Kandidátní listiny TOP 09 na Třebíčsku

21. 8. 2014

Kandidátní listina TOP 09 v Třebíči:

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. PaedDr. Svatopluk Dvořák 54 učitel Horka-Domky TOP 09
2. Dipl. - Musikl. Jana Spekhorstová 41 učitelka hudby Stařeč TOP 09
3. Ing. Libor Fejta 55 bezpečnostní inženýr Horka-Domky TOP 09
4. PharmDr. Přemysl Císař, Ph.D. 35 vedoucí lékárník Nové Dvory TOP 09
5. Ing. Bedřich Mozor 60 technik Horka-Domky TOP 09
6. Zdeněk Jakšík 33 administrativní pracovník Nové Dvory TOP 09
7. Bc. Kristýna Lovell 22 studentka Horka-Domky bezpp
8. Ing. Jiří Šmarda 35 jednatel firmy Horka-Domky TOP 09
9. Mgr. Helena Štajglová 63 učitelka Nové Dvory bezpp
10. Ing. Karel Vaverka 66 autorizovaný inspektor, předseda OK ČKAIT Jihlava Nové Město TOP 09
11. Andrea Zadníčková 26 finanční konzultant Nové Dvory bezpp
12. Bc. Martin Pašek 25 učitel hudby Stařečka TOP 09
13. Mgr. Jiří Března 48 učitel Týn bezpp
14. Mgr. Zbyněk Caha 33 účetní Nové Dvory bezpp
15. Ondřej Zahradník 23 zaměstnanec bezpečnostní agentury Nové Dvory bezpp
16. Ing. Petr Štěpánek 25 konstruktér Nové Dvory bezpp
17. Mgr. Lenka Štěpánková 51 učitelka ZŠ Nové Dvory bezpp
18. Milan Pohl 32 zaměstnanec Borovina bezpp
19. Marie Dvořáková 77 penzistka Horka-Domky bezpp
20. Michal Růžička 46 OSVČ Horka-Domky bezpp
21. Vladimír Pavlík 78 penzista Podklášteří bezpp
22. Alena Fejtová 53 živnostník Horka-Domky bezpp
23. Marie Vaverková 56 ekonom Nové Město TOP 09
24. Mgr. Helena Dobrovolná 38 učitelka Nové Dvory bezpp
25. Mgr. Jana Dvořáková 53 učitelka Horka-Domky bezpp
26. MUDr. Lenka Hronzová 48 lékařka Horka-Domky bezpp
27. Jan Neugebauer 73 důchodce Podklášteří bezpp

Kandidátní listina TOP 09 ve Starči:

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.Navrhovatel
1. Ing. Boris Hoffmann 47 vedoucí oddělení údržby JE Dukovany Stařeč TOP 09 TOP 09
2. Ing. Jan Václavek 44 bezpečnostní inženýr JE Dukovany Stařeč bezpp nez. kan.
3. Mgr. Jiří Vítek 45 obchodní ředitel Stařeč bezpp nez. kan.
4. Mgr. Kateřina Zlámalová 47 ředitelka ZŠ a MŠ Stařeč bezpp nez. kan.
5. Ing. Pavel Sedlák 35 správce měření a regulace JE Dukovany Stařeč bezpp nez. kan.
6. Tomáš Blažek 29 mechanik Stařeč bezpp nez. kan.
7. Ing. Robert Ondráček 43 vedoucí reaktorového bloku JE Dukovany Stařeč bezpp nez. kan.
8. Mgr. David Matoušek 41 programátor analytik Stařeč bezpp nez. kan.
9. Mgr. Jana Mušková 42 koordinátor Stacionáře Úsměv Třebíč Stařeč bezpp nez. kan.
10. MUDr. Lucie Auerová 35 lékařka Stařeč bezpp nez. kan.
11. Otto Mařan 59 strojník energetického zařízení Stařeč bezpp nez. kan.
12. Dušan Trojan 39 řidič Stařeč bezpp nez. kan.
13. Mgr. Naděžda Malá 40 učitelka Stařeč bezpp nez. kan.
14. Eva Holáňová 67 stavební technik Stařeč TOP 09 TOP 09
15. Ing. Jiří Nováček 58 technický pracovník chemie Stařeč bezpp nez. kan.

Kandidátní listina v Kojatíně:

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Tomáš Tesař 36 jednatel společnosti Kojatín TOP 09
2. Zdeněk Kenovský 28 vedoucí montáží Nové Dvory TOP 09

Kandidátní listina ve Výčapech:

Poř.JménoVěkPovoláníBydlištěPolit. přísl.
1. Ing.Arch. Aleš Stuchlík 30 architekt - urbanista Výčapy bezpp
Štítky