 OSVČ Velká Bíteš bezpp
18. Mgr. Vlasta Musilová 62 učitelka Janovice bezpp
19. Ondřej Šimeček 23 OSVČ Velká Bíteš bezpp
20. Jiří Topinka 43 zástupce vedoucího Janovice bezpp
21. Jiří Crha 42 technik Velká Bíteš bezpp

Kandidátní listina Změna pro Bory a TOP 09 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů) v Borech:

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Martin Chalupa 32 učitel na základní škole Dolní Bory bezpp
2. Petra Příhodová 38 odborná asistentka Horní Bory bezpp
3. Jana Kujalová 46 školnice Dolní Bory bezpp
4. Bc. Kateřina Maružánová 28 jednatelka firmy Horní Bory TOP 09
5. Michaela Polová 46 zdravotní sestra Dolní Bory bezpp
6. Martin Novotný 31 tesař, OSVČ Cyrilov bezpp
7. Miroslav Příhoda 49 vedoucí výroby Horní Bory bezpp
8. Ondřej Chalupa, DiS. 30 pracovník v sociálních službách Dolní Bory bezpp
9. Mgr. Filip Lysák 39 soukromý podnikatel Cyrilov bezpp
10. Petr Vaculík 33 montážní dělník Horní Bory bezpp
11. Josef Ochrana 25 zámečník, OSVČ Horní Bory bezpp
12. Josef Kujal 24 manažer Dolní Bory bezpp
13. Kamila Matýšková 29 barmanka Horní Bory bezpp
14. Michal Viliš 34 řidič, opravář Dolní Bory bezpp
15. Zdeněk Slonek 55 OSVČ Horní Bory bezpp
Štítky